Валентина Як• 13 декабря 2023

Война будет до-о-о-олго!

Если еще недавно нам из каждого утюга трубили, что ’ми наближаємо нашу перемогу’ , то теперь политика другая: ’громадяни, ви невірно нас зрозуміли, війна буде дооовгою’ .
Только кто ее будет долго вести ?
Чьими руками власть планирует ее дооолго вести ?
L-i-s-a-92af• 13 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Ми на шашликі збиралися по волі Зеленського
Ви з теми на тему не перескакуйте.
Я,на відміну від вас,не зачарована жодним політиком.І Зеленського всі промахи будуть оцінені по-закінченню його президенства,як і Порошенка.А от хитати владу за часів зовнішньої аргесії,як це ви робите-то співпрацювати з ворогом.
Ви на все готові,аби лише вернути владу попередньому президенту,навіть здати Україну хйлу,аби тому ’ярлик на князювання’ той видав
Реверанс• 13 декабря 2023
- Как только ми убірьом лінію разгранічєнія в галавє, она ісчєзнєт і на карте.(с) 31.01.2021.
Ппц пророк. Дійсно, тієї лінії вже на карті нема, нова тепер значно західніше.
L-i-s-a-92af• 13 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Перерахуйте будь-ласка,що побудував Зеленський для оборони України
Виробляють,не переймайтеся, і не мало
Реверанс• 13 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Виробляють,не переймайтеся, і не мало
Передайте на фронт будь-ласка.
Бо там дуже треба.
liss• 13 декабря 2023
Дорогоцінні годинники, діаманти та мільйони готівкою — все це у декларації голови фракції «Слуга народа» Давида Арахамії.

За час війни парламентар орендував 2 дорогезні авто для своєї дружини. За 2022 рік він разом із жінкою Вікторією отримав дохід 4,6 млн грн, з яких лише 418 000 грн зарплатня нардепа. Готівкою подружжя зберігає 2,7 млн грн, $900 000 і €200 000.

Щодо дорогоцінностей, то сімейство має 2 Rolex, інші коштовні годинники, набори люксової ювелірки Cartier і Bvlgari.

Новини дня | Україна 🇺🇦
L-i-s-a-92af• 13 декабря 2023
Ответ дляReNITA
Пока ещё есть что воровать, пока есть хомячки, которые послушно донатят во всякие там фонды притул и прочие при таких аппетитах власть имущих, пока США отмашку не дадут будет продолжаться столько сколько нужно.
А что, кто-то оказывает сопротивление этому, кто-то против?) я думаю даже зеля с его слугами в шоке от глубины идиотизма многих)) лох не мамонт - лох не вымрет. ’ниче, мы потерпим сколько там ещё надо, хоть ВСЮ ЖИЗНЬ’ главный посыл многих этого форума))
А треба не донатити і чекати армію хйла в хаті?
Дика Роза• 13 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вон выше пост , арахамию и спросите
L-i-s-a-92af• 13 декабря 2023
Ответ дляNatRad
Миллион двести , недавно строка была по ТВ
Удалено администрацией...
VA 11• 13 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
В ермачка треба спитати. Думаю з Зеленським прадав.В нас же війна тільки в 2022 почалася у президента Вови.
Крім державних підприємств, що входять у ГК «Укроборонпром», ремонт військової техніки і виробництво продукції військового призначення було розпочато на неспеціалізованих і приватних підприємствах:
на декількох підприємствах було освоєно виробництво протикумулятивних екранів для бронетехніки
на низці підприємств почалося виготовлення броньованих і бліндованих автомашин з цивільних вантажівок і легкових автомашин (в період до 11 березня 2015 для збройних сил, прикордонної служби та інших воєнізованих структур України було виготовлено 260 броньованих машин
влітку 2014 року, на Кременчуцькому автозаводі почалося ліцензійне виробництво бронемашин «Cougar» і «Spartan», розроблених канадською компанією Streit Group
у серпні 2014 року, Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» за рахунок власних коштів відремонтував і передав для установки на п´ять гелікоптерів збройних сил України екранно-вихлопні пристрої для захисту від ПЗРК
у вересні 2014 року, Тернопільський радіозавод «Оріон» почав серійне виробництво шоломофонів для танкістів
також у вересні 2014 року почалося переобладнання одного БТР-60 в пересувну операційну
24 вересня 2014 року, на виставці „Оборона і безпека-2014“, завод Завод «Ленінська кузня»» представив демонстраційний зразок бойової машини «Скорпіон» (переобладнаний ГАЗ-66 з бойовим модулем)
у жовтні 2014 ДП ВО „Південний“ виготовив на базі мікроавтобуса Chevrolet Express один легкоброньований мобільний комплекс спостереження МКС-1, а компанія „Zbroyar“ розробила варіант модернізації ручного кулемета РПД.
у листопаді 2014 року, КрАЗ почав випуск броневантажівок КрАЗ-6322 «Raptor».
у грудні 2014 року, корпорація „Богдан“ розробила, виготовила і запропонувала для українських збройних сил бронеавтомобіль „Барс“
НВП „Темп-3000“ був збільшений випуск бронежилетів „Корсар-М3“, також на озброєння були прийняті новий тип бронежилета — „Корсар-М4“ і кевларовий шолом „Каска-1М“.
Представив, почав, відмив бабло.
Ракети і безпілотники де?
L-i-s-a-92af• 13 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Що він продав?
ППО?Танки? Літаки?
L-i-s-a-92af• 13 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Завод «Маяк» в чергове представив М120-15 «Молот» та М60-16 «Камертон»[193], лінійку нових українських мінометів[194].

Під час міжнародної виставки «Зброя та безпека — 2017» ПрАТ «Завод „Кузня на Рибальському“» представило аналог радянської корабельної шестиствольної 30-мм зенітної автоматичної артилерійської установки АК-306[195].
КП НВК «Іскра», яке входить до складу ДК «Укроборонпром», вперше під час виставки «Зброя та Безпека-2017» представило перший натурний зразок мобільного оглядового 3D радіолокатора 80К6Т[196].
Було представлено Важкий механізований міст (ВММ) на шасі КрАЗ-63221 «Міст» (6х6)[197].
ДП «Укроборонсервіс» вперше продемонструло мобільний мінометний комплекс UKR-MMC[198].
АвтоКрАЗ на міжнародній виставці «Зброя та безпека — 2017» представив бойовий комплекс РСЗВ у складі повнопривідного автомобіля КрАЗ-63221 і артилерійської частини — реактивної системи залпового вогню калібром 220 мм 9К57 «Ураган» (Бастіон-03)[199].
ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування», яке входить до складу ДК «Укроборонпром», в рамках виставки «Зброя та безпека 2017» вперше представило новий проект малого протичовнового корабля[200].
ДП ’КБ «Артилерійське озброєння», що входить до складу ДК «Укроборонпром» на виконання програми імпортозаміщення, за власні обігові кошти розробило та опанувало виробництво стволів калібром 23-мм — КБА40 для зенітної установки ЗУ-23-2 (2А13)[201].
ПрАТ ’Завод «Кузня на Рибальському» було продемонстровано установку постановки пасивних перешкод УППП-20[202].
Компанія ХАДО презентувала прототип великокаліберної антиматеріальної гвинтівки Snipex T-Rex[203][204].
НВЦ «Інфозахист» презентував новий комплекс радіотехнічної розвідки «Хортиця-М»[205].
ДП «Ізюмський приладобудівний завод» було представлено коліматорний кулеметний приціл ПКП-12,7[206].
Львівське державне підприємство «Лорта» на виставці «Зброя та безпека 2017» представило комплекс автоматизованого управління артилерійським дивізіоном (батареєю) «Оболонь-А»[207][208].
Ви знаєте,що таке ’ представив’?
Це виробив ОДИН виставковий зразок!
L-i-s-a-92af• 13 декабря 2023
Ответ дляil-mari
Глава делегации России на переговорах в Вене по вопросам военной безопасности и контроля над вооружениями Константин Гаврилов заявил, что Москва будет рассматривать применение истребителей F-16 с авиабаз Польши, Румынии и Словакии как участие этих стран в конфликте на Украине. Это вынудит Россию на ответные меры.-цікаво які...
Скоріше б вони вже дійсно з НАТО почали воювати.Може знесуть ядеркою пару-трійку російських міст.
4мама• 13 декабря 2023
Ответ дляВалентина Як
:) и к чему вы это написали ?
Штрих до портрету сраної матрьошки.
L-i-s-a-92af• 13 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
А де зброя Зеленського? Чому Дана Ярова викупляє снаряди для ЗСУ?
Бо снаряди,це розхідний матеріал,як і дрони і автівки.Їх треба щодня і постійно нові
Якби за 5 років десяток складів у повітря не взлетіли і побудували власні заводи по виробництву,хоч патронів,то все булр Б значно краще.
L-i-s-a-92af• 13 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Передайте на фронт будь-ласка.
Бо там дуже треба.
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 13 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Вон выше пост , арахамию и спросите
Посилання дайте на цю декларацію
Inna_ya_krasivaya• 13 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви з теми на тему не перескакуйте.
+++
Inna_ya_krasivaya• 13 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
рашня расстроилась, шо вы такое говорите
ох тут и узкозадых кишит
Реверанс• 13 декабря 2023
Ответ дляVA 11
Представив, почав, відмив бабло.
Ракети і безпілотники де?
Реверанс• 13 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви знаєте,що таке ’ представив’?
Це виробив ОДИН виставковий зразок!
Зеленський не зробив жодного і позакривав всі виробництва нашої зброї.
Ирина-bbd0• 13 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не.лучее вертать взад Аляску!
Там точно за пару часов озвездюлятся и самоупакуются по черным торбочкам.
Ирина-bbd0• 13 декабря 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
ох тут и узкозадых кишит
Отряд ’имени вальки-стакана’ не покладает сутками рук)
Yusti_1896• 13 декабря 2023
Типун вам на язык!
KozaNostra_I• 13 декабря 2023
Ответ дляAnonimka ya
Кто новое захватывает ?
Уже год позиции переходят от одних к другим и обратно.
Ах, да , за год Бахмут взяли.
Бахмут, Соледар, Марьинка. Это то что на ум пришло. Было ещё что-то. А Зеленский сказал, что они в 2023 году ни одного с украинского села или города не захватили. Он уже не считает донецкую область Украиной?
KozaNostra_I• 13 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Что такое Волга ?
Радиочастота для спасения жизни.
Inna_ya_krasivaya• 13 декабря 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Нормально все сказал) по делу. Ваш путин несет каждый раз такую дичь, точнее, не только он, а и медведев и все их там больные на голову приспешники,. и все ок. Вы этот понос нормально употребляете же.

А то что сказал Зеленский - называется политика. Узкие реально почти ничего не взяли., считай - ничего.

Марьинку они кстати не взяли
Krasivaja_ja• 13 декабря 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya

Марьинку они кстати не взяли
Удалено администрацией...
Inna_ya_krasivaya• 13 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Удалено администрацией...
Inna_ya_krasivaya• 13 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
И вы такая замерли в ожидании, кто вам принесет опровержение да?) щас новые заводы скажу где, секунду. Карту надо принести
Ирина-bbd0• 13 декабря 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya

Марьинку они кстати не взяли
Читаю на ЯПе странную истерику у кацапов про ф16
Какой-то их хрен на форуме безопасности продекларировал.что если ф16 бкдут взлеть из румынии .словакии и бомбить русню.то це буде самая самая самая последняя наикраснейшая красная линия)))
Кацапы сами стебутся со своих же дебилов с теми красными линиями