Бабульція• 13 декабря 2023
Ребенок бьют себя и людей вокруг подушкой по голове
Что это может значить? Намного чаще себя, но они нигде и других, я в шоке. Сначало нормальный был, а сейчас такое
Бабульція
• 13 декабря 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
С такой мамой не удивительно, что ребёнок себя так ведёт.
С какой?
Язикувата Хвеська• 13 декабря 2023
Ответ дляБабульція
Бо об диван буде продовжувати
Не зрозуміла, що об диван ? Буде битись головою об диван?
Бабульція
• 13 декабря 2023
Ответ дляНе зви чайна
Это вы - серьезно пишете? Это может быть как и баловством, так и признаком проблемы, с которой к врачу. Вам все правильно пишут
Это не вам решать. Это дело родителей и врачей и всё, а не каких-то незнакомых людей, которые высмеивают это
Язикувата Хвеська• 13 декабря 2023
Ответ дляБабульція
Ви серйозно це пишете?
А що робити? Або до психіатра, або по сраці.
Бабульція
• 13 декабря 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Сходіть до невролога і він вам розкаже
А Ви невролог, раз пишете таке?
Не зви чайна• 13 декабря 2023
Ответ дляБабульція
Чего тогда пришли с вопросом на форум к незнакомым людям?
Бабульція
• 13 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Які межі дозволеного? Вас ніхто тут не ображав і вашу дитину, але ви запитали. Ну так запитайте в педіатра, що це може бути. Так дитина може і бавитись таким чином, а може це якийсь дзвоник що щось не те. То краще перебдіти, чим недобтіти.
Це діло батьків і лікарів, а не незнайомих людей, які висміють дітей
Не зви чайна• 13 декабря 2023
Ответ дляБабульція
Где вы увидели насмешки?
Суцільна зрада• 13 декабря 2023
Ответ дляБабульція
А Ви невролог, раз пишете таке?
Я працюю з дітьми. Якщо дитина не реагує на уваги, то дитиною або не займаються, або вона має діагноз, третього не має.
Суцільна зрада• 13 декабря 2023
Ответ дляБабульція
А Ви невролог, раз пишете таке?
Дитині не рік, а 3!
Тут вже дитина розуміє де добре, а де ні.
Бабульція
• 13 декабря 2023
Ответ дляНе зви чайна
Я не за диагнозами пришла
Бабульція
• 13 декабря 2023
Ответ дляНе зви чайна
Так мерзко как люди самоутверждаться за счет детей
Бабульція
• 13 декабря 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Вона реагує
Намакушка• 13 декабря 2023
В мене донька рукою себе може вдарити по голові,коли дивується ,злиться,чи переповнюють її емоції. Доречі, коли дуже багато емоцій,то і поводить себе гірше і зі сном потім проблеми. Емоційна жесть. Ну і сама по собі дуже активно,можливо навіть гіперактивна.
До лікаря ще не ходили з цим, думаю нічого нового не скаже
Бабульція
• 13 декабря 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Дитині не рік, а 3!
Дитина розумієте, а більшість порадниць ні
Бабульція
• 13 декабря 2023
Ответ дляНамакушка
👍🏼
Суцільна зрада• 13 декабря 2023
Ответ дляБабульція
Ну якщо розуміє, то до чого тема?
Якби було все ок, то не було б такої проблемі і тим паче теми
Суцільна зрада• 13 декабря 2023
Ответ дляБабульція
У вас якесь сприйняття дивне.
Ніхто тут це не робить.
Бабульція
• 13 декабря 2023
Ответ дляСуцільна зрада
У вас якесь сприйняття дивне.
Ніхто тут це не робить.
Родить
Не зви чайна• 13 декабря 2023
Ответ дляБабульція
Я не за диагнозами пришла
А вам не ставят диагнозы, вам советуют обратиться к врачу. Он или опровергнет эту составляющую, или поставит диагноз.
Не зви чайна• 13 декабря 2023
Ответ дляСуцільна зрада
У вас якесь сприйняття дивне.
Ніхто тут це не робить.
Думаю тут завелся странный тролик)) если нет, то только посочувствовать, ребенку в том числе
Суцільна зрада• 13 декабря 2023
Ответ дляНе зви чайна
Так, реакція дивна. Дитиною ніхто не займається, бо в неї і так все добре.
Сметчица• 13 декабря 2023
Ответ дляБабульція
Ви серйозно це пишете?
А вы считаете это нормально, головой биться и других бить в три года?
Сметчица• 13 декабря 2023
Ответ дляБабульція
Тут завжди більшості лиш би якось засудити людей, лиш би самоствержуватися
Ну так радуйтесь своим дитятком может вам по голове молотком заденет, а может уже задел, если для вас это норма
Бабульція
• 13 декабря 2023
Ответ дляСметчица
Ваши видно уже вас задели?
Колдунья-вещунья• 14 декабря 2023
Ответ дляБабульція
Ваши видно уже вас задели?
Судя по вашим ответам, вы в детстве тоже головой об диван бились 😁