Козел
"❗️«Мир буде тоді, коли ми досягнемо своїх цілей, вони не змінюються» — путін
❗️Одеса - взагалі російське місто, заявив путін.
svetlapanna• 14 декабря 2023
Попередньо цілі не спостерігаються.
Точна кількість запущених ракет у офіційному звіті.
Загроза аеробалістичних ракет триває до відбою.
Авторе, тут вас хтось питав: думаєте щось буде після того як Путін врозвалочку як напередодні 22 лютого потриндів? Ось воно
Арестовичу варто би було доповнити свій пост:
путін на фоні жовто блакитних кольорів
Триндьож про братський народ
Ваня, готуй патріотичні організми для відбиття кінжалів
путін на фоні жовто блакитних кольорів
Триндьож про братський народ
Ответ дляlilu1990
путін на фоні жовто блакитних кольорів
Триндьож про братський народ
путін на фоні жовто блакитних кольорів
Триндьож про братський народ
Коли питав? Лютий 22?
Я писала тут в декількох темах але воно ж не вірилося, 50-50 типу, я писала про тривожну валізу і свічки, радіо.
Більше про запас ліків.
Але то не смішно, про кінжал
Більше про запас ліків.
Але то не смішно, про кінжал
svetlapanna• 14 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Думаю,это провал власти,что в обществе такое отношение к мобилизации.В феврале 2022 были очереди из добровольцев и никто от повесток не бегал.Если все поменялось,значит допущено очень много ошибок.
Кстати,да.У меня муж побежал, очереди стояли. Прошел медкомиссию и у него кисту обнаружили именно тогда.Сказали, прийдете потом. Подлечитесь. это две-три недели будет. все хорошо.Ровно через год мужа при выходе с работы затолкали в бус и повезли в ТЦК ..причем нагло и бесцеремонно.
Почувствовал разницу
Ответ дляnightwoman
Конечно братья. Когда параша пришла в Херсон то всех неугодных на подвал, за украинский язык на подвал, все что связано с нашей жизнью до войны - стереть. Вот как буд-то херсонцы кроме параши ничего не знали раньше, связь, телевидение, валюта, референдум.... через колено ломали все аспекты жизни.
Раньше я думала, что если мы не хотим, то никто не сможет нас заставить, а просто нас не спрашивали.
Всем, кто хочет переговоров и устали от войны желаю никогда не прожить то, что прожили мы и что проживают много дольше украинцы в окупации сейчас
Вчора прочитала інтерв´ю Олексія Анулі, який потрапив у полон, є ще відеоінтерв´ю, але і читати надважко, що пережив цей чоловік.
’Мені наказали повністю роздягнутися. Руки зв’язали за спиною, підвісили за руки до стелі. Пальцями ніг ледь торкався підлоги. Так я провисів шість днів. Щодня в катівню привозили нових людей, було чути звуки знущань і пострілів...’
І це тільки маленька частина того, що він пережив, і не тільки він, а про скількох ще нам невідомо, а про скільком ми так і не дізнаємось
Дівчата, якщо стальні нерви маєте, то прочитайте, після всього ще в когось є ілюзії про хароших, нікого не пощадять, до кого дотягнуться, сьогодні вони ще раз це підтвердили
Ответ дляLudaSHS
Коли питав? Лютий 22?
Більше про запас ліків.
Але то не смішно, про кінжал
Більше про запас ліків.
Але то не смішно, про кінжал
Ні, сьогодні, якась пані вас питала: думаєте щось буде?
Після коментаря що сьогодні путін схожий на того, який записав промову 22 лютого
Ответ дляlilu1990
Я в шоці скільки у нас людей готові копнути того хто заводить розмову про християнські цінності.
Хоча
Фільм ’По соображениям совести’ знято ж на реальних подіях
Хоча
Головне їх не нав´язувати.
Більшість з присутніх за 2 роки війни я думаю не раз задавались думкою, де ж таки Бог і чому він все це допускає.
Тому такі теми краще не піднімати, бо емоційний стан цьому не сприяє
Речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону сказав, що РФ дійсно вдарила по Старокостянтинову.
’Відбувся пуск ракет і вони попрямували до Хмельницької області в напрямку Старокостянтинова. Оголошення повітряної тривоги відбулося приблизно о 14:09, а вже за 10 хвилин, близько 14:20, на Хмельниччині був приліт’, - сказав він.
Той раз теж
Джерело
Той раз теж
Джерело
Ответ дляL-i-s-a-92af
Що думаєте про російського батюшку Ткачова?
Батюшка Ткачов має таке відношення до християнства, як я до балету.
Той манкурт ще й народився, виріс і прожив частину свідомого життя у Львові до повного щастя.
Останнього відомого мені притомного російського богослова отця Меня прибрали ще у 1990 році, дуже вже сильно нескрєпним він був, ще й екуменістичних поглядів дотримувався.
svetlapanna• 14 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви теж в хорі співаєте,як ця матушка?
’СБУ затримала церковну хористку УПЦ (МП), яка «наводила» ворожі ракети на позиції ЗСУ поблизу Запоріжжя
Служба безпеки затримала ще одну прихильницю рашизму, яка коригувала повітряні атаки рф по Запоріжжю та очікувала повної окупації регіону.
За даними слідства, затриманою виявилась церковна хористка та дружина настоятеля місцевого храму УПЦ (МП).
Встановлено, що за координатами фігурантки російські окупанти намагались уразити місця базування Сил оборони поблизу обласного центру.
Насамперед ворога цікавили пункти тимчасової дислокації підрозділів ЗСУ, які залучені до контрнаступальних операцій на Бердянському та Мелітопольському напрямках.
Співробітники СБУ встановили місцеперебування російської інформаторки і затримали її у власному помешканні в одному із селищ неподалік Запоріжжя.
Як встановило розслідування, фігурантка ще з початку повномасштабного вторгнення рф підтримувала злочинні дії російських загарбників і сподівалась на захоплення всього південного регіону України.’
У них ублюдочно- безумная идея - три страны в одной - раша. белораша и Украина. И они все равно выступают за то. что трогают бога. а не фсбшных агентов. поверьте. я ходила в церковь и слушала постоянно о том. что Украина не должна существовать . как самостоятельная единица..
Вот хотя бы одно. украинское сообщество(( малоросы себя звут
svetlapanna• 14 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так он со Львова родом. И в Киеве жил до 2013 года