lilu1990• 14 декабря 2023

Можна я вискажуся?

Я не розумію логіку деяких порадниць. Одні не хочуть перемовин. Але ви думаєте одними донатами перемогти русню?

Завтра 27 млн у Кравець заберуть і виділять на виробництво дронів. Ви підете на 15-20 тисяч десь у глибокому тилу ф*гачить?

У нас недобір на залізниці, на такі посади, де в основному чоловіки були. В мороз і спеку ходить попід вагонами. Є бажаючі? Бо якщо економіка стане на воєнні рельси, грузоперевозок стане більше.

Вам Безугла прямо каже: треба мобілізація і жінок у тому числі. Фу фу фу. Ми віримо у зсу. Просто віримо у зсу. А так можна? Просто вірити у зсу і виграти війну?

Бажаючих домовитись теж достатньо. Але правильно тут пишуть. Будь які домовленості - то здача інтересів України. Бо не в наших інтересах ті блін домовленості.

От нам треба домовленості, щоб виграти час. Для чого вам час? Щоб зняти вії, манікюр і за декілька років усією країною підняти оборонпром? Поки Безугла буде готувати молодь до нового нападу? Для чого час? Щоб Байденко знайшов свої яйця чи може щоб санкції нарешті подіяли?

Ми у складній програшній позиції і помогти нам може тільки чудо. І це явно не домовленості. Але й не м´ясорубка.
Pole• 14 декабря 2023
Ответ дляDumky
Удалено администрацией...
Дика Роза• 14 декабря 2023
Ответ дляDumky
Удалено администрацией...
katuy• 14 декабря 2023
Ответ дляPole
Удалено администрацией...
естественно, но только сидя на пропуканом диване
diana32• 14 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Как это не собирался ?
Условие раши было референдум на Донбассе и Крым ( 10 лет вопрос по нему не поднимать )и они отходят с захваченного после 24
В границах областей, не забывайте
Pole• 14 декабря 2023
Ответ дляkatuy
Хіба що десь за кордоном...бо в Україні і в цей диван може прилетіти будь-якої миті.
Dumky• 14 декабря 2023
Ответ дляMissdior_22
треба перемовини. Ми не вигребемо.
Про що? В них одні умови капітуляція України і взагалі проти щоб вона була на карті
Colombina.• 14 декабря 2023
Ответ дляDumky
Удалено администрацией...
Дика Роза• 14 декабря 2023
Ответ дляdiana32
В границах областей, не забывайте
Да, референдум в границах областей , но с международными наблюдателями.
Сколько жизней можно было сохранить .
_Alekssandra_• 14 декабря 2023
Ответ дляDumky
Удалено администрацией...
Colombina.• 14 декабря 2023
Ответ дляPole
А до некоторых ещё ни разу не долетало, они думают, так и дальше будет
Татьяна_М5• 14 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
И им дали гарантии, что их туда возьмут .
Нам никто не давал
Верно. А в Украине получился какой-то сюр. Мы хотим, мы решили, революции. А чего? Не понятно.
Dumky• 14 декабря 2023
Ответ дляColombina.
Удалено администрацией...
Дика Роза• 14 декабря 2023
Ответ дляDumky
Удалено администрацией...
katuy• 14 декабря 2023
Ответ для_Alekssandra_
Удалено администрацией...
та ну бросьте, о то вы придумали. Самые бравые вояки с четвероногим мягким другом не расстаются даже на день. У них ответственная работа - посылать на смерть других.
Dumky• 14 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Удалено администрацией...
А ви? Ну де адмін? Чому ця вата тут так за ці дні підняла голову? Ну хочеться в росію, ну, ніхто ж не тримає
Colombina.• 14 декабря 2023
Ответ дляDumky
Удалено администрацией...
Dumky• 14 декабря 2023
Ответ дляPole
Удалено администрацией...
Ви за росію?
Olga Zelenyak• 14 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Что в Украине решили? Стремиться в НАТО? И что «чего»? Стремления запрещены?
Сюр это считать, что кто-то должен оглядываться на мнения раши.
Италия случайно не спрашивает у путина разрешения куда стремиться, куда нет?
Pole• 14 декабря 2023
Ответ дляDumky
Ви за росію?
Ні, я за мир.
katuy• 14 декабря 2023
Ответ дляDumky
ну так хочеться в окоп, ніхто ж не тримає, Чому ви досi тут?
Colombina.• 14 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Удалено администрацией...
Dumky• 14 декабря 2023
Ответ дляPole
Ні, я за мир.
Який мир? Ви не можете скласти пазл чи що? Яки мир? росія тут буде і будуть її правила і миру не буде.
Дика Роза• 14 декабря 2023
Ответ дляDumky
Это вы явно о себе пишете , хотите чтоб за вас все украинцы полягли , пока сами на диване
Dumky• 14 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Ви хочете щоб була російська Україна?
diana32• 14 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Сколько жизней можно было сохранить .
С какими ? С обсэшниками которые 9 лет сытно кормились с их рук? Не смешите, референдум они проводили уже , в 2014 году, и есссно все там были за
_Alekssandra_• 14 декабря 2023
Ответ дляDumky
вы провокатор обыкновенный
Дика Роза• 14 декабря 2023
Ответ дляDumky
Удалено администрацией...
А она кого-то гонит воевать ?
Вы да , вот и вперёд .
Colombina.• 14 декабря 2023
Ахаха, уже четверо задали один и тот же вопрос, а эта сидит и юлит, уже не знает как откосить
Дика Роза• 14 декабря 2023
Ответ дляDumky
Ви хочете щоб була російська Україна?
Скрин , где я такое писала ?
Зачем свои фантазии другим приписывать ?
Dumky• 14 декабря 2023
Пожалілась на тему кібербеспеці. І хай мене забанять, але це не можливо. Дійсно за, що гинуть хлопці коли ці сидять і чекають росію