Если еще недавно нам из каждого утюга трубили, что ’ми наближаємо нашу перемогу’ , то теперь политика другая: ’громадяни, ви невірно нас зрозуміли, війна буде дооовгою’ .
Только кто ее будет долго вести ?
Чьими руками власть планирует ее дооолго вести ?
Только кто ее будет долго вести ?
Ответ дляirina _d
Я так понимаю, автор в Германии.
Так вот какое право она имеет такой кипиш поднимать темой?
Уехала, сидим тихо, дышим глубже.
Мы как-то сами переживём свои ночные обстрелы.
А, если они вернутся, тогда пусть они под нашу украинскую жизнь приноравливаются.
А то, как я посмотрю, нынче тренд- свалить из страны и наводить шороху.
И это типо норм
ПыСы. На бан пофик, еси шо
Уехала, сидим тихо, дышим глубже.
И это типо норм
ПыСы. На бан пофик, еси шо
Не правильно вы понимаете.
Полковой раввин Изя• 13 декабря 2023
Что вы предлагаете сделать для того, чтобы война быстро закончилась?
Ответ для4мама
Радійте. Ваш радной рускій надовго буде з вами.
:) и к чему вы это написали ?
Ответ дляBejza
Автор любить обісрати українок, я так розумію, що то сепар, який виїхав по українському паспорту і тепер шариться по Європам, люблячи рашку.
Ответ дляVA 11
От всі пишуть, що наших гине на фронті значно менше. Де ці дані? Наші їх тримають в секреті. Бо фіг там менше.( Бо якби озвучили, то вже зелю б мабуть на кіл посадили .
Возможно, мы никогда и не узнаем цифр погибших.
Ответ дляРеверанс
Так.
Ракети Нептун втопивші ро.флагман Москва зроблені при попереднику.
І ще багато чого.
Натомість прийшов Зеленський і що почав робити?
І ще багато чого.
Де ото ’ багато чого’? Я ще раз питаю, чим ми відповіли рашці на обстріл 24 лютого? І зєлю мені сюди тулитине треба, воно таке ж жидівське чмо, як і потрох.
Krasivaja_ja• 13 декабря 2023
Ответ дляOlga_72
Рашка выделила 120 миллиардов долларов, что бы вам вбили в голову то чтоо вы тут строчите. Работайте на рашу дальше.
Вбили в головів? Серьезно? Тоесть все написанное выдумки?
Вы блаженная ?
Ответ дляVA 11
Та я вже взагалі в шоці з усього цього. Люди самі тягнуться з останніх сил, допомагають.
У знайомого фірма, робить класні штуки на фронт. Хотів офіційно виробництво налагодити, бо замовлення великі з фронту, сказали, що по гостам не з того робить, нізззя. Не на часі. То чоловік з друзями кожний місяць по 5 тис .грн скидаються на виробництво, хлопці з фронту зі своєї зп гроші дають.(((
І тим часом
Пока ещё есть что воровать, пока есть хомячки, которые послушно донатят во всякие там фонды притул и прочие при таких аппетитах власть имущих, пока США отмашку не дадут будет продолжаться столько сколько нужно.
А что, кто-то оказывает сопротивление этому, кто-то против?) я думаю даже зеля с его слугами в шоке от глубины идиотизма многих)) лох не мамонт - лох не вымрет. ’ниче, мы потерпим сколько там ещё надо, хоть ВСЮ ЖИЗНЬ’ главный посыл многих этого форума))
Ответ дляViktoryjaG
Так гребут же ежедневно. Каждый день новости - то маршрутки останавливают пригородные и всех мужиков в бус пересаживают, то электрички, то засады на дороге и всех останавливают. Только что они там навоюют, которых по земле волокли и в наручниках вели, это тоже вопрос.
Сегодня прочитала, что новое задание продержаться еще год на этих позициях, не отступать. Типа тогда рашка на переговоры выгодные почему-то пойдет.
Не пойдет , запасов много , людей им не жаль . Пердло снова» выиграет» выборы .
Ответ дляVA 11
То що вкрала ця мразота, це зрозуміло. Пєтькіно де?)
В ермачка треба спитати. Думаю з Зеленським прадав.В нас же війна тільки в 2022 почалася у президента Вови.
Крім державних підприємств, що входять у ГК «Укроборонпром», ремонт військової техніки і виробництво продукції військового призначення було розпочато на неспеціалізованих і приватних підприємствах:
на декількох підприємствах було освоєно виробництво протикумулятивних екранів для бронетехніки
на низці підприємств почалося виготовлення броньованих і бліндованих автомашин з цивільних вантажівок і легкових автомашин (в період до 11 березня 2015 для збройних сил, прикордонної служби та інших воєнізованих структур України було виготовлено 260 броньованих машин
влітку 2014 року, на Кременчуцькому автозаводі почалося ліцензійне виробництво бронемашин «Cougar» і «Spartan», розроблених канадською компанією Streit Group
у серпні 2014 року, Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» за рахунок власних коштів відремонтував і передав для установки на п´ять гелікоптерів збройних сил України екранно-вихлопні пристрої для захисту від ПЗРК
у вересні 2014 року, Тернопільський радіозавод «Оріон» почав серійне виробництво шоломофонів для танкістів
також у вересні 2014 року почалося переобладнання одного БТР-60 в пересувну операційну
24 вересня 2014 року, на виставці „Оборона і безпека-2014“, завод Завод «Ленінська кузня»» представив демонстраційний зразок бойової машини «Скорпіон» (переобладнаний ГАЗ-66 з бойовим модулем)
у жовтні 2014 ДП ВО „Південний“ виготовив на базі мікроавтобуса Chevrolet Express один легкоброньований мобільний комплекс спостереження МКС-1, а компанія „Zbroyar“ розробила варіант модернізації ручного кулемета РПД.
у листопаді 2014 року, КрАЗ почав випуск броневантажівок КрАЗ-6322 «Raptor».
у грудні 2014 року, корпорація „Богдан“ розробила, виготовила і запропонувала для українських збройних сил бронеавтомобіль „Барс“
НВП „Темп-3000“ був збільшений випуск бронежилетів „Корсар-М3“, також на озброєння були прийняті новий тип бронежилета — „Корсар-М4“ і кевларовий шолом „Каска-1М“.
L-i-s-a-92af• 13 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Так.
І ще багато чого.
Де ППО,де танки,які при Порошенко ’ наробили’?
Ответ дляL-i-s-a-92af
Завод «Маяк» в чергове представив М120-15 «Молот» та М60-16 «Камертон»[193], лінійку нових українських мінометів[194].
Під час міжнародної виставки «Зброя та безпека — 2017» ПрАТ «Завод „Кузня на Рибальському“» представило аналог радянської корабельної шестиствольної 30-мм зенітної автоматичної артилерійської установки АК-306[195].
КП НВК «Іскра», яке входить до складу ДК «Укроборонпром», вперше під час виставки «Зброя та Безпека-2017» представило перший натурний зразок мобільного оглядового 3D радіолокатора 80К6Т[196].
Було представлено Важкий механізований міст (ВММ) на шасі КрАЗ-63221 «Міст» (6х6)[197].
ДП «Укроборонсервіс» вперше продемонструло мобільний мінометний комплекс UKR-MMC[198].
АвтоКрАЗ на міжнародній виставці «Зброя та безпека — 2017» представив бойовий комплекс РСЗВ у складі повнопривідного автомобіля КрАЗ-63221 і артилерійської частини — реактивної системи залпового вогню калібром 220 мм 9К57 «Ураган» (Бастіон-03)[199].
ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування», яке входить до складу ДК «Укроборонпром», в рамках виставки «Зброя та безпека 2017» вперше представило новий проект малого протичовнового корабля[200].
ДП ’КБ «Артилерійське озброєння», що входить до складу ДК «Укроборонпром» на виконання програми імпортозаміщення, за власні обігові кошти розробило та опанувало виробництво стволів калібром 23-мм — КБА40 для зенітної установки ЗУ-23-2 (2А13)[201].
ПрАТ ’Завод «Кузня на Рибальському» було продемонстровано установку постановки пасивних перешкод УППП-20[202].
Компанія ХАДО презентувала прототип великокаліберної антиматеріальної гвинтівки Snipex T-Rex[203][204].
НВЦ «Інфозахист» презентував новий комплекс радіотехнічної розвідки «Хортиця-М»[205].
ДП «Ізюмський приладобудівний завод» було представлено коліматорний кулеметний приціл ПКП-12,7[206].
Львівське державне підприємство «Лорта» на виставці «Зброя та безпека 2017» представило комплекс автоматизованого управління артилерійським дивізіоном (батареєю) «Оболонь-А»[207][208].
Глава делегации России на переговорах в Вене по вопросам военной безопасности и контроля над вооружениями Константин Гаврилов заявил, что Москва будет рассматривать применение истребителей F-16 с авиабаз Польши, Румынии и Словакии как участие этих стран в конфликте на Украине. Это вынудит Россию на ответные меры.-цікаво які...