Невидимка Майя• 13 декабря 2023
Спроба номер два
Задовбали зі своїми зрадами, київстаром і ТД.
Оскільки перший раз сон я якось забула. То спроба номер два. Гребінець під подушку і тепер по старому ворожіння на Андрія.
( Дівчинка, 38 рочків. Ну дуже,б..дь, хоче вже нормального чоловіка)
Невидимка Майя
• 13 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
К бл..дям нормальные мужчины на святой праздник не приходят😂 Вы как-то запросы во Вселенную правильно посылайте
Саме образливе, що часто таки до отих самих і приходять. А порядні так і сидять чекають
Невидимка Майя
• 13 декабря 2023
Ответ дляТоптунша
Думаєте, вони десь є?
Мій точно десь є. Каждій же тварі по парі.
Невидимка Майя
• 13 декабря 2023
Ответ дляD_A_V
покажи себя- мож стпну для тебя Пндреем, такуж и быть :)😅
Аж опечатки від радості пішли😂
Без образів• 13 декабря 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Зеля пытается это опровергнуть.
Невидимка Майя
• 13 декабря 2023
Ответ дляD_A_V
я на телефоне пишу палец иногда рядом букву жмет, какая - то бывает не нажалась 😂😅
Ну да ну да)
Тільки ж я того, старого виховання. Чулувік перший себе має показати
Невидимка Майя
• 13 декабря 2023
Ответ дляБез образів
Зеля пытается это опровергнуть.
То унікальна цільна тварь. Я до такого єдинства і величі не дотягую.
Без образів• 13 декабря 2023
Ответ дляНевидимка Майя
А так шо вы ждете, хватайте пока есть
Невидимка Майя
• 13 декабря 2023
Ответ дляD_A_V
так это не проблема мои фото 3 в теме другой- одну мне покащали и 2 я еще скинул
Так, давайте ви того. До ранку зачекаємо. Ато я гляну фото. Закохаюся . А ві сні мені другого покаже.
Ответ дляНевидимка Майя
Невидимка Майя
• 13 декабря 2023
Ответ дляБез образів
А так шо вы ждете, хватайте пока есть
Кого? ’ Для вас я стану Андрієм’?)
Невидимка Майя
• 13 декабря 2023
Ответ дляD_A_V
Ну от що ви робите?
Без образів• 13 декабря 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Кого? ’ Для вас я стану Андрієм’?)
Та хоть когось