75В• 16 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
Моя бабуся раніше також вважала огірок і томати найкращою косметикою, а от зараз чомусь всі обирають готову косметику, засоби догляду, ходять до косметологів. З чого б то? Може тому, що часи змінюються?
Я так зрозуміла, вашій доньці нічого не треба, бо ви не користувалися. ваші справи.
У моей дочери есть и пенка для умывания, и лосьон, и крема, и всем она пользуется без напоминаний.. Но это всё ей выписал дерматолог, и она воспринимает это всё, как лечение, и очень удивилась бы получив такой набор в подарок, как лекарства подарили...
Вельшановна• 16 декабря 2023
Ответ дляНе против
Ну чем-то же ребенок интересуется?
Компьютерными играми и мультсериалами
Україна наше все• 16 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
Дарувати гроші то нудно. Дитина, навіть підліток, чекає щось приємне, розумієте? А тут просто гроші. Це не цікаво. Так, можна частину грошима подарувати, а на іншу частину щось придумати і подарувати, щоб було приємно. Бо подарунок це знак уваги і це в будь якому віці приємно. І так дитина вчиться робити висновки на вашому прикладі, що можна обійтися грошима, як подарунком. А де ж увага, де оте, коли вибирає, думає за когось, - цьому ви вчите?
Моей старшей 20... Может мы как-нибудь сами решим, что нам лучше дарить и чему мне их учить😂
Детский сад, ей богу.
Не против• 16 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
Компьютерными играми и мультсериалами
Ну вот, можно книгу по мультсериалу подарить… Я так понимаю, что аниме? Можно светильник в виде любимого героя, подсветку в комнату прикольную, постеры. Опять же книг много таких сейчас
Тракторні війська• 16 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
Лично я почти не пользуюсь уходовой косметикой. И ни разу не посещала косметолога. Но и никогда не делала маски из огурцов или помидоров. Что касается моей дочки - она не интересуется уходовой косметикой просто потому, что ей это неинтересно
Тому, що в неї перед очима, як приклад, ви, яка не вважає за потрібне користуватись косметикою - так буде чесніше сказати.
В мене гарний тургор шкіри для мого віку, але і то, я користуюся мінімальними косметичними засобами для догляду за шкірою обличчя, рук і ніг.
Вельшановна• 16 декабря 2023
Ответ дляНе против
Нет, не аниме. ’Удивительный мир Гамбола’, ’Гравити Фолз’, ’Время приключений’, ’Вакфу’
Тракторні війська• 16 декабря 2023
Ответ для75В
То лікувальна косметика. А я мову про лікувальну косметику не вела. Є косметика декількох направлень. Я казала за доглядову, а не лікувальну чи декоративну.
Баба_Воля• 16 декабря 2023
Ответ дляспальное место
Тот же вопрос, но комп получил на ДР.
Нужна мышь хорошая, игровая в тч, но за умеренные деньги, но как без него купишь то..
Я тоже только что купила мышку в подарок. Купила без него
75В• 16 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
Ну, другой косметикой моя дочь не пользуется, она ей не интересна.
Вельшановна• 16 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
Нет, не поэтому. У нее перед глазами есть пример пользования уходовой косметикой. Это ее бабушка
Нехай щастить• 16 декабря 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Мне кажется ноут это базовая потребность, которую должны обеспечить родители.
Удивляет, когда дети на него собирают…
Игровой ноут базовая потребность?
Точно?
Нехай щастить• 16 декабря 2023
Ответ дляРомашкинная
да, все равно как в моем детстве тетрадки в клеточку дарили, которые по умолчанию нужно для школы покупать
Базовая потребность - это гаджет для уроков, обычный. А игропой - это прихоть и решение родителей в том числе в зависимости от доходов
Тракторні війська• 16 декабря 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Детский сад, ей богу.
Так у вас і не підліток, різниці не відчуваєте? Ваша вже доросла і може заробляти сама.
Але ж ні, інших ви тут натикали носом за бажання купити дитині базові речі. Ви не сприймаєте нічого, крім грошей. Слава богу, не всі такі. На все вам добре
Тракторні війська• 16 декабря 2023
Ответ для75В
Значить, їй цікаве щось інше і впевнена, ви добре знаєте, що саме
Тракторні війська• 16 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
Ні, ви. Дитина звертає увагу на маму і копіює її. Ви для неї ближча, а не бабуся.
Гарачий Чокалад• 16 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
Нет, она не умеет распоряжаться деньгами и никуда не ходит одна
А що вона робить як ви приїжджаєте з нею в трц? Там же і а-шоп і Мінісо, творчість, книги, одяг, аксесуари. Ви ж не берете за неї речі? Вона ж сама вибирає?
Нехай щастить• 16 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
Зараз для навчання потрібен ноутбук як мінімум. Тому зараз це базова потреба. А так, дійсно, раніше в хаті все руками робили господині, але зараз, чомусь, хм потрібен пилосмок, бажано, щоб сам прибирав, комбайн кухонний, праска, посудомийка і багато аксесуарів. А от як для дитини, то чогось деякі дитину розглядають не як людину і члена сімʼї, а як щось другорядне.
Прачка, посудомийна - побить жінку не рабинею і полегшує побут, в якому в принципі повинні приймати участь всі члени родини, підлітки в тому числі. Тобто це не особиста примха жінки а для всіх.
А ноут особисто підлітка.
Різницю відчуваєте?
А ноут особисто підлітка.
Різницю відчуваєте?
Заздрість то погано• 17 декабря 2023
Ответ дляНехай щастить
Игровой ноут базовая потребность?
Точно?
Игровой - нет
Вельшановна• 17 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
Для моего ребенка ближе бабушка, чем я
Україна наше все• 17 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
У меня двое детей. И я написала что я им дарю. Младшей 14, она подросток. И отвечала я на коммент про ноуты. Нет же, вы зацепились за то, что дети собирали сами себе деньги на них, а это якобы базовая потребность...кого я тыкала носом??? Я о себе писала, что у нас так, а меня стали поучать. Зачем? Делайте, как хотите.
Гарачий Чокалад• 17 декабря 2023
Для тих, хто не знає чого хоче, краще щоб дитина складала хоча б якийсь перелік бажаних подарунків. Тоді всім простіше, батькам купити, дитині озвучити якісь хотєлки. Звісно у розумних межах. Ми так спробували на ДН і дуже зручно. Навіть на мінімальну суму дитина вже придумує те, що їй потрібно.
Тракторні війська• 17 декабря 2023
Ответ дляНехай щастить
А ноут особисто підлітка.
Різницю відчуваєте?
А ноут особисто підлітка.
Різницю відчуваєте?
Тобто річ, яка дає змогу спілкуватись, навчатись, пізнавати нове і проводити вільний час з друзями - дитині зась? А як щодо смартфону, яким ви користуєтесь задля розваг? Чому вам можна, а дитині - ні? Бо ви - доросла? Чи які у вас привілеї, щоб у вас був наворочений телефон і явно не просто заради спілкування? В чому різниця? для вас смартфон - базова річ, для дитини - ноут. І дискрімінація полягає лиш в тому, що ви домінуєте, бо у вас є влада і гроші, а у дитини - лише залежність від вашого віку і рішення. Ви не відноситесь до дитини, як до такого ж члена сімʼї, як до рівного. Ось в чому різниця. Я ставлюся до дитини, так само, як і до будь якого члена сімʼї і враховую його бажання так само, як і бажання всіх інших. Але щось мені підказує, що ви різниці не зрозумієте.
Заздрість то погано• 17 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
Компьютерными играми и мультсериалами
Так есть магазины всяких анимешных штуковин. Толстовки, футболки, чашки, значки… Там цены, конечно, что начинаешь думать, что игровой ноут не самая дорогая хотелка 😂
Вельшановна• 17 декабря 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Мы нечасто ходим в ТЦ. И у нас в ТЦ нет никаких А-шопов и Минисо
Платье Длинное бальное• 17 декабря 2023
Ответ дляКаляка маляка
Купила уже 7 лет назад когда ему было 9 лет. Осталась в оккупации. Пока решили перестать покупать квартиры))
Не нужно покупать, нужно собирать, а покупать, когда будет знать, где он хочет учиться.
Вельшановна• 17 декабря 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Я не знаю, где находятся эти магазины. К тому же компьютерные игры и мультсериалы, которыми она интересуется - это не аниме. Значки я ей купила недавно (в инете). Значки с героями мультсериала ’Удивительный мир Гамбола’
75В• 17 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
Несомненно)) уже всё купили, упаковали, подарки ждут своего часа в шкафу.
Тракторні війська• 17 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
Для моего ребенка ближе бабушка, чем я
Співчуваю вам. Не мати з дитиною контакту і не буди для неї близькою людиною, це боляче. Навіть не просто близькою, а найближчою. З вашого дозволу, давайте на цьому зупинимось. Хай у вас все буде добре.
Тракторні війська• 17 декабря 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Ви помиляєтесь, це не мої слова про базову потребу.