Kate888• 16 декабря 2023

Важливі подробиці про новий законопроект щодо мобілізації

Распространяйте в своих соц.сетях, пишите комментарии на странице Марьяны Безуглой, если примут этот законопроект, пойдут все, исключение только беременные, будет запрет на выезд, обязательная военная подготовка от 18 до 60 лет, женщинам в том числе.
Просыпайтесь!!!!!
Сейчас они дорабатывают наказание за уклонение и его выкатят на порядок денний.

❗️Важливі подробиці про новий законопроект щодо мобілізації

Призовний вік по мобілізації – 25 років, замість 27 років зараз.

Нові обов’язки військовозобовʼязаних громадян:
📍Надати дані про місце проживання роботодавцю.
📍Пройти медогляд під час мобілізації.
📍Самостійно з’явитися в ЦНАП / ТЦК СП для уточнення даних. Мобілізувати в ЦНАПі не можуть! Тільки уточнити дані.
📍Постійно носити з собою військово-обліковий документ (ВОД) під час дії воєнного стану.

Варіанти вручення повістки:
📍в ТЦК СП представниками ТЦК СП
📍за місцем проживання представниками ТЦК СП, поліцейськими
📍 за місцем роботи представниками ТЦК СП, поліцейськими
📍в громадських місцях представниками ТЦК СП, поліцейськими

Яка відстрочка таке і право на звільнення:
📍Всі особи з інвалідністю.
📍Ті, хто мають троє і більше дітей.
📍Якщо двоє військовослужбовців мають дитину, то 1 має відстрочку і право на звільнення (чоловік або жінка). Тобто, якщо жінка вирішує піти на військову службу, то чоловік таким чином може отримати відстрочку.
📍Якщо у сім’ї особа неповнолітня з інвалідністю.
📍Якщо повнолітня недієздатна дитина з інвалідністю / дружина або чоловік / батьки дружини або чоловіка 1-2 групи (при цьому особа з інвалідністю сама обирає кому відстрочка)
📍Опікуни особи з інвалідністю 1-3 груп, яка визнана в судовому порядку недієздатною.
📍Вагітні жінки та жінки в декреті.
📍Тільки діючі нардепи (всіх колишніх прибрали), обрання депутатом – підстава для звільнення.
📍Жінки та чоловіки, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час АТО або відсічі збройної агресії проти України.

Підлягають мобілізації тільки за бажанням:
📍особи з інвалідністю
📍особи, звільнені з полону

Прибираємо право на відстрочку та ставимо на військовий облік:
📍поліцейських
📍БЕБ
📍державна пенітенціарна служба

Строкова служба:
📍прибираємо строкову службу
📍звільняємо строковиків
📍всі звільнені строковики переходять в мобілізаційний ресурс відповідно до загальних правил (з 25 років)

Жінки:
📍стають на військовий облік (порядок обліку визначається Міноборони)
📍проходять базову загальновійськову підготовку
📍під час дії воєнного стану залучаються до проходження військової служби (на бойові посади - тільки добровільно)
📍звільняються від проходження базової військової підготовки (крім загальних підстав):
- у зв’язку із вагітністю;
- у зв’язку з доглядом за дитиною.
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Без права. Нарушение прав человека🤷‍♀️ что, не может такого быть?! Тоже мне, новости
Да вы что. Вот это хай поднимется если это станет известно о таком лицемерии. Хотя, может это союзники с Омана укажут,как кто-то метко написал выше. От них всего можно ожидать)
Nat-li• 17 декабря 2023
Ответ дляIn limbo
Ну, так
А я то думаю, кто читает вести.юа)))
Zaviriuha• 17 декабря 2023
Ответ дляIsidda
жирних не беруть.я теж спокійна
Вам легше, якщо ви жирна. Бо я ні.
ennSe• 17 декабря 2023
Ответ дляПляма на Сонці
ПРИ ПОРОХУ ТАКОГО НЕ БУЛО!!!!
я ще помню, коли вибори були, на тел приходили дзвінки автоматичні , ніби то від самого пороза, і він казав щоб голосували ща нього щоб дурниць мов не наробить.
На Краю• 17 декабря 2023
Ответ дляSofia Tatra
Я молчу иначе скажу матом и получу бан .
Я тоже изо всех сил сдерживаюсь
Клементина• 17 декабря 2023
Мені цікаво, коли Безмозгла пише такі речі, вона не розуміє, що це розхитує країну?

Скабєєха і так виставляє ролики як в нас хлопців в бусики ловлять з підписом
’В торговых центрах Ивано-Франковска были замечены охотники на будущих водителей ‘Леопардов’

Так, ця Безмозгла дура ій ще тем підкидує.
І ці люди у нашій ВР
Павела• 17 декабря 2023
Ответ дляТа ту та
А выехать еще можете ?
Ні, зараз не можемо. Є певні причини.
Та ту та• 17 декабря 2023
Ответ дляlizaveta24
А кто будет воевать ?
Не вы ,не мой муж,не мой брат ,не мой сын,пусть кто то другой ,так к сожалению не бывает
Женщины не пойдут и точка.
Уаджит• 17 декабря 2023
Ответ дляIn limbo
Вас не дивує, що це закритий чат? Критичне мислення, ау!
Почему меня это должно удивлять, может канал администрация от рашистов закрыла, как и в ФБ профили, чтобы те там не кочевали и не высматривали для себя ничего.
Черниговская область рядом с границей, Вам это о чём то говорит?
cactus_• 17 декабря 2023
Ответ дляIloveMinecraft
Рабські гени. У всіх в голові, що вони щось винні сброду з законопроЄктами
навпаки, вони нічого не винні цьому сброду, але якщо закон приймуть, то Ви ж розумієте, що буде
Чумачечая Весна• 17 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Так админы все удаляют
Где свобода слова, ау??
Или мы уже в раше???
А может и к лучшему что очень острое удаляют, автора того коммента не привлекут к уголовной ответственности, как и админов. Реальность, увы таковая, сейчас нужно очень аккуратно высказываться и следить за языком
In limbo• 17 декабря 2023
Ответ дляNat-li
А я то думаю, кто читает вести.юа)))
Рубрика «Не пий вина, Гертруда» 🤣
Нина____• 17 декабря 2023
Ответ дляТа ту та
Я писала трехэтажным
Скоро люди начнут гранаты думать где купить. Ей богу довели народ.
Так подождите! Что Вы горячитесь? Ещё не довели, ещё все впереди
Павела• 17 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
З сім´ї тільки хтось один служитиме. Чоловік чи жінка
Vlada-Maria• 17 декабря 2023
Ответ дляJenyaFlower
Так это факт. Повторю вопрос, раз до сих пор не дошло - у вас есть другая информация?
Повторю вопрос, раз до сих пор не дошло, на понятном Вам языке: вас это устраивает, потому что вас лично не касается? Хорошо сидится за чужими спинами и за счет чужих жизней? а когда коснется, точно так же будете писать?
Teonaa• 17 декабря 2023
Ну добре. Дикретниць не чіпають. А к вийшла вона з декрету, дитині три роки. Далі?))
На Краю• 17 декабря 2023
Ответ дляKittu2008
Ту же Зайцеву в окоп
Интересно где она. Наверняка в Украине её давно нет
Маленькая Аэлита• 17 декабря 2023
Ответ дляmoreseaa
Справа в тому, що вона говорить те , що кажуть вище. Дуже не хочу вірити що цец закон приймуть((( але зараз дуже лячно((
Дівчата, що думаєте, справді приймуть?!😭
Думаю, що це лише питання часу. Якщо війна продовжуватиметься (а вона буде продовжуватися, адже ніхто з нашої влади не хоче брати відповідальність на себе за цю війну і визнавати очевидну поразку), то фраза «воювати будуть всі» стане буденною реальністю
IloveMinecraft• 17 декабря 2023
Ответ дляcactus_
Закони це авторські твори. Є рішення суду
Та ту та• 17 декабря 2023
Ответ дляМаленькая Аэлита
Ще і подають все це під соусом «не бойові посади». Так і повірили. Мобілізують, а там зранку кухарка, а ввечері штурмовик
+++ две недели в Польше на учениях, 2 недели на нуле и уже привезли родителям по частям ((((
Ирина-bbd0• 17 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Дадут оружие..
И доиграются на следующие сутки
Хотите прямо сейчас получите оружие?
Krasivaja_ja• 17 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Далі? Дитину в зуби, автомат в руки і під Бахмут
Нина____• 17 декабря 2023
Ответ дляКлементина

І ці люди у нашій ВР
Мне тоже кажется, что именно цель такая
JenyaFlower• 17 декабря 2023
Ответ дляVlada-Maria
Ок. Вы уже были на фронте и вас контузило?) Или как это Вас касается?
Teonaa• 17 декабря 2023
Ответ дляМаленькая Аэлита
Да вони не поразку признати бояться, а що їх тупо ліквідують тут же
Rosa Blanca• 17 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Дадут оружие..
И доиграются на следующие сутки
півцеглини, як у ВВВ. але на Майдані це теж працювало )
Та ту та• 17 декабря 2023
Ответ дляRemensa
все, все, пішла я. Не заважаю вам бігати і кричати ’всё пропало’.
Идите ... Идите и оглядывайтесь теперь не стоит ли где тцк.
In limbo• 17 декабря 2023
Ответ дляУаджит
Ага, а адміни каналу сидять десь в Торжкє і угощають з таких блаженних
Teonaa• 17 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Хотите прямо сейчас получите оружие?
Та ні, нафіга мені
Inno4ka-ya• 17 декабря 2023
Ответ дляIsidda
жирних не беруть.я теж спокійна
До скількох кг треба розжертися?