кет8888• 14 декабря 2023
Коли це все закінчиться( сил немає,панічні атаки, майбутнє все в темному кольорі.
Скотскі чорти ,за що нам все це? Переживаю за ніч, і 25 . Просто напишіть,я прошу написати, що скоро все закінчиться.
Ответ дляДана-Нирвана
А что значит ’может быть уже поздно’? По-моему, это универсальный вариант, даже если от Украины одно Правобережье останется. Тут вопрос в том, сколько мы успеем потерять к тому моменту, когда верхи ’порешают’.
Ну що путька захопить ще більше теріторій, поки вони до цього прийдуть, якщо прийдуть взагалі. На фоні новин про скорочення нам військової допомоги, можливо він має рацію.
Ответ длякет8888
А по-іншому як? Чоловіків немає вже,скоро будемо дітей робити від алкашів ,яких зловити тцк не може,бо воно стоїть під магазином вночі,шатається. А роботящих, які о 7 йдуть на роботу ловлять.
Ну,не знаю.По житомирській рідні в мене-десантник 36 років,не беруть в армію,бо щось в спині,сам здоровий,тяжесті таскає по роботі.Інший 50 років,водієм,ніхто його не чіпає.Ще один дальній родич,то з 14 року воює,все ок і його дружина теж військоваТут де я,бачу,хлопець на новій машині їздить,а він рік воював і на нулі,люди кажуть,списали,бо щось в голові.А на вигляд повністю здоровий і з досвідом.а відпустили.
Yasyatrikotazh• 14 декабря 2023
Ответ длякет8888
А я незнаю як в Києві,це типу всихлікарня,така собі - достойна.
в Києві - на Фрунзе) Павловка
Буськааа-94• 14 декабря 2023
Ответ длякет8888
Надовго не вистачить нас, тут на гуйву просто можна лягати.
Як прочитала про гуйву так і подумала що ви з житомира😁
Чесно, мене сьогодгішній день теж вибив геть, страшно, відвикли ми трохи від тих тривог, пусків і тут знов😭
Аноним Первый• 14 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
Як ви ловко розпізнали корисну інформацію серед стільки непотрібного
Стаж сидіння тут дає плоди)
Ответ дляMarMarem
Ваше право думать что угодно. Мне от этого ни тепло, ни холодно, ни кисло, ни сладко.
Конечно. Только не надо свои ватные тезисы транслировать вовне. Или изучите вопрос получше, чтобы понимать причинно-следственную связь, и хотя бы элементарный ход событий.
Аноним Первый• 14 декабря 2023
Ответ дляIn limbo
Це не відміняє того факту, що тут неодноразово розганяється іпсо і зрадо***ство. А скільки тут ловилось за цим кацапів і сепарів, не злічити.
В цьому ви праві. Багато брехні. До війни були політичні теми заказні теж, але тоді я не всі розпізнавала. Зараз бачу
Ответ дляAriervil
Если у вас есть что противопоставить, противопоставляет и побеседуем, а переходить на личности это лучше с мужем.