всегдаДаДа• 14 декабря 2023

Жіноче здоров´я після 30+

Мені 33,а зі здоров´ям повна опа... Гіпертонія, каміння в жовчному, А по гінекології мовчу. Дівчата, як даєте собі раду?
ДА да да• 14 декабря 2023
Так это у вас так. Мне 46, ощущаю себя на 20.
автор всегдаДаДа • 14 декабря 2023
Ответ дляДА да да
Рада за вас
автор всегдаДаДа • 14 декабря 2023
Ответ дляДА да да
Перевіряєтесь часто? Ну хоча б по гінекології?
Два-три тижні і фсьо• 14 декабря 2023
Автор, это все не самое страшное, все решаемо.
Мне 36 постоянно бегаю по врачам. Увы, здоровье у всех разное и как я поняла оно мало зависет от нас, что генетически заложено, то и имеем, кто бы что не говорил.
Локшина на вухах• 14 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
у вас зайва вага ?
ДА да да• 14 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Зачем? Меня ничего не беспокоит.
Коренная киевлянка• 14 декабря 2023
У меня здоровье начало шалить прсле 40. В 33 родила второго и была как конь.
18 мнеУЖЕ• 14 декабря 2023
У меня тоже жопа. Но я большой и толстый на свое здоровье сама положила. Винить кроме себя никого и не могу. Разве что можно на маму наехать, типа она собой не занималась, и я в пример себе взяла. Но по сути, все сделала своими руцями. Судя по всему, вы тоже) здоровья вам и мне. Ну и ума еще
Козачка• 14 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
36-37... мне тоже 36 и как не крутите мы чернобыльские, поколение моей сестры (+10 лет), в среднем намного здоровее нашего.
Коржик• 14 декабря 2023
По гінекології щорічні огляди, все ок. А, ні, після пологів без згрупування коли чхаю можу пісьнути. Але не завжди, інколи.
Мене більше зараз напружують хвороби і інфекції вірусні які я отримую бонусом від дитини з садочку.
Локшина на вухах• 14 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Тим не менше , останні дослідження стверджують, що від генетвки залежить лише на 10 відсотків, а все решта-ми самі
автор всегдаДаДа • 14 декабря 2023
Ответ дляДА да да
Зачем? Меня ничего не беспокоит.
Воно коли по турбує, може бути пізно, нажаль..
Форточка• 14 декабря 2023
В мене жопа з 26, але все що ви перерахували це не критично. Гіпертонія, йдіть до лікаря і пишите таблетки, які будуть тримати тиск.
Ленивица-красавица• 14 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Я раз на 6-8 міс гінеколог + мамолог
Чекап раз на рік, кров, узд черевної порожнини
Щитовидка раз на 3-4 міс. Але в мене аіт.
Зал, басейн, харчування.
Всіх підсаджую• 14 декабря 2023
Всі ми різні. У когось генетика, у когось це з нервовою системою повʼязано, хтось постійно їсть препарати там, де вони зовсім не потрібні. Ще важливо гарний лікар. Інколи багато проблем вирішується саме ним/нею.
Мені 40 і проблеми зі здоровʼям більше на фоні стресу. Це зараз дуже заважає. Вцілому, все ок.
ДА да да• 14 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Может и кирпич на голову упасть, так вы из дома не выходите?
автор всегдаДаДа • 14 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я теж так думаю
Суцільна зрада• 14 декабря 2023
43, поки що все в порядку
автор всегдаДаДа • 14 декабря 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
у вас зайва вага ?
Ні
Викликаю на дебати• 14 декабря 2023
Не було нічого критичного до 42 років. Війна, стреси зробили свою справу(
автор всегдаДаДа • 14 декабря 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Дочку відтепер вчу берегти себе
Всіх підсаджую• 14 декабря 2023
Ответ дляКоржик
Так, діти приносять такі зарази додому, що думаєш - як вижити. Це 100%.
В мене чоловік за всіх хворів, я трималася майже завжди.
Поумничка• 14 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Тут всем по 50 и они не болеют. Вообще удивительно.
автор всегдаДаДа • 14 декабря 2023
Ответ дляДА да да
Ну ви і порівняли
Два-три тижні і фсьо• 14 декабря 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Вы знаете эти исследования сегодня одни, а завтра другие, поэтому я не особо полагаюсь на них. Я почти никогда не пила алкоголь, так как не любила его, никогда не пробовала сигареты, всегда правильно питалась, так как была к эту приучена еще с детства. Как итог имею панкреатит. За что? Где? И от куда? У многих алкоголиков этой проблемы нет и близко. Есть и примеры других людей, но это долго писать.
автор всегдаДаДа • 14 декабря 2023
Ответ дляФорточка
Таблетки вже три роки приймаю.... А у вас щось серйозне?
Два-три тижні і фсьо• 14 декабря 2023
Ответ дляКозачка
Да, есть такое. Мне вообще кажется, что каждое последующее поколение все слабее и слабее.
Локшина на вухах• 14 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
ну так це і моя проблема!Ні алкоголь, ні сигарети, ні жарене,ні копчене, ні консервацію, ні гостре , ні фаст-фуд , і приступи панкреатиту , врач вже останній раз каже-то твоя підшлункова в депресії))))від такого !Ну а якщо серйозно-то сказав що це проблема більш стресів , а у мене якраз дуже стресові ситуаціі (((
Форточка• 14 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Ну наприклад грижа, коли не знаєш, що таке життя без дикого болю, а зігнутим взагалі не можеш. Підняти нічого не можеш. Іноді і дотримуєшся всього цього, але як звіздоне і все, ніжки не ходять.
автор всегдаДаДа • 14 декабря 2023
Ответ дляДА да да
Бажаю аби вас ще довго нічого не турбувало, А про ’кирпич´ скажу -так само говорила моя подруга, А тепер плаче...