Дивлюся вакансію бухглатер.
40 тис + премія. Единий податок без ПДВ. Особливих вимог, щодо професійності - не має. Є одна особиста вимога: відсутність шкідливої звички - паління.
Ну і з свого досвіду знаю, що за систему оподаткування - єдиний податок- багато не платять.
Працівники. Так вони і на бухгалтера по зарплаті шукають ще одну людину на таку ж зарплату.
І бухгалтера ЗЕД на таку ж зарплату.
Там дійсно такі вражаючі зарплати?
Чи то так солодко пишуть?
І бухгалтера ЗЕД на таку ж зарплату.
Там дійсно такі вражаючі зарплати?
Чи то так солодко пишуть?
Марина310385• 15 декабря 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Ну як би мені за єдиний податок більше 15 не пропопували і за ці 15 т, потрібно вести 2-3 тов + 2-6 ФОП.
Кожен хоче найти шару.
В нас бухгалтери отримують 35 000, це штатні на участку.
Марина310385• 15 декабря 2023
Ответ дляEC2012
Шо за сфера? Вам бухгалтер не потрібен?
Торгівля.
Ні не потрібний.
В нас не має ’тікучки кадрів’
Ні не потрібний.
В нас не має ’тікучки кадрів’
Ирина_Конор• 15 декабря 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Ну то что вам не предлагали,не значит что этого нет )
Ирина_Конор• 15 декабря 2023
Ответ дляEC2012
Шо за сфера? Вам бухгалтер не потрібен?
Если и нужен, то что?
Natal_ka91• 15 декабря 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
З бухгалтерського боку там взагалі вимог майже не ає. Тільки відсутність паління.
Можливо, там кожен співробітник оформлений як ФОП. І їх велика кількість.