Болтушка Му• 14 декабря 2023

дівчата приватна клініка, чи маю я знати хто буде анастезіологом

домовляюся про операцію ( на наступний тиждень) в приватній клініці, питаю хто буде анестезіолог
відповідають: що ви познайомтесь з ним в день операції бо на зміні декілька лікарів і хто буде поки не знають
це така практика ок? клініка недешева
ТочноБудет• 14 декабря 2023
а яка вам різниця? ви типу їх всіх знаєте чи що?
західний_діалект• 14 декабря 2023
Мені казали заздалегідь десь за 1-2 дні, бо теж не знали хто саме зможе бути на зміні.
А Ви когось конкретно хочете обрати?
Нагайна• 14 декабря 2023
они сами не знают
Нагайна• 14 декабря 2023
если у вас есть пожелания, то озвучивайте их текущему врачу, он передаст
автор Болтушка Му • 14 декабря 2023
Ответ длязахідний_діалект
А Ви когось конкретно хочете обрати?
я не хочу щоб була молоденька врачиня яку я бачила, бо в мене є нюанси по наркозу
автор Болтушка Му • 14 декабря 2023
Ответ дляТочноБудет
ні я хочу конкретного анастезіолога їхнього
Нагайна• 14 декабря 2023
Ответ дляБолтушка Му
так и скажите. Что если она будет, то вы отказываетесь
Я б такое не носила, но продаю• 14 декабря 2023
В мене у приватній клініці анестезіолог був при гастроскопії під медичним сном. Попередньо була з ним консультація.
До речі, колись кілька разів оперувалась і в державній - також анестізіолог за день заходив та питав про хронічні хвороби, алергії й ще щось, не пам´ятаю.
західний_діалект• 14 декабря 2023
Ответ дляБолтушка Му
Тоді їм про це треба сказати. Просто можливо треба буде доплатити
Сапай вазони• 14 декабря 2023
Они не знают. Если хотите выбрать врача - за это тоже отдельная плата. А так, кто будет на смене
Редиска Я• 14 декабря 2023
Якщо ви хочете конкретного анестезіолога, то маєте це озвучити. Як кажуть ’любой каприз за ваши деньги’. Але якщо саме той буде задіяний в цей час на іншій операції, то прийдеться переносити операцію мабуть, а в хірурга також свій графік...
Дикая Роза• 14 декабря 2023
Вы еще мазки попросите)))
автор Болтушка Му • 14 декабря 2023
Ответ дляДикая Роза
Вы еще мазки попросите)))
?