Я не розумію логіку деяких порадниць. Одні не хочуть перемовин. Але ви думаєте одними донатами перемогти русню?
Завтра 27 млн у Кравець заберуть і виділять на виробництво дронів. Ви підете на 15-20 тисяч десь у глибокому тилу ф*гачить?
У нас недобір на залізниці, на такі посади, де в основному чоловіки були. В мороз і спеку ходить попід вагонами. Є бажаючі? Бо якщо економіка стане на воєнні рельси, грузоперевозок стане більше.
Вам Безугла прямо каже: треба мобілізація і жінок у тому числі. Фу фу фу. Ми віримо у зсу. Просто віримо у зсу. А так можна? Просто вірити у зсу і виграти війну?
Бажаючих домовитись теж достатньо. Але правильно тут пишуть. Будь які домовленості - то здача інтересів України. Бо не в наших інтересах ті блін домовленості.
От нам треба домовленості, щоб виграти час. Для чого вам час? Щоб зняти вії, манікюр і за декілька років усією країною підняти оборонпром? Поки Безугла буде готувати молодь до нового нападу? Для чого час? Щоб Байденко знайшов свої яйця чи може щоб санкції нарешті подіяли?
Ми у складній програшній позиції і помогти нам може тільки чудо. І це явно не домовленості. Але й не м´ясорубка.
Colombina.• 14 декабря 2023
Ответ дляPole
Хіба що десь за кордоном...бо в Україні і в цей диван може прилетіти будь-якої миті.
А до некоторых ещё ни разу не долетало, они думают, так и дальше будет
Татьяна_М5• 14 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
И им дали гарантии, что их туда возьмут .
Нам никто не давал
Верно. А в Украине получился какой-то сюр. Мы хотим, мы решили, революции. А чего? Не понятно.
Olga Zelenyak• 14 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Что в Украине решили? Стремиться в НАТО? И что «чего»? Стремления запрещены?
Сюр это считать, что кто-то должен оглядываться на мнения раши.
Италия случайно не спрашивает у путина разрешения куда стремиться, куда нет?
Ответ дляДика Роза
Да, референдум в границах областей , но с международными наблюдателями.
Сколько жизней можно было сохранить .
С какими ? С обсэшниками которые 9 лет сытно кормились с их рук? Не смешите, референдум они проводили уже , в 2014 году, и есссно все там были за
_Alekssandra_• 14 декабря 2023
Ответ дляDumky
А ви? Ну де адмін? Чому ця вата тут так за ці дні підняла голову? Ну хочеться в росію, ну, ніхто ж не тримає
вы провокатор обыкновенный
Colombina.• 14 декабря 2023
Ахаха, уже четверо задали один и тот же вопрос, а эта сидит и юлит, уже не знает как откосить