любименькая• 13 декабря 2023

Температура пятый день

Здравствуйте
У ребенка температура 38 пятый день, по крови только СОЕ повышены , врач сказала это вирус и антибиотик не нужен
Кашель , сопли
Скажите , у кого было так ? Я паникую что пятый день она уже ((
Что вы делали если такое было ?
Все будет, но потом• 13 декабря 2023
Якщо кров в нормі, хвилюватися не потрібно. Багато пиття, ’холод і голод ’
Ластоноша• 13 декабря 2023
моя хворіла грипом А. темпа валила 6 днів до 40. потім була, але менша. але ми були в лікарні, під наглядом лікарів і під крапельницями.
Послушная• 13 декабря 2023
Много пить, чтоб снять интоксикацию . Малиновое варенье с тёплой водичкой саме то . Парацетомол , нос промывать солевым раствором . Для взрослых Бетаргин, деткам даже не знаю можно ли .
автор любименькая • 13 декабря 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Ну там только повышено СОЕ, 37 вроде бы .. остальное в норме
Просто до этого лечились антибиотиком и тогда кровь была плохая по многим параметрам
автор любименькая • 13 декабря 2023
Ответ дляПослушная
Ну мы даем бетаргин при ацетоне , поэтому может и сделаю ей сейчас
У нас еще и др на носу 🫠
автор любименькая • 13 декабря 2023
Ответ дляЛастоноша
Без антибиотика справились ?
Все будет, но потом• 13 декабря 2023
Ответ дляЛастоноша
Аналіз крові який був?
Ластоноша• 13 декабря 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Аналіз крові який був?
аналіз був нормальний. тому спочатку лікували ОРЗ, аж потім, коли дитина згасала зовсім і перестала взагалі вживати рідину і пісяти, то помчали в інфекційну, де поставили діагноз і почали лікувати.
АфродитаПетровна• 13 декабря 2023
Ответ длялюбименькая
На какой день кровь сдавали?
Все будет, но потом• 13 декабря 2023
Ответ длялюбименькая
Ви б побачили по стану дитини , якщо б приєдналася інфекція. Головне зараз не допустити інтоксикації, багато теплого питання, можна беталгін якщо дитина вип´є.
Ластоноша• 13 декабря 2023
Ответ длялюбименькая
Без антибиотика справились ?
ні, не справились, бо в дитини пішло ускладнення - почалася пневмонія.
Послушная• 13 декабря 2023
Ответ длялюбименькая
У нас еще и др на носу 🫠
Обязательно дайте Бетаргин, мы только на нём и выжили . Дочка дней 10 выкарабкивалась, перешло в риносинусит . К носику очень внимательно .
Все будет, но потом• 13 декабря 2023
Ответ дляЛастоноша
Я маю на увазі, коли поклали в лікарню.
автор любименькая • 13 декабря 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
На какой день кровь сдавали?
На четвертый
Бабка-байкерша• 13 декабря 2023
У мого сина була температура 6 днів, причому всі дні піднімалась до високих значень
АфродитаПетровна• 13 декабря 2023
Ответ длялюбименькая
На четвертый
Вот сдайте на 6й если темп будет держаться. Рано сдали. До 5-7 дней в норме темп при орви. Плюс смотрите на состояние, вялость, отказ от еды, ухудшение динамики по температуре, ухудшение кашля.
Ластоноша• 13 декабря 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Я маю на увазі, коли поклали в лікарню.
кров була вірусна. але нічого там страшного по аналізу не було. я ще тоді перепитала у лікаря, як при такому важкому стані дитини може бути відносно нормальний аналіз. але якщо ви мене питаєте про конкретні показники, то я не пам´ятаю.
автор любименькая • 13 декабря 2023
Ответ дляБабка-байкерша
У нас пятый день
На четвертый она стала подниматься только у утру и ночи 38-38,5 до этого была 39
Все будет, но потом• 13 декабря 2023
Ответ дляЛастоноша
Був мабуть реактивний білок завищений і палки
автор любименькая • 13 декабря 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Ну температура стала лучше сбиваться и подниматься только на утро , вечер и не выше 38,5
АфродитаПетровна• 13 декабря 2023
Ответ длялюбименькая
Значит динамика положительная. Обращайте внимание на те пункты что я написала. При ухудшении, а обычно оно после 5 дня, уже нужно что-то решать.
Ластоноша• 13 декабря 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
ні, по реактивному білку було норм. аналіз був майже ідеальний, нічого по аналізу не сповіщало біди, яка була. але дитина перестала пити, пісяти, розмовляти. весь цей час нас лікував педіатр амбулаторно. коли вже геть погано стало , ми вкинули дитину в машину і самі примчалися в інфекційну лікарню. слава богу, там золоті лікарі і дитину моментально почали капати випоювати, міряти кількість рідини влитої і вилитої з неї.
іронічна антитеза• 13 декабря 2023
Колись 6 днів була 39 і погано збивалася. Тест тоді грип А показав. Кожні три дні робили аналіз крові, щоб контролювати, чи не приєдналася бактеріальна інфекція, але обійшлося. Ви тести робили на грип, ковід?
автор любименькая • 13 декабря 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Не делали
Все будет, но потом• 13 декабря 2023
Ответ дляЛастоноша
А, ну це вже інтоксикація почалася. Пити потрібно давати багато.
Ластоноша• 13 декабря 2023
Ответ длялюбименькая
Не делали
у вас не грип. температура 38,5 на вечір - це взагалі ні про що, не переживайте. при грипі там горить дитина без зупину. температура взагалі неуправляєма(((
Ластоноша• 13 декабря 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
саме так лікарі і казали - дуже сильна інтоксикація. почали погано нирки працювати. ми намагалися давати пити вдома, а як, коли дитина взагалі не контактує і очі не відкриває. це дуже страшно було(((
автор любименькая • 13 декабря 2023
Ответ дляЛастоноша
Ну мы ее очень много отпаиваем бегает в туалет каждые 20 минут
Из лекарств сказали нос промывать , горло красноватое пшикать и сироп проспан
У нас вот на четвертый день она стала намного реже температура и меньше , я надеялась что сегодня на пятый вовсе пропадет но на утро выросла 38, сбивали вчера 38,5 в 5 вечера и вот на утро 38
У нас просто еще в воскреснье у нее др,она так ждет праздник , я очень переживаю (
Ластоноша• 13 декабря 2023
Ответ длялюбименькая
дуже добре, що багато п´є. в лікарні нам казали, що при інтоксикації вірусом це дуже важливо випоювать дитину. вона має пити і пісяти. ще нам давали сорбент по типу Ентеросгеля або Атоксила, щоб виводило токсини.
АфродитаПетровна• 13 декабря 2023
Ответ дляЛастоноша
В мене саме підтверджений грип дає темп не більше 38,5 і ускладнюються тонзилітом потім. Так що все індивідуально