Лукава Кішка• 16 декабря 2023
Шкіряна сумочка.
Дівчата,що скажете за таку модель? Шкіра, Туреччина, спереду хлястик, який закривається на магнит, замок теж є. Їх привозять під замовлення, знайома запропонувала. Як така модель для жінки за 40 ?
ЗабежАЛОЧКА• 16 декабря 2023
Я жінка за 40. Мені 42. В житті би не ходила з такою бабусиною сумкою.
Файно Замало• 16 декабря 2023
Мені 44 і це точно не мій фасон. А там дивіться по своєму стилю, чи пасує вам під одяг та взуття
Бадабум• 16 декабря 2023
Під замовлення
.
Омг , мені 44, надіюсь років 20 ще таке не буде подобатись
. Омг , мені 44, надіюсь років 20 ще таке не буде подобатись
Фима Собак• 16 декабря 2023
Из кожи молодого дерматина. Остается нацепить на обувь носки от гололеда и тетя мотя, драсти
ЯсноВидящая• 16 декабря 2023
Ответ дляНевидимка
Нє. Це для 60+
ну, вы можете и в 60 такую носить. я и в 80 подобное носить не буду. что за стереотипы? у некоторых и в 20-ть нет вкуса
Лукава Кішка
• 16 декабря 2023
Ответ дляКрасавица писяная
а вообще, мне нравится. где купить?
вот моё фото
Напишу обов´язково в приват. Доречі, дуже класно виглядаєте.
Лукава Кішка
• 16 декабря 2023
Ответ дляТатьянаИгоревна
Моя свекруха (70 років) зацінила б.
Круто, мені приємно. Має гарний смак.