жар-птица Нюра• 16 декабря 2023

Бойлер Гореньє на 100 л- за який час нагрівається у вас??!

В мене новий( 3 місяці), але із самого початку якось повільно гріє воду( за ніч всього до першої поділки)
І взагалі, скільки б часу не був ввімкнений- ніколи не доходить стрілка хоча б до другої поділки( хоча вода гаряча ніби)
Може якийсь вентиль не відкритий( бо майстер такий собі встановлював)?
navariya• 16 декабря 2023
Маабуть, бойлер, барахлить, або датчик.. Зараз пізно говорити - але цей виробник - фуфло((
Сіточка• 16 декабря 2023
Так вы сами должны максимум выставить, до которого греть
Сіточка• 16 декабря 2023
Он ту вертушку поверните до упора и будет греть до максимума
Бринзолетта• 16 декабря 2023
1 фото - це максимум чи мінімум?)). У мене інша марка, але принцип напевно такий же. Я зробила на максимум, щоб швидко грівся за короткий час. Бо нам не вистачає). У мене 80 л, якщо до половини нагрітий, то вистачить 1 -2 чол. нормально душ прийняти+ помити посуд. Без економії. Може довго гріє із-за об´єму? Та і напруга взимку мала.
ЛюблюДевчонок• 16 декабря 2023
Ответ дляСіточка
так на фото регулятор выкручен на максимум.

автор, есть чем измерить температуру воды из бойлера? может проблема в показометре (градусник) вверху бака, а может и в термореле, которое управляет нагревом
А Я Самая Самая• 16 декабря 2023
Він виключається, чи завжди гріє (горить лампа)?
ЛюблюДевчонок• 16 декабря 2023
гугл подсказывает, что мощность вашего бойлера 1400 Вт, с поправкой на теплопотери 1350. За 5,5 часов должен поднимать температуру воды на 60 градусов, или примерно до 70, руку не удержите.
в вашем бойлере 2 тэна, может быть один не работает с момента установки?
нужно больше вводных данных
Реанимация• 16 декабря 2023
Ответ дляnavariya
У мене Горенье, у свекрів та батьків теж, у сина також, і ще у обох сусідів.
Нам рекомендував цього виробника друг, який займається ремонтом бойлерів.

Для автора:
Наш на 80 л до встановленої температури (55°) нагрівається години за 2 влітку, і за 3 взимку, коли вода в мережі крижана.
автор жар-птица Нюра • 16 декабря 2023
Ответ дляСіточка
так на максимумі!
автор жар-птица Нюра • 16 декабря 2023
Ответ дляСіточка
до упора і стоїть !
автор жар-птица Нюра • 16 декабря 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
зазвичай на мінімальному стоїть- ледве тепла вода... а на вихідних ставлю на максимум щоб покупатись ... включили десь о 12-00, набрали 1/3 ванни і оце таке зараз на термометрі.. другій людині покупатись вже ніяк(((
автор жар-птица Нюра • 16 декабря 2023
Ответ дляРеанимация

Для автора:
а стрілка теж показує при цьому максимум, бо на нашому більше ніж до першої поділки не піднімається?
Горня капучіно• 16 декабря 2023
в нього просто датчик неправильно показує. в мене теж так
автор жар-птица Нюра • 16 декабря 2023
Ответ дляГорня капучіно
це тільки нам так « пощастило»- чи в них у всіх Гореньє така проблема ?
Перед цим був теж Гореньє, але не такої модифікації, то все було добре- і грів і показував температуру правильно( пропрацював більше 10 років)
А Я Самая Самая• 16 декабря 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
В мене теж на 100 л. Інша фірма. Гріє десь 3-4 години ( по фото 4 стрілка справа по середині, не на максимум) при умові, що гарячою водою ніхто не користується і плюс яка напруга. Зараз не менше 4 годин гріється.
Первая ласточка инфляции• 16 декабря 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Бойлер фуфло. Треба було не на об´єм дивитись, а на потужність тенів.
2*700Вт - це сміх для 100-ки. Вони такий бак ніколи не нагріють)))))
Ворую вкусняшки• 16 декабря 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
це якщо одним гріти. В мене аристон на 100л - 1500 Вт і все ок.
Швидше за все дійсно один тен або відключений, або вийшов з ладу
Ответ дляВорую вкусняшки
Казки))))
Ворую вкусняшки• 16 декабря 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Казки))))
Чому? Реал. Більш того гріємо нічним тарифом вистачає на день. Ну і в принципі довгим є ише перше нагрівання, далі ж вода гріється вже не від крижаного стану.
Ответ дляжар-птица Нюра
Шукайте нормального майстра, міняйте тени приблизно на 1.2 кВт кожен. 2*1200 це буде на щось подібне.

Тільки трубку на клапан надлишкового тиску треба надівати (з виводом у каналізацію). Див. фото 2, там де синеньке зверху справа. Там відвод маленький вниз стирчить.
Педиатор_я• 17 декабря 2023
Скільки йому років?
Бо якщо ставити навіть новий без фільтра - то маючи нашу воду можна мати великий накіп всередині, що заважає тенам працювати, а датчику розуміти температуру.

В нас 80 л, тен 1500 кВт. Нагріває за 2 години в середньому.

І з клапану треба трубку вивести в бачок унітазу, якщо бойлер над унітазом.
автор жар-птица Нюра • 17 декабря 2023
Ответ дляПедиатор_я
Скільки йому років?

3 місяці
Педиатор_я• 18 декабря 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
3 місяці
Дуже странно.
Мабуть когось треба викликати.

Бо може і від низької напруги погано грітися (наприклад в деяких зараз нас пунктах напруга замість 230 В- 170 В тощо).

Або датчик, або тен тощо.