Язикувата Хвеська• 14 декабря 2023
Стоимость новогоднего стола.
Взято из телеги. Стоимость новогоднего праздничного стола 2023 для семьи из 4 человек от 2800 до 3400 грн. Будете накрывать праздничный стол в этом году?
КинДза• 14 декабря 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
так збираємось родиною на вечерю
Тоді в чому питання, якщо ви робите так само, як і всі?
Единорог_помог• 14 декабря 2023
Ответ дляКинДза
ну звичайна сімейна вечеря. Тобто спеціально ’щоб традиційно’ олів*є на цю ніч тазіками не готуємо
і т.д.
Тому і питаю чому народ так активно про НР стіл питає - що там особливого має бути? Типу делікатеси, які впродовж року не завжди є змога купити?
і т.д.
Единорог_помог• 14 декабря 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ужинаем, как обычно, часов в 7 вечера, в 11-12 фрукты, бутеры с икрой, шампанское, ребёнку сок. Не совсем поняла, что Вам нужно объяснить... Для меня Новый Год это праздник, поэтому стараюсь приготовить что-то вкусное, на что обычно не хватает времени, красиво сервировать.. не по быстрому, как обычно.. Ну, и готовлю не одно блюдо, а несколько, чтоб на следующий день не готовить...а буженину вообще дня три будет малая на бутеры есть...
зрозуміло, дякую за пояснення!
Язикувата Хвеська
• 14 декабря 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
і т.д.
А я готовлю тазик оливье. Это обязательное блюдо на моем новогоднем столе.И что дальше?
Единорог_помог• 14 декабря 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
’И что дальше?’ - Ви вже передумали і відійшли від свого слова що ’Ничего я вам объяснять не буду.’?
Язикувата Хвеська
• 14 декабря 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Так я ничего и не объясняю. Я спрашиваю, что вы имеете против и какое вам вообще дело до тех кто готовит тазик оливье?
Единорог_помог• 14 декабря 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
це форум - ще раз повторюсь
де Ви задали питання і люди дають на ньго відповідь.
я озвучила власну позицію - що ’олів*є на цю ніч тазіками не готуємо’
те, що готуєте конкретно ви олів*є - це дуже добре. я зрозуміла, що вам та страва подобається і ви частіше за все готуєте її саме напередодні новорічно-різдвяних свят
Трільчиха• 14 декабря 2023
Ласковая_львица• 14 декабря 2023
на НГ у меня стандартно холодец, оливье, шуба, бутерброды с икрой. Если вдруг будут гости сделаю утку с яблоками. Мясо на холодец уже в морозилке, икра куплена, так что останется докупить по мелочи. Из алко есть шампанское, вино, текила - все подаренное мне или мужу. У меня можно сказать бюджет вариант)))
Язикувата Хвеська
• 14 декабря 2023
Ответ дляЛасковая_львица
У меня обычно такое же меню❤️
Только без утки, вместо неё бутерброды со шпротами.
КинДза• 14 декабря 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
і т.д.
Я правильно розумію, що після вечері ви лягаєте спати?
Бо моя родина не спить до ранку і логічно, що всі зголодніють і будуть їсти ще і не раз) І так, їжі через це значиться значно більше, ніж на звичайну вечерю. І так, гостей в моєму домі пригощають смаколиками. А ви своїм суп чи макарони поставите на стіл? Чи ви натякаєте, що фуагра їсте круглий рік 😂
Единорог_помог• 14 декабря 2023
Ответ дляКинДза
ні
вечеряємо десь о 9
потім сидимо і фільм якийсь сімейний дивимось. Минулого року в настілки грали
далі в 12 шампусік п*єм
гостей не запрошуємо - родинна вечеря. фуагра не їм ні на НР, ні повсякденно:)))) Просто на НР не готую нічого вах і ах - котлетки з пюрешкою мені мнямка)))
вечеряємо десь о 9
далі в 12 шампусік п*єм
КинДза• 14 декабря 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Мда уж, людей интересует как набить чрево
Что плохого в еде?
Помилуйте мадам• 14 декабря 2023
Ответ дляКинДза
Что плохого в еде?
Вы год ждете, чтоб поесть?
Свій варік• 14 декабря 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Вы год ждете, чтоб поесть?
Життя, культура і побут українців і не тільки українців, людей в цілому світі, тісно пов´язаний з їжею. Хочемо ми цього чи ні.
Аноним с кешбеком• 14 декабря 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Вы год ждете, чтоб поесть?
А що, як гості прийдуть, виставити голий стіл і сказати: ’я весь рік не чекала, їла, і тому нічого немає на свято’?
Язикувата Хвеська
• 14 декабря 2023
Ответ дляПожарник
ого матрьох накрило фейспалмами)))
Ещё +1 с неадекватной реакцией на тему новогоднего стола
Язикувата Хвеська
• 14 декабря 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Ешьте макароны с килькой. Будете не как все на НГ.
Мона_Лиса• 14 декабря 2023
не собираюсь ничего сверхъестественного готовить
не понимаю зачем выбрасывать тысячи,а то и десятки тысяч чтобы набить живот ночью
Язикувата Хвеська
• 14 декабря 2023
Ответ дляМона_Лиса
Незнаю тех кто готовит что-то сверхъестественное... у всех вроде все стандартно, без лобстеров, фуагры
Язикувата Хвеська
• 14 декабря 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Вот такое гостеприимство)))
Язикувата Хвеська
• 14 декабря 2023
Ответ дляСвій варік
Ну хоть как-то же надо выделиться человеку, что она #нитакаякаквсе
Реанимация• 14 декабря 2023
Ответ дляМіняйловна
Я порахувала приблизно, закупимось перед святами на 3-3.5 тисячі. Але ж то не на один день, а на Різдво та НГ, та і потім ще залишиться.
Наприклад, холодець буде декілька днів їстися, на м´ясо для буженини (2кг) витрачу 500 грн, але ж там і буженини буде 1.5 кг, тижня на 2... Решта так само - паличка ковбаси теж за вечір не з´їсться, сира різного візьму, то мінімум на тиждень буде.
Монастирську хатку спечу, теж до чаю днів на 5, бо велика буде, кг на 2.5-3.
І по всім продуктам так само.
Це на скільки чоловік? Бо мені таке меню і на пару днів не вистачить((
Реанимация• 14 декабря 2023
Ответ дляПожарник
А у вас совок досі, що вкусноє треба берегти аж на празднік? Чим їжа сьогодні відрізняється від 31 числа?
Цінами?
Язикувата Хвеська
• 14 декабря 2023
Ответ дляРеанимация
Цінами?
Та тот Пожарник в какой-то параллельной вселенной живёт.
Реанимация• 14 декабря 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Вас, надеюсь, интересует исключительно духовное?
Міняйловна• 14 декабря 2023
Ответ дляРеанимация
Яке саме меню? Я, здається, не уточнювала, що саме буду готувати, просто привела пару прикладів страв, які будуть на свята.
Нас двоє, я і чоловік.
Реанимация• 14 декабря 2023
Ответ дляМіняйловна
Нас двоє, я і чоловік.
Эм...
’Наприклад, холодець буде декілька днів їстися, на м´ясо для буженини (2кг) витрачу 500 грн, але ж там і буженини буде 1.5 кг, тижня на 2... Решта так само - паличка ковбаси теж за вечір не з´їсться, сира різного візьму, то мінімум на тиждень буде.
Монастирську хатку спечу, теж до чаю днів на 5, бо велика буде, кг на 2.5-3.’
Ну ось, вас 2, а в мене 2 підлітки, яким оце все на один день, і то не факт що вистачить) а ще ж і ми з чоловіком їсти хочемо