Чи то тільки в мене глюк додатку?
ёжовые рукавицы• 13 декабря 2023
Ответ дляАнна_Бель
Та хоть би лягли вже всі на кілька днів. А то на роботі вже вуха болять. При звичних умовах так не дзвонять, як при аварії
Дивіться хоч не накаркайте, бо вас потім проклянуть.
З учора не працює. Ще й пакет послуг не поновлювали, а чомусь щоденну оплату почали знімати. До операторів не додзвонилась, але на вечір запрацював діючий тариф.
Сподіваюсь, вони трудяться над власним захистом. Сьогодні за стартовими Лайф на пів вулиці черга стояла, я от подумала може ще й його собі взяти.. чи вже не впадати в режим «терміново закуповуємо гречку»))