любименькая• 13 декабря 2023

Температура пятый день

Здравствуйте
У ребенка температура 38 пятый день, по крови только СОЕ повышены , врач сказала это вирус и антибиотик не нужен
Кашель , сопли
Скажите , у кого было так ? Я паникую что пятый день она уже ((
Что вы делали если такое было ?
АфродитаПетровна• 13 декабря 2023
Ответ дляЛастоноша
дуже добре, що багато п´є. в лікарні нам казали, що при інтоксикації вірусом це дуже важливо випоювать дитину. вона має пити і пісяти. ще нам давали сорбент по типу Ентеросгеля або Атоксила, щоб виводило токсини.
Сорбент це вже зайве.
Ластоноша• 13 декабря 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
В мене саме підтверджений грип дає темп не більше 38,5 і ускладнюються тонзилітом потім. Так що все індивідуально
вам повезло, повірте. у нас тоді захворіло пів групи в садочку. то 6 дітей лежали одночасно з нами в такому ж стані, як і моя.
Ластоноша• 13 декабря 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Сорбент це вже зайве.
я кажу, як нас відкачували в лікарні. нам назначав лікар.
АфродитаПетровна• 13 декабря 2023
Ответ дляЛастоноша
Лікарі бувають різні. Призначають багато зайвого. Буває.
Ластоноша• 13 декабря 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
я цим лікарям готова ноги цілувати. вони сиділи біля ліжка моєї дитини і контролювали кожен її вдих, кожен ковток води.
АфродитаПетровна• 13 декабря 2023
Ответ дляЛастоноша
А краще б ви навчились контролювати відпоювання
Ластоноша• 13 декабря 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
а ви вмієте контролювати відпоювання, коли дитина вже не відкриває очі і згорає від температури, коли нирки перестали працювати? мені все одно, шо ви говорите, то не ваша дитина лежала полужива.
АфродитаПетровна• 13 декабря 2023
Ответ дляЛастоноша
Дуже рідко такий стан розвивається швидко. Можливо вам так прям не пощастило. Тоді показана госпіталізація і крапельниці.
А так да, в мене двоє дітей. Я вже навчена різним ситуаціям і станам.
Ластоноша• 13 декабря 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
не швидко( (( але педіатр нам лікувала ОРЗ і казала, шо температура 5 днів це норма. то ми і думали, шо все ок. я взагалі не кіпішлива матір і температура мене ніколи не лякала. але ж потім ми запідозрили шось неладне, бо та температура взагалі не реагувала на жарознижувальні. максимум шо ми могли збити це до 39,7 і то на 15 хвилин. це був якийсь жах просто. ми з чоловіком цілодобово обтирали дитину водою, але температура ніяк на падала. свічки, сиропи, таблетки - абсолютно нічого. а коли донька вже перестала ходити в туалет, ми забили тривогу і самі привезли її до відділення.
Носки на подтяжках• 13 декабря 2023
Перездайте аналіз пізніше, ШОЕ 37 - то багато. Дивіться обов´язково ще СРБ. І спостерігайте за кашлем і станом. Якщо погіршується кашель і стан дитини, то просіть антибіотик.
В моєї дитини була пневмонія з прекрасними аналізами. Спостерігайте за станом малечі
автор любименькая • 13 декабря 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
я поняла , спасибо
Ну у нее кашель не критичный , мокрый днем не часто , в основном на ночь из за соплей еще
Царівна Жабка• 13 декабря 2023
ЗАК це мало, срб, а краще прокальцитонін.