Olya-6c17• 16 декабря 2023

Что подарить подростку на НГ?

Нехай щастить• 17 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
Тобто річ, яка дає змогу спілкуватись, навчатись, пізнавати нове і проводити вільний час з друзями - дитині зась? А як щодо смартфону, яким ви користуєтесь задля розваг? Чому вам можна, а дитині - ні? Бо ви - доросла? Чи які у вас привілеї, щоб у вас був наворочений телефон і явно не просто заради спілкування? В чому різниця? для вас смартфон - базова річ, для дитини - ноут. І дискрімінація полягає лиш в тому, що ви домінуєте, бо у вас є влада і гроші, а у дитини - лише залежність від вашого віку і рішення. Ви не відноситесь до дитини, як до такого ж члена сімʼї, як до рівного. Ось в чому різниця. Я ставлюся до дитини, так само, як і до будь якого члена сімʼї і враховую його бажання так само, як і бажання всіх інших. Але щось мені підказує, що ви різниці не зрозумієте.
Ви читали що писали про ігровий ноутбук при наявності простого?

Простий ноутбук забезпечує всі ті потреби, що ви описали. А ігровий - це вже суто для ігор або для більш складних завдань, про які мова не йшла.

Доречі, для мене смартфон не базова річ. Лише робочий, але ним мене на роботі і забезпечили. Без свого особистого смартфону можу легко обійтись маючи кнопочний телефон

Щодо зрозумію - у моїх дітей трохи інші потреби. І стосунки у нас відмінні. Але не через те, що їм щось купили чи ні. Через ставлення до них, спілкування, проведення з ними часу, обговорення їх проблем, або розділення з ними радості.

Ставлення як до члена родини у нас не залежить від подарунків. Тому що ситуації бувають різні і діти ставляться до нас добре незалежно від того купили їм щось чи ні.
Заздрість то погано• 17 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
Я не знаю, где находятся эти магазины. К тому же компьютерные игры и мультсериалы, которыми она интересуется - это не аниме. Значки я ей купила недавно (в инете). Значки с героями мультсериала ’Удивительный мир Гамбола’
https://worldofcomics.ua/?gclid=Cj0KCQiAsvWrBhC0AR...
Может я не правильно назвала его тематику. Но там часто прохожу и слышу как подростки восторгаются. Магазин в Киеве на Сагайдачного,25.
Україна наше все• 17 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
Ви помиляєтесь, це не мої слова про базову потребу.
Зараз для навчання потрібен ноутбук як мінімум. Тому зараз це базова потреба....

Это не ваше?

Дарувати гроші то нудно. Дитина, навіть підліток, чекає щось приємне, розумієте? А тут просто гроші. Це не цікаво...

А это?

Не надо цепляться за слова, вырванные из контекста, осуждать и поучать, не зная человека.
Любовь Калистратовна• 17 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
Ні, ви. Дитина звертає увагу на маму і копіює її. Ви для неї ближча, а не бабуся.
Та немає зв´язку, я вважаю. Моя донька в 13 років на відмінно доглядає за своїм волоссям, обличчям, нігтями, тілом. Але я не приклад для неї- все дуже на мінімалках в мене. Ще й до того ж прикраси, сумочки, парфюми. Мені то все байдуже)
Тракторні війська• 17 декабря 2023
Ответ дляНехай щастить

А ви вмієте перекручувати. Не буду нічого пояснювати - ви мене дуже добре зрозуміли, тому і накатали таке доооовге пояснення-навиворіт, перевернувши те, що я насправді сказала, на те, що зручно вам.
Нехай щастить• 17 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
Я не вмію коротко писати. Завжди тут простині друкую.
Коротко - у нашій родині матеріальні подарунки не на першому місці.
Наприклад синові в іншу країну відправила власноруч виготовлений квест,як подарунок для нього і сусідів по квартирі. Фінансово це мені коштувало біля 500 грн на матеріали. Фізично - місяць розробки і виготовлення. Він це знає і цінує найбільше. Менша теж замовила квест, сказала, що подарунок не знає який, бо все є.

Мої діти знають, що просто замовити щось в магазині - це одне, а вкласти час, душу та фантазію - інше.
Сама купляю квіти• 17 декабря 2023
Ответ дляЯкось так і живу
У моего есть обычный, ему нужно какой-то игровой ((( и прям ругаемся уже из-за этого
Якщо купити такий ноут, все, дитина пропала, будете мати сварки з іншого приводу, боце єдине, що буде цікаво.
Тракторні війська• 17 декабря 2023
Ответ дляУкраїна наше все

Это не ваше?

А это?

Я на відміну від вас, з контексту нічого не виривала, я цитувала вашу відповідь цілком, а ви як раз повиривали мої висловлювання з відповіді. Так, для навчання потрібен ноутбук, зараз це вже базова потреба. Тааак, раніше писали гусячим пером, потім кульковою ручкою, а зараз - друкують на компʼютері і багато завдань виконують на компʼютері. І це бажання дитини мати ноутбук чи компʼютер, цілком нормальне. Бо дитина дивиться на всіх своїх однолітків, у яких це є. Це не розкіш. Так, ви звикли, що у дитинстві ви збирали фантики від цукерок і вкладиші від жуйок, але сучасним дітям це не цікаво. Час не стоїть на місці. І в порівнянні навіть з тим, що було 15 років тому і зараз, всі люди беруть інформацію з інтернету. В інтернеті музеї, бібліотеки, фільми, ігри, спілкування і робота з навчанням. І в цьому немає нічого поганого. Архіаїзму не місце в сучасному світі. То чому ви засудили бажання дитини мати компʼютер, але з більш потужними характеристиками, більш потужною картою памʼяті і відеокартою, а також гарним екраном, що, доречі, краще для зору?
Інша справа, що компʼютер коштує дорого і не кожна сімʼя може дозволити купити його. Тому я написала за альтернативу, що є покроковим виконанням бажань і потреб дитини і не буде бити по карману батьків. І я нікого не засуджувала, це ви так сприймаєте, бо інакше не розповідали б про те, що вам не потрібен смартфон, який вам видали для роботи лише, а у вас кнопочний. Доречі, зараз на цьому форумі ви сидите з робочого смартфону, як я розумію, бо з кнопочного на Совєтчіцу не зайти?
Сама купляю квіти• 17 декабря 2023
Ответ дляLike-995b
Купила туалетную воду , сначала был пробник , понравилась ему
Покажіть, що за вода.
Сама купляю квіти• 17 декабря 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Мне кажется ноут это базовая потребность, которую должны обеспечить родители.
Удивляет, когда дети на него собирают…
Так базовий і ігровий, то дуже різні бюджети.
Каляка маляка• 17 декабря 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Не нужно покупать, нужно собирать, а покупать, когда будет знать, где он хочет учиться.
Да мы ему и сами ещё раз купим, но не сейчас, а когда вся эта ситуация с войной прояснится.
Вельшановна• 17 декабря 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Я не в Украине
Тракторні війська• 17 декабря 2023
Ответ дляНехай щастить

Ну так дивіться, я писала, що лише гроші дитині дарувати, це дитині не цікаво. Мова йде про подарунки. Матеріальні подарунки це ті, які можна взяти до рук. Ваш квест також матеріальний. Ви не відправили просто гроші, вірно? Ви зробили подарунок, бо знали, що дитині буде цікаво і приємно. Це матеріальний, зроблений власноруч, подарунок. І от поставте себе на місце людини, навіть не просто людини, а дитини, якій ви даруєте просто гроші і потім поставте себе на місце дитини, якій ви даруєте квест, який зробили самі. Що буде приємніше отримати? Звісно, квест! Бо ви, коли робили його, ДУМАЛИ за ту людину, вкладувати свої вміння, старання, ви ХОТІЛИ зробити ПРИЄМНЕ. Розумієте різницю між просто подарувати гроші і подарувати подарунок? Не всі батьки мають час, можливість і хист робити подарунки, зроблені власними руками. Але, якщо ти знаєш бажання і потреби дитини і можеш купити подарунок, який підбираєш спеціально для цієї людини, виходячи з його інтересів, бажань, то чому б ні? В цьому немає нічого поганого. Подарунок - це увага до людини і це ціниться найбільше - от що я мала на увазі.
Вельшановна• 17 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
Не все люди берут информацию из инета. Например, моя мать не пользуется инетом. Ей недавно подарили смартфон. Она вроде начала осваивать ватсап. Но потом решила отдать этот смартфон самому младшему сыну (которому 16 лет). Сказала, что ему нужнее, да и ей особо некогда пользоваться интернетом
Тракторні війська• 17 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
Так, не всі. Люди похилого віку часто мають проблеми з цим, бо важко зрозуміти, що і де. Хоча і не всі. Моєму батькові 70, він використовує смартфон, є продвинутим юзером в ноутбуці, вивчає іноземні мови. Свекруха, їй за 80, освоїла не тільки смартфон, але й компʼютер самостійно і засоби звʼязку. Вміє скачувати і встановлювати додатки і кінофільми знаходить в ютьюб. Але не всі такі, зрозуміло. Коли я вам відповідала, я мала на увазі наше покоління і сучасних підлітків, для яких це вже не щось не зрозуміле, а цілком нормальне явище. Діти вчаться по інтернету, багато хто з нас працює в інтернеті - так диктує умови ситуація. Починаючи з 2019 року багато людей перейшли на спілкування в інтернет. Тому це актуально.
Вельшановна• 17 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
Вы отвечали не мне
Україна наше все• 17 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
Вместо того, что бы этот опус писать, потрудились бы для начала отследить, кто кому и что пишет. Ваш ответ вообще невпопад.
Кого я осуждала? Какой кнопочный телефон? Вы о чём вообще?
Ладно, проехали. Удачи вам, детский психолог на минималке😂
Сито для думок• 17 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
Моя не интересуется ни косметикой, ни украшениями. Не любит наряжаться и не носит сумочки
Моей 16. До войны иногда (редко) могла слегка накраситься.

Сейчас косметикой не пользуется. Сумочками не интересуется. Украшения тоже не интересуют.
Да и наряжаться некуда: все подруги разъехались. Обучение дистанционное.

Никогда не дарила деньги на Новый год. А в этом году я сказала, что не знаю что купить. Наверное деньги подарю.
Like-995b• 17 декабря 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Покажіть, що за вода.
Cedrat Boise Mancera
Нехай щастить• 17 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
А до чого гроші?
Я відмовідала на коментар, що новий! ноут це не річ першої необхідності. І річ йшла саме про ігровий ноут.
А далі була моя відповідь на таке питання: ’Тобто річ, яка дає змогу спілкуватись, навчатись, пізнавати нове і проводити вільний час з друзями - дитині зась? А як щодо смартфону, яким ви користуєтесь задля розваг’

На яке я відповіла.

Щодо грошей на подарунок - то була інша гілка в темі між іншими людьми.
Я дітям гроші не дарую. Ані своїм, ані чужим.
Підмітайло• 17 декабря 2023
Ответ дляOlya-6c17
Мой за 23 просит .
А моя Ауди R 8)))). И это не шутка, мечта всей ее жизни, сейчас 13 лет.
По теме- несколько единиц косметики - мисты ВС, какая то модная пенка для душа, тушь, блеск Кико, сумка, наушники, духи
Мстящий за Зайца• 17 декабря 2023
Чим він цікавиться?
Наш футболом.
Новий мʼяч, форма— найкращий подарунок.
Гарачий Чокалад• 17 декабря 2023
Ответ дляСито для думок

Халатик, білизна, піжама, сертфікат у книжковий.
Тракторні війська• 18 декабря 2023
Ответ дляНехай щастить
А до чого гроші?

На яке я відповіла.

Це ви так вважаєте, що це не річ першої необхідності. В мене дитина, наприклад, щодня займається в класі саме на ноутбуці, - таке саме в усіх школах, окрім того, Гугл клас, конференції з батьками, вся інформація, яка необхідна для уроку, - діти беруть з інтернету. Це з 1 класу і по 12. Далі навчання у вузах - практично всім потрібні ноутбуки, на роботі - також. То це все ж таки річ, яка потрібна для навчання, роботи і спілкування. Так диктує сучасний світ. Якщо ви цього не розумієте, мені шкода.
Нехай щастить• 18 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
Ще раз наголошую - мова йшла саме про новий ігровий ноутбук. Один ноутбук у тієї дитини вже був, автор коментаря про це писала.
Ігровий другий ноутбук - це не річ першої необхідності, якщо дитина не розробник ігор і не навчається в Айті.
Сито для думок• 18 декабря 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Я вам дякую. Ви написали гарні варіанти подарунка.

Я вже і сама декілька разів запитувала у доньки про піжаму.

У неї є декілька піжам, нову вона не хоче.

Халат є. Вона його не носить. Хоч і сама вибирала.
Раніше книги дуже любила читати, зараз нема часу.

А вот про білизну вона сама почала розмову. Хоче нову білизну.

І ще. Я не знала, що в книжкових магазинах також є сертифікати. Дякую вам. Теперь буду знати. Може колись знадобиться.
Вельшановна• 19 декабря 2023
Ответ дляРомашкинная
да, все равно как в моем детстве тетрадки в клеточку дарили, которые по умолчанию нужно для школы покупать
Ну вы сравнили - тетради и ноут...