Начинают подготавливать переговоры к началу переговорного процесса, после которого можно будет начинать обсуждать переговоры о начале вступления
🤪
Ну як де? Тут же не зрада ♀️ Новин про допомогу від Японії, Норвегії також сьогодні наче не було. Новини про те, що сенат США відклав різдвяні канікули ще на тиждень також здається не обговорювали.
Словом, на такому деструктив не розведеш, суспільство не покачаєш, заупокойну не заведеш
Nathalie27• 14 декабря 2023
Процес може розтягнутися на роки.
Що конкретно ми плануємо отримати від вступу в ЄС?
Просто Козя Я• 14 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
Процес може розтягнутися на роки.
Что нибудь))))
Елена-0f43• 14 декабря 2023
Эти переговоры лет 20 будут длится,состаримся.Так что расходимся.
Я не Сірожа• 14 декабря 2023
Ответ дляIn limbo
Ну шо ж ви так, не дали позрадойобитись...
Зіпсували матрьохам хороший настрій, ну нашо ви так?((
всё для красоты• 14 декабря 2023
Я бы радовалась если бы нам нормально оружия дали и побольше... а разговоры это как всегда....
Marie-Antoinette2• 14 декабря 2023
Ответ дляmamarama
Начать оно конечно, нетрудно.
Вот кончить как и когда, вот это вопрос.
Ну як казав один депутат в верховній раді - кончів не кончів в вас є дві хвилини)
Екатерина27• 14 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Ну якраз поки нас візьмуть в ЄС, то нардепи зможуть купити ще більше елітних авто)
У него прям мега удачливые водители)))
Hallowkitty -54c3• 14 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
Процес може розтягнутися на роки.
Вже нічого не хочеться , тільки щоб ця війна зупинилася