Olya-6c17• 16 декабря 2023

Что подарить подростку на НГ?

Нервогенератор• 16 декабря 2023
Ответ дляЯ така бойова
Ну то нехай складає потроху.
Мій зібрав з подарунків 10 тис, 10 тис ми подарували на НР, день народження. ..
Ну от і ноутбук.
Добре , що можете собі дозволити 10к подарувати, для нас 1000 і то складно
Гарачий Чокалад• 16 декабря 2023
Дочка замовила міст і лосьйон ВС.-це буде на Різдво. На НР максимам на 200 грн засоби для манікюру. Якісь гелеві тіпси та база.
Доньці 13
Тракторні війська• 16 декабря 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Так у него есть базовый допустим. Но нужно же игровой за туеву кучу денег
його можна збирати. Тобто купити не лаптоп, а купити, наприклад, гарний монітор, на інше свято - компʼютерний блок, в який можна потрохи докупляти плати. І ігрові компʼютери кращі, ніж лаптоп за куєву тучу грошей, який швидко застаріває
Тракторні війська• 16 декабря 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Доньці 13
Гарний вибір і гарний подарунок!
Вельшановна• 16 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
Мій син також не цікавиться, але перехідний вік, шкіра потребує догляду. Я беру косметику Dr Jart як доглядову. Знайома дівчина-підліток була в захваті від органічної косметики - помада для догляду за губами з ароматом персика, кремчики, бомбочки для ванн і крем для рук з маслом ші. Дарувала таке минулого року. Зараз вона купує сама, бо сподобалось. Взагалі варто знати, чим цікавиться дитина, можливо, вашу дівчинку зацікавлять навушники або фітнес часи...
У нее есть тоник для лица. Стоит в ванной. Куплен для того, чтобы она протирала им лицо, когда появляются прыщи. Так вот, даже о том, чтобы протереть лицо тоником, приходится ей напоминать
Україна наше все• 16 декабря 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Мне кажется ноут это базовая потребность, которую должны обеспечить родители.
Удивляет, когда дети на него собирают…
Меня больше удивляет, когда родители дитячкам пихают всё в попу под предлогом ´это ж базовая потребность´...
Лет так 5-6 назад это ещё не было ´базовой потребностью´, именно тогда они и собирали на ноуты себе. Зато сейчас они очень ценят вещи, которые сами себе купили.
Тракторні війська• 16 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
Так всі діти такі. Ви також не народилися дисциплінованою.
Вельшановна• 16 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
Лично я в подростковом возрасте тоже не пользовалась уходовой косметикой. Но у меня и не было прыщей
Гарачий Чокалад• 16 декабря 2023
Дякую. Вона сама придумує що їй хочеться і який запах. Але є перекоси, що потрібно купувати лише а магазині. А я замовляю на кідстафі, бо ціна майже вдвічі дешевша.
Ще у неї таке проскакує, що чим більше на неї витрачається, то по типу її більше люблять, пояснювали сьогодні з татом довго
Каляка маляка• 16 декабря 2023
У моего всё есть. И ранее подаренные деньги лежат почти год не тронутыми. Заказал самый полный немецкий словарь сказала, чтобы ещё что-то придумал, а то это маловато, а деньги дарить на НГ нет смысла. Он их не тратит.
Тракторні війська• 16 декабря 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Зараз для навчання потрібен ноутбук як мінімум. Тому зараз це базова потреба. А так, дійсно, раніше в хаті все руками робили господині, але зараз, чомусь, хм потрібен пилосмок, бажано, щоб сам прибирав, комбайн кухонний, праска, посудомийка і багато аксесуарів. А от як для дитини, то чогось деякі дитину розглядають не як людину і члена сімʼї, а як щось другорядне.
З родзинкою• 16 декабря 2023
Мій подросток у свої 13 накидав варіанти подарунків з Поттером, це просто жах.. вже й не рада, що питала якісь фігурки по 700 грн, карти, коробочки по 1000 грн. Для мене це все сміття(((
Заздрість то погано• 16 декабря 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Это тогда другое дело, здесь согласна.
Мой муж вообще младшему взял когда-то списанный за 100 баксов. Но правда отличный, но не подходящий разработчикам уже. Малой пользовался для школы, потом уже получил приличный ноут, когда появились другие задачи.
Тракторні війська• 16 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
Моя бабуся раніше також вважала огірок і томати найкращою косметикою, а от зараз чомусь всі обирають готову косметику, засоби догляду, ходять до косметологів. З чого б то? Може тому, що часи змінюються?
Я так зрозуміла, вашій доньці нічого не треба, бо ви не користувалися. ваші справи.
Любовь Калистратовна• 16 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
Моя не интересуется ни косметикой, ни украшениями. Не любит наряжаться и не носит сумочки
Ну что-то же предпочитает в одежде, занятиях? Парфюм?
Платье Длинное бальное• 16 декабря 2023
Моя мартінси на високій підошві замовила🙈
Платье Длинное бальное• 16 декабря 2023
Ответ дляКаляка маляка
Купит квартиру, как учится пойдет))
Україна наше все• 16 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
Капец, куда-то вы в другую степь ускакали)))
Что плохого в том, что дети себе собирали на ноуты деньги? Лучше, если б они с друзьями их проели в Маке?
Базовыми потребностями они обеспечены и даже чуть больше😉
Играю_на_кларнете• 16 декабря 2023
Ответ дляOlya-6c17
С девочками легче . Косметику, украшение ,шмотки ,сумочку ,постель
Та прям))) Моя (14 лет) чихала на єто. И тоже нужен ноут игровой
Платье Длинное бальное• 16 декабря 2023
Ответ дляOlya-6c17
Ага, легче. Моя это не считает подарками. Это обычные повседневные необходимости.
Тракторні війська• 16 декабря 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
В мого таке теж було, але він не проводив аналогію між кількістю витрачених грошей і нашим відношенням до нього. Я просто сказала, дивись, ми можемо купити за ці кошти лише це, але в магазині, але онлайн якщо купимо, зможеш заощадити і купити ще те, що хотів би. Спробував. Сподобалось. Ще просив дуже в якості подарунка карту юніора від Приватбанку. Чесно, я вагалася спочатку, але потім просто попросила показувати, що хоче купити. Так навчився шукати онлайн і я знаю, що гроші не спускає, а витрачає тільки на необхідне і завжди каже, що хоче придбати, чи ми не проти. Дитині 13 років.
Вельшановна• 16 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
Лично я почти не пользуюсь уходовой косметикой. И ни разу не посещала косметолога. Но и никогда не делала маски из огурцов или помидоров. Что касается моей дочки - она не интересуется уходовой косметикой просто потому, что ей это неинтересно
df364tye3• 16 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
умный человек , можно смело дать деньги , все сама определит , как надо ,,, хорошо воспитали ,,,
Вельшановна• 16 декабря 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Парфюмом она тоже не пользуется
Каляка маляка• 16 декабря 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Купит квартиру, как учится пойдет))
Купила уже 7 лет назад когда ему было 9 лет. Осталась в оккупации. Пока решили перестать покупать квартиры))
Играю_на_кларнете• 16 декабря 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Да, верно. Еще и скажет: Это разве подарок? Это нужности (слово такое где-то выслушала)))
Не против• 16 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
Ну чем-то же ребенок интересуется?
Вельшановна• 16 декабря 2023
Ответ дляdf364tye3
Нет, она не умеет распоряжаться деньгами и никуда не ходит одна
Душа компанії• 16 декабря 2023
Ну смотря чем увлекается . Мой вообще захотел магнитную рыбалку. Будет теперь нам с мужем квэст. У него просто всё есть комп и телефон это не нужно, так как есть . Ну и деньги подарим , ещё часы захотел
Тракторні війська• 16 декабря 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Дарувати гроші то нудно. Дитина, навіть підліток, чекає щось приємне, розумієте? А тут просто гроші. Це не цікаво. Так, можна частину грошима подарувати, а на іншу частину щось придумати і подарувати, щоб було приємно. Бо подарунок це знак уваги і це в будь якому віці приємно. І так дитина вчиться робити висновки на вашому прикладі, що можна обійтися грошима, як подарунком. А де ж увага, де оте, коли вибирає, думає за когось, - цьому ви вчите?