Леплю из пластилина• Изменено 15 декабря 2023

Как не сойти с ума в этом мире?

Когда одним все, а другим ничего. И с нуля не можешь ничего добиться, ничего не получается. Нет ни богатых родителей, которые пихнут куда надо, ни жениха с подобными характеристиками. Ну ладно еще в своей стране пытаться пробиться, а сейчас на чужбину нужно уезжать, а там никто не ждёт с хлебом и солью, и достойную жизнь там строить в разы сложнее. Ну если не мыкаться по углам и не работать на заводе (путь в никуда).
Когда война в стране и никто не может прекратить это, не поставлять оружие, а прекратить геноцид. Когда в нашей стране горе, занепад экономики, сокращения на предприятиях, неизвестное будущее, цены растут, а в рашке все нормально и они живут-кайфуют в своей стране и бежать им никуда не надо.
Я уже завидую мертвым и тем кто умер до войны, не застав всего этого пи**деца.
Спасибо, поныла!)
Вкуси мене• 15 декабря 2023
Завидовать мертвым? То уже точно пора к врачу

Life is Beautiful• 15 декабря 2023
Чому це праця на заводі - шлях нікуди? Нормальна робота.
Чому це в раші усі кайфують, з чого Ви таке взяли?
Якщо нам перестануть допомогати зброєю, то що? Хіба війна через це?
Life is Beautiful• 15 декабря 2023
Чому Вам потрібно їхати з країни? В якому Ви місті мешкали?
автор Леплю из пластилина • 15 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Удалено администрацией...
Ответ дляLife is Beautiful
Нет работы и печальные перспективы в стране.
ДеньгиНеСдаю• 15 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Догадайтесь с трёх раз, что будет, когда нам перестанут помогать.
Life is Beautiful• 15 декабря 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Удалено администрацией...
Їм не в кайф, в них тоталітарний режим. Якщо програмо, в нас він буде теж. Також репресії проти всіх, хто воював з рашею(

Я працюю в Україні на малу зарплату. В Польшу поїхати не можу по сімейним обставинам. Хіба в Польші умови та зп гірше? Кажуть, там можно непогано заробити.

Бабо-лебідка• 15 декабря 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Удалено администрацией...
Так учіть мову і шукайте ліпшу роботу. Польська для українців раз плюнути
Life is Beautiful• 15 декабря 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Робота є таки. Зарплати не дуже(
Тобто їхати - це Ваш вибір? А не тому, що щось погружує життю, тобто їдуть бої у місті?
Ответ дляБабо-лебідка
Я польську знаю на рівні В2, але щоб ліпшу роботу там знайти треба ще мати вищу освіту непогану, а краще якщо їхню.
Там для поляків не так багато хорошої роботи, а для українців ще менше і зарплати не супер.
Life is Beautiful• 15 декабря 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я думаю, це будеть погано для нас дуже.
Life is Beautiful• 15 декабря 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Удалено администрацией...
Хто повинен провести спецоперацію цю? Хіба це просто?
Бабо-лебідка• 15 декабря 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Автор, їдете в Польщу, з рік працюєте на складі, можете навіть здати на права удт, будете на вузку нормальні гроші піднімать. Не хочете склад, присвятіть рік часу вивченню мови, шукайте ліпшу роботу, тільки мова має бути дійсно хороша. У мене такий шлях декілька знайомих пройшли.
Ирина_Б_• 15 декабря 2023
ну это еще не пздц, у вас самое важное это здоровье, пздц это в детском отделении невролгии, психиатрии и онкологии. А так, ищите страну где вам будет комфортнее, работайте и живите.
Life is Beautiful• 15 декабря 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
А я вот заздрю людям, для яких світ відкрит, та можуть вони кудись поїхати. Бо не можу кинути хвору мати.
Ответ дляБабо-лебідка
Що таке вузк?
Карамелька• 15 декабря 2023
Вам в помощь

https://t.me/silaKnig
Бабо-лебідка• 15 декабря 2023
Хоча в дечому авторе я з вами згодна. Дійсно, ми всі на пороховій бочці, поки навколо у всіх за......ісь
Seehund• 15 декабря 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Удалено администрацией...
В нашей стране на заводах ещё меньше, чем в Польше платят и многие люди всю жизнь там работают и никто не стонет.

Блондинка в Законе• 15 декабря 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
гейм овер.
Ответ дляLife is Beautiful
Удалено администрацией...
Life is Beautiful• 15 декабря 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
гейм овер.
Це не гра. І не ми це почали.
Розумієте, що будуть репресії, якщо раша переможе?
Що може бути, приклад - Чечня зараз.
Бутерброд и я• 15 декабря 2023
Езжайте в рашку, раз там всё хорошо, а в Европе и в Украине плохо. Вы же для этого тему создали.
Life is Beautiful• 15 декабря 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Удалено администрацией...
Кому Їм? Запад не впливає на рашу.
Хто повинен ці спецоперації проводити?
Life is Beautiful• 15 декабря 2023
Ответ дляБутерброд и я
Це політична тема, але анонімна!
Мене ось за таку банили. Треба скаржиться та просити зняти анонім?
Ответ дляБутерброд и я
🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ что у вас в голове, если вы так трактуете мои слова?
Магиня• 15 декабря 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Удалено администрацией...
Я в Польше почти 2 года на заводе не работала никогда, работаю экономистом, вы бы лучше язык подтянули чем ныть, тогда и на заводе не прийдется работать
графиняВишенка• 15 декабря 2023
Я з вами не згодна.
По перше вони там всі самі бояться могілізації,в узкостані.Мені ще 2 роки тому ’подруга’ казала ,що тепер її Льоша піде воювати..і щоб ми по швидкому підняли ручки до гори,щоб їй не було так страшно.
І по друге,тут не батьків треба піняти,а на свої розумові здібності.
Ответ дляLife is Beautiful
Це політична тема, але анонімна!
Тема не політична, це ви її в політичну перетворили. У мене питання про те, як не зійти з розуму. Ви провокуєте на політичні розмови.
МинерАлочка• 15 декабря 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Нам ніколи не пересиануть допомагати- це вигідно!