Червона ікорка• 14 декабря 2023
Опрос для психологов
Ваш доход от работы по специальности через год-два после окончания вуза?
Результат:
вже голосів:
24 (46.15%)
Результат
14 (26.92%)
Не работаю психологом
4 (7.69%)
До 10000
4 (7.69%)
40000+
3 (5.77%)
2 (3.85%)
1 (1.92%)
Работаю в близкой сфере
ТочноБудет• 14 декабря 2023
Я 8 років працювала в інтернаті ,державна з/п ,мінімальна,вже не пам´ятаю,скільки тоді було,але дуже-дуже мало.
Але.
Саме так набувала досвід і клієнтів.
Без цих складових високого доходу не буде!
Але.
Саме так набувала досвід і клієнтів.
Ду да ду да ду• 14 декабря 2023
Ответ дляТочноБудет
Але.
Саме так набувала досвід і клієнтів.
Але.
Саме так набувала досвід і клієнтів.
Не працювала на державу і на мінімальну зп. Дохід високий
Кукусики• 14 декабря 2023
Після університету світить около мінімальна зарплатня. Щоб вийти на 40+ треба 5-7 років додаткового навчання и роботи в глибокий мінус, бо все, що заробляєш відносиш до супервізора, тренера та інше.
Мені знадобилось 5 років і я ще швидко справилась, бо гроші на навчання були з інших джерел