кет8888• 14 декабря 2023
Коли це все закінчиться( сил немає,панічні атаки, майбутнє все в темному кольорі.
Скотскі чорти ,за що нам все це? Переживаю за ніч, і 25 . Просто напишіть,я прошу написати, що скоро все закінчиться.
Поясніть мені який сенс в цих безкінечних темах «Коли закінчиться…»? Ви не слідкуєте за новинами? Не спілкуєтесь з військовими? Вірю, що важко, але що ви тут за киселі розводите? Щоб що? Вампіризм в чистому вигляді.
Живіть сьогоднішнім днем, не ставте собі якісь дедлайни. Пийте заспокійливе, або ж до лікаря за серйознішою терапією. Це не жарт і не стьоб. Я без АД можливо теж би вже крякнула б 🤪
Ответ длякет8888
Надовго не вистачить нас, тут на гуйву просто можна лягати.
Не потрібна вам та гуйва.Спеціалісти там не ах.Я бувша житомирянка,багато рідні там.То чую,залікували так,що овоч людина,то лікування взагалі не допомогло.І ще ці обзивання-гуйварик.
Не накручуйте себе,ще трішечки потерпіти.
Ответ дляIn limbo
Я як не зайду тут стільки нових тем, всі не перечитаю, я думала моя особлива
Ответ длякет8888
Так як і 24 , щоб дороги не засоряли тікаючи! Я не нагнітаю, але більше не вірю нікому
вы сейчас, кажется, рационально не думаете :) Вы же теперь сидите, мониторите, следите, так? То есть у вас будет время для принятия решения. Тот момент, когда вы решите, что для вас - это все перебор. Вам просто нужно обозначить этот момент мысленно, а дальше просто отслеживать новости. Например: в ваш город прилетело, а до этого не прилетало. Или: в ваш район прилетело, а до этого - нет. Или, вот как я сейчас написала: если прифронтовой город, который сейчас отделяет вас от фронта начнут штурмовать. И решаете для себя: что вы делаете в таком случае и куда и как двигаетесь. Вот и все.
Ответ дляZelenkа
Якраз правильно! А я і того не хотіла. Цього року посиділи тихо на кухні, на НР вже куплене шампанське і ікра. Скромно, але просто відмітити, а не лягти спати.
За цей рік ми значно окріпли, тому треба збирати себе докупи😜
Этот год хуже был по моральным силам чем 22, вроде как и привыкнуть надо бы, но надежды больше на 24, наконец то этому 23 ’между’ приходит конец
Елена-0f43• 14 декабря 2023
Ответ дляOchen_lubov
А я с интересом жду, что будет дальше. Мне как будто терять нечего и живу сто первую жизнь, просто наблюдаю за ходом истории.
Вы одна?
Ответ дляSangela
Дякую. Але це натура в мене така. Із усіх можливих сценаріїв вибрати найгірший і страдати
. Я це все розумію, але вдіяти нічого не можу.
Я такая же. Это вообще свойство психики - предполагать худшее. И теми нехитрыми приемами, которые уже описала, я привожу себя в чувство)
Ochen_lubov• 14 декабря 2023
Ответ дляSangela
А в якому місці ви? Може подалі від фронту, тому? Бо я страшенно боюсь.
Киев, город-герой
Ответ дляAriervil
Так оце справді, моніторимо ми зараз дякую всі, можливо допоможе, дякую ❤️
Ответ дляJulliK_
Розмова до якої ми не готові - наступний рік буде ще важчим. І навіть прекрасні новини будуть сприйматися прохолодніше, ніж минулого року.
Ответ дляSangela
В мене залежність від новин. Я завжди туди лізу , сподіваючись на хоч якись зачепки того, що це скоро скінчиться. Але нічого не знаходжу, розчаровуюсь, і настрій псується. А не лізти не дивитися не можу
просто біда якась. Скільки намагалась, не виходить. Як наркоман (((
Ага, в новости г..но, выходишь из дома и атмосфера тоже не радует, как и цены на все, позитива вообще непонятно где искать
Дана-Нирвана• 14 декабря 2023
Война закончится, когда к власти в США придет Трамп. А у него очень высокие шансы. Так что автор - относительно скоро все закончится, да