Niffler• 13 декабря 2023

My Vodafone ліг

Чи то тільки в мене глюк додатку?
Мила 26• 13 декабря 2023
Технічні роботи написано

25Lida• 13 декабря 2023
Зранку теж не працював
Yana_pl• 13 декабря 2023
З вчорашнього вечора. Укріпляють позиції, що б ніхто і його не взламав.
ёжовые рукавицы• 13 декабря 2023
Переходьте на київстар
Ruriya• 13 декабря 2023
Я зранку не можу підключити пакет. Пише сбій, спробуйте пізніше
Уаджит• 13 декабря 2023
Перенавантаження можливо, багато хто прийшов з роботи, спілкуються з близькими по телефонах, включають інтернет, дивляться відео, слухають музику в онлайн.
автор Niffler • 13 декабря 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
Переходьте на київстар
Колишній на ньому, спасіба.

автор Niffler • 13 декабря 2023
Ответ дляУаджит
От з прослуховування YouTube Music жодних проблем.
Леся 1• 13 декабря 2023
Нормально працює, цілий день, інет і зв´язок)
inna5577• 13 декабря 2023
Писали, что траблы будут в сех операторов, ибо все купили новые симки и нагрузка возросла на треть, не выдерживают системы
user771• 13 декабря 2023
Ответ дляRuriya
Подключить - да. А вот за один пакет сняли цену 3х. Дозвониться до живого оператора, не возможно, бот остаток на счету не видит, как и дату последнего пополнения.
космея• 13 декабря 2023
Ще вчора.
космея• 13 декабря 2023
Ответ дляЛеся 1
В кабінет водафон заходили?
felinka• 13 декабря 2023
Ответ дляЛеся 1
Сам звʼязок - так, а от додаток мені ще вчора писав, що технічні роботи.
Анна_Бель• 13 декабря 2023
Та хоть би лягли вже всі на кілька днів. А то на роботі вже вуха болять. При звичних умовах так не дзвонять, як при аварії
df364tye3• 13 декабря 2023
харьков работает без сбоев
Lysiiiiii• 13 декабря 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
Переходьте на київстар
Мій улюблений Київстар. Я чекала тебе ❤️
ёжовые рукавицы• 13 декабря 2023
Ответ дляАнна_Бель
Дивіться хоч не накаркайте, бо вас потім проклянуть.
Be_me• 13 декабря 2023
З учора не працює. Ще й пакет послуг не поновлювали, а чомусь щоденну оплату почали знімати. До операторів не додзвонилась, але на вечір запрацював діючий тариф.
Сподіваюсь, вони трудяться над власним захистом. Сьогодні за стартовими Лайф на пів вулиці черга стояла, я от подумала може ще й його собі взяти.. чи вже не впадати в режим «терміново закуповуємо гречку»))

felin• 13 декабря 2023
Щось таке писало, це я так хотіла поновити вадафон сьогодні;)
Ирина_Б_• 13 декабря 2023
а Киевстар восстановят? что говорят?
felin• 13 декабря 2023
Ответ дляИрина_Б_
а Киевстар восстановят? что говорят?
Так зв´язок потроху працює.
Анна_Бель• 13 декабря 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
Та хоть би дав бог, а прокльони до лампочки
Ирина_Б_• 13 декабря 2023
Ответ дляfelin
Так зв´язок потроху працює.
спасибо)