Уже до тех женщин, которые уехали в Европу доколупалась, называя их цветочками.
А мы в Украине значит сорняки и нас можно ухнуть, на боевой должности или как это понимать?
Да я даже автоматом не сумею пользоваться, если на то пошло.
Такое чувство, что эта с**а хочет чтобы женщины взбесились и дали ей по голове чем-то тяжёлым.
Скриншот с её страницы.
Чашечка кофе• 17 декабря 2023
А може треба на неї перестати звертати стільки уваги? Чим більше реакцій, тим більше бажання у неї буде продовжувати феєрити
Чашечка кофе• 17 декабря 2023
Ответ дляУаджит
Вы правы, она выводит из себя и как будто специально это делает.
Такое ощущение что ловит кайф от возмущений женщин.
Так і навіщо ви її сюди принесли?
Ответ дляЧашечка кофе
Та їй на ФБ вже понаписували що про неї думають, а Залужного так дістала, що він її забанив. Фельшер безумна розпоряджається долями людей. На голову не налазить.Нехай мобілізують всіх депутатів, їх жінок, чоловіків, дітей, батьків, тоді нехай від нас щось вимагають. Самі пригрілися, а народ знищують.
Success2013• 17 декабря 2023
Через эту безумную прощупывают почву,ну понятно же,что она несёт в массы то,что приказали.
Клементина• 17 декабря 2023
Ну, саме це, то вона типу іронізує
А взагалі, мене ця баба бісить.
І ще щось проти Залужного вякає
А взагалі, мене ця баба бісить.
І ще щось проти Залужного вякає
Natal_ka91• 17 декабря 2023
О, як влучно вона описала синочків депутатів
То їм можна у європах, а наші жінки мають взяти зброю у руки... Таке враження що вони спеціально провокують людей