АгатаХристя• 14 декабря 2023
Чи можна відкрити банківську картку без присутності?
Якщо замовити, наприклад, моно банк ст якусь іншу, її може отримати хтось інший в передати за кордон чи все одно потрібна присутність?
АгатаХристя
• 14 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Картку тільки ви маєте отримати
А відкрили можна наприклад електронну
Просто в додатку , якщо нема фізичної картки?
АгатаХристя
• 14 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Так, просто в додатку
Дякую, буду пробувати
АгатаХристя
• 14 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Якщо Приват то напишіть онлайн підтримці
В людини взагалі жодних карток і банкінгів ніколи не було, тому без різниці , який банк, головне, щоб без присутності
Лепешечка• 14 декабря 2023
Я все за чоловіка отримувала без присутності. Замовила доставку НП на його імʼя, а в процесі доставки змінила вже в додатку НП доручення на отримання мною.
Може ще третю?• 14 декабря 2023
Ответ дляЛепешечка
А фотографировали тоже вас для его карты?
Или уже фото не делают?
Лепешечка• 14 декабря 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Или уже фото не делают?
Не умничайте. Загрузить надо всего лишь документы. Да, без его физического присутствия.
Може ще третю?• 14 декабря 2023
Ответ дляЛепешечка
Я не умничаю, а спрашиваю! 3 карты моно получали: 2 курьером домой и 1 через джастин, везде делали фото
Лепешечка• 14 декабря 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Сенсбанк, Моно - никаких фото при получении НП. Документы через приложение.
Лепешечка• 14 декабря 2023
Ответ дляніколи такого не було
Wise, Revolut не нужно присутствие, пришлют карту домой
Подскажите пожалуйста, сейчас для Украины на Украинский адрес тоже можно? Вроде Револют нельзя уже, но я пока не проверяла сама
ніколи такого не було• 14 декабря 2023
Ответ дляЛепешечка
Я заказывала месяц назад на европейский адрес
Лепешечка• 14 декабря 2023
Ответ дляніколи такого не було
А, тут проблем не будет. Это да
Може ще третю?• 14 декабря 2023
Ответ дляЛепешечка
Документы через приложение и раньше было, но фотографировали, когда выдавали. Вспомнила, одну меняли, как раз на НП получали новую, тоже фото делали.
Но это всё до войны было, может изменилось уже
Лепешечка• 14 декабря 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Заміну картки Приват теж можна на НП прислати на будь-яке імʼя. Але вже для існуючих користувачів. Для тих, хто вперше, не перевіряла. А для існуючих приходить просто пуста непідвʼязана ні до кого картка. Її ви можете привʼязати до будь-якого користувача і тоді вона вже стане його власною.
Тектологиня 80lv• 14 декабря 2023
Ответ дляЛепешечка
Подскажите, пожалуйста, как это сделать.
Лепешечка• 14 декабря 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Через додаток
Тектологиня 80lv• 14 декабря 2023
Ответ дляЛепешечка
Через додаток
Я поняла, что через приложение. Вот я открываю Все карты, там Добавить. И тут нет карты физической
Лепешечка• 14 декабря 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Приват можна замовити для тих, у кого вже є хоч одна пластикова картка. А, наприклад, Сенс банк, то можна з нуля оформити все поштою.
Якщо в приваті є, то зайдіть на ту картку, далі справа вгорі колесико натисніть, а там вже побачите.
Тектологиня 80lv• 14 декабря 2023
Ответ дляЛепешечка
У меня есть пластиковая! Я пользуюсь ею в этом приложении. Но саму карту я потеряла, вот было бы классно заказать на НП новую, не стоя в очередях. А, не дочитала, спасибо, сейчас попробую))
Лепешечка• 14 декабря 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Так заходите на цю картку в приват 24, і далі як я написала. Потім, коли прийде поштою, то активуєте і вона привʼяжеться до аккаунту. Зараз до кінця грудня ще і безкоштовно на НП
Тектологиня 80lv• 14 декабря 2023
Ответ дляЛепешечка
Спасибо огромное, заказала)) Не там искала оказывается. 🌹