Лукава Кішка• 13 декабря 2023

Через який проміжок часу у Вашої дитини знову виросли аденоіди?

Кажуть, що є діти, схильні до них. І аденоіди можуть вирости знову.
Ми лікували їх тривалий час різними препаратами, були у чотирьох лорів. Але ставало лише гірше. З 1-2 стадії за декілька місяців виросли у третю.
Здавали мазки, бакпосіб - чисто.
Але після видалення лікар сказав, що вони були за структурою такі, як після постійного інфікування. Каже, що була якась інфекція (можливо стафілокок), а бакпосіб взяли не якісно. Видалені тканини відправили на аналіз.
А якщо ніякого стафілококу не було і в організму така реакція на ГРВІ? Аденоіди можуть вирости знову
tarveldy• 13 декабря 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Сподіваюсь
Точно, це заборонили , всім дітям видаляють під наркозом, ще і заспокійливе дають перед операцією
Та_шо_ж_таке• 13 декабря 2023
Ответ дляРита-8e7c
Та ні, ще тільки 6 років. Були у різних лорів, всі різне кажуть.
Я вас не зрозуміла))) що Ви маєте на увазі
Я своєї дитині таке робила майже 12 років тому.
І про що лори кажуть?
Рита-8e7c• 13 декабря 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
І про що лори кажуть?
Деякі (ось позавчора була) кажуть, що від методу видалення не залежить. Залежить від того, як часто хворіє дитина і як швидко в неї все відновлюється.
Ще один лор казав, що в нього 100% гарантія, що нічого не виросте (проте робити повторне видалення безкоштовно якщо виросте - відмовився).
Державна лор казала, що у приватних тільки за понти платиш, а результат той самий.
Приватна клініка казала, що після державної виросте 100%, а після приватної - 50 на 50.
Будьте так ласкаві• 13 декабря 2023
Ответ дляtarveldy
Як давно такі блага? Мені аж обідно за своє дитинство
автор Лукава Кішка • 13 декабря 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Мені теж видаляли по живому. Але ж це було близько 25-30 років тому.
Вам мабуть так само видаляли?
Зараз навіть зуби дітям під загальним наркозом лікують. А що й говорити про такі хірургічні втручання. Це ж операція.
автор Лукава Кішка • 13 декабря 2023
Ответ дляРита-8e7c
То все кажуть, щоб клієнта до себе переманити та отримати кошти.
В державних лікарнях зараз гарний підхід (в обласних центрах так точно). Навпаки, вважаю, що саме такі операції мають проводити у державних медичних закладах, де працюють досвідчені лікарі, в яких «набита» рука.
Ми в понеділок пройшли обстеження. В обід пішли додому. На наступний день прийшли в лікарню, лікар подивився всі результати аналізів. Прооперували. Годин у 15 ми вже пішли додому
tarveldy• 14 декабря 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Років 9 точно
Будьте так ласкаві• 14 декабря 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Вам мабуть так само видаляли?
17 років тому видаляли отак