Распространяйте в своих соц.сетях, пишите комментарии на странице Марьяны Безуглой, если примут этот законопроект, пойдут все, исключение только беременные, будет запрет на выезд, обязательная военная подготовка от 18 до 60 лет, женщинам в том числе.
Просыпайтесь!!!!!
Сейчас они дорабатывают наказание за уклонение и его выкатят на порядок денний.
❗️Важливі подробиці про новий законопроект щодо мобілізації
Призовний вік по мобілізації – 25 років, замість 27 років зараз.
Нові обов’язки військовозобовʼязаних громадян:
📍Надати дані про місце проживання роботодавцю.
📍Пройти медогляд під час мобілізації.
📍Самостійно з’явитися в ЦНАП / ТЦК СП для уточнення даних. Мобілізувати в ЦНАПі не можуть! Тільки уточнити дані.
📍Постійно носити з собою військово-обліковий документ (ВОД) під час дії воєнного стану.
Варіанти вручення повістки:
📍в ТЦК СП представниками ТЦК СП
📍за місцем проживання представниками ТЦК СП, поліцейськими
📍 за місцем роботи представниками ТЦК СП, поліцейськими
📍в громадських місцях представниками ТЦК СП, поліцейськими
Яка відстрочка таке і право на звільнення:
📍Всі особи з інвалідністю.
📍Ті, хто мають троє і більше дітей.
📍Якщо двоє військовослужбовців мають дитину, то 1 має відстрочку і право на звільнення (чоловік або жінка). Тобто, якщо жінка вирішує піти на військову службу, то чоловік таким чином може отримати відстрочку.
📍Якщо у сім’ї особа неповнолітня з інвалідністю.
📍Якщо повнолітня недієздатна дитина з інвалідністю / дружина або чоловік / батьки дружини або чоловіка 1-2 групи (при цьому особа з інвалідністю сама обирає кому відстрочка)
📍Опікуни особи з інвалідністю 1-3 груп, яка визнана в судовому порядку недієздатною.
📍Вагітні жінки та жінки в декреті.
📍Тільки діючі нардепи (всіх колишніх прибрали), обрання депутатом – підстава для звільнення.
📍Жінки та чоловіки, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час АТО або відсічі збройної агресії проти України.
Підлягають мобілізації тільки за бажанням:
📍особи з інвалідністю
📍особи, звільнені з полону
Прибираємо право на відстрочку та ставимо на військовий облік:
📍поліцейських
📍БЕБ
📍державна пенітенціарна служба
Строкова служба:
📍прибираємо строкову службу
📍звільняємо строковиків
📍всі звільнені строковики переходять в мобілізаційний ресурс відповідно до загальних правил (з 25 років)
Жінки:
📍стають на військовий облік (порядок обліку визначається Міноборони)
📍проходять базову загальновійськову підготовку
📍під час дії воєнного стану залучаються до проходження військової служби (на бойові посади - тільки добровільно)
📍звільняються від проходження базової військової підготовки (крім загальних підстав):
- у зв’язку із вагітністю;
- у зв’язку з доглядом за дитиною.
Просыпайтесь!!!!!
📍Пройти медогляд під час мобілізації.
Варіанти вручення повістки:
📍в ТЦК СП представниками ТЦК СП
📍Всі особи з інвалідністю.
📍Ті, хто мають троє і більше дітей.
📍Вагітні жінки та жінки в декреті.
📍особи з інвалідністю
📍особи, звільнені з полону
📍поліцейських
📍БЕБ
📍державна пенітенціарна служба
Строкова служба:
📍прибираємо строкову службу
📍звільняємо строковиків
Жінки:
- у зв’язку із вагітністю;
- у зв’язку з доглядом за дитиною.
Ответ дляIn limbo
У вас є доступ до мого закордонного паспорта? Я нікуди не виїздила з багатьох причин. Які подальші ваші аргументи?
Значит Вы готовы идти в окопы или по возрасту не подходите?
Поэтому тыцяете носами тех, кто помоложе, и по Вашему мнению обязан идти воевать.
Ну да ладно, я сильная, терять мне нечего, ни дома своего, ничего у меня нет, а вот с остальными женщинами, которые не хотят, как быть?
Наталія-Ната• 17 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
Мені пох. Я нікуди не піду, силою не зможуть заставити.
Смогут , в бусик как мужчин будут толкать.
К сожалению нельзя расслабиться, в этой стране может дойти до всякого, в том числе что нас женщин будут заставлять идти на войну! И как это понимать? Вильна краина?
Маленькая Аэлита• 17 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
Так ніхто не питатиме. Запакують в буси як чоловіків і все…
Sofia Tatra• 17 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
А если вынесут за руки и ноги .
Ответ дляWhiteWidow
Вік для мобілізації - з 25 років
З 18 років - обов´язкові тримісячна загальновійськова підготовка.
Тобто, не рік строкової, а три місяці підготовки. А мобілізувати можна з 25.
Жінки на бойові посади лише добровільно.
Ну як ви читаєте?
Так набьют до синевы, выбьют подпись и пойдут добровольцами с 18 !
А на бумаге - у нас все с 25 или 27.
Krasivaja_ja• 17 декабря 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
После 24 уже ничего не страшно! Вот когда был ковид, тогда еще вызывало страх тотальное порабощение людей, думала идем в диктатуру на мировом уровне. А сейчас это вызывает смех только. Не пойду, никто заставить не сможет, тюрьмы на всех не хватит.
Ермак приказал строить новые тюрьмы месяц назад
Как думаете, просто так?
Vlada-Maria• 17 декабря 2023
Ответ дляJenyaFlower
Припороху войны бы не было
Тут Ви не праві, була б однозначно. Але і готові б ми до неї були, і оцього нищення країни за спинами воюючих не було б
Маленькая Аэлита• 17 декабря 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Здається, що дно вже пробите, але знизу хтось постукав
Rosa Blanca• 17 декабря 2023
Ответ дляYuliashkaYulichka
Там все такие, одну уберут, прийдет другая падла .
ясєнь пєнь, що вони там всі одним лайном мазані. те, що вони з 1го дня попротягували не в тин не у ворота не лізе. просто люди реугують на ці безумства ’поржали і забули’, а реально потім з отого потоку свідомості виходять не дуже гарні наслідки для самих людей. закони вивчати однаково людям лінь.
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Ответ дляVlada-Maria
про ваше ’Так это вроде только людям с медобразлованием, выпускникам военных кафедр, и людям работающим на оборонных предприятиях? Таких обычно вообще не выпускают во время войны , Нам повезло еще’
Так это факт. Повторю вопрос, раз до сих пор не дошло - у вас есть другая информация?
Krasivaja_ja• 17 декабря 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Наш форум читают журналисты, даже цитировали пару раз, пусть видят
Так админы все удаляют
Где свобода слова, ау??
Или мы уже в раше???
Где свобода слова, ау??
Или мы уже в раше???
Ответ дляУаджит
Мені ваша автобіографія нецікава з тих самих часів, коли ви судили по кольору шкіри засновників Києва по кольору металу памʼятників, з яких вони відлиті
Rosa Blanca• 17 декабря 2023
Ответ дляПляма на Сонці
Треба, щоб якась хороша людина застрелила Безуглу.
А потім того, хто займе іі місце
’і тих, хто прийде на похорон, а потом можна через одного’ - весь чсас згадую того доброго діда
Ответ дляmoreseaa
Справа в тому, що вона говорить те , що кажуть вище. Дуже не хочу вірити що цец закон приймуть((( але зараз дуже лячно((
Дівчата, що думаєте, справді приймуть?!😭
Думаю, да
Вы не помните, что пару недель сказал президент? Что ему пришлось принимать тяжёлые решения.
YuliashkaYulichka• 17 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Так админы все удаляют
Где свобода слова, ау??
Или мы уже в раше???
Где свобода слова, ау??
Или мы уже в раше???
Нам до раши далеко, мы стремимся к северной корее со скоростью света.
Krasivaja_ja• 17 декабря 2023
Ответ дляLidia-e738
Я почему то думаю, что не будут так вылавливать женщин, как вылавливают сейчас мужиков. Вы представьте сколько полетят роликов с плачущими женщинами, которых пакуют в бусы или заставляют идти служить. Европа это просто так не проглотит. Шумиха за такое на весь мир поднимется. Останется все как было, что женщины идут по желанию
Европа глотает все
Ракеты на своей территории тоже не видят
Ответ дляНаталія-Ната
Дадут оружие..
И доиграются на следующие сутки
Rosa Blanca• 17 декабря 2023
Ответ дляНина____
Думаю, да
з таблєточками не поплутав тяжелимі?