Доставучая• 17 декабря 2023
Киевляне и не только, кто любит театры, балет
У меня давно была мечта) Я хотела посмотреть балет "Щелкунчик" Чайковского, но живу далеко от Киева. И вот он был и в 19, и 20, и перед войной в 21 году в Киевской опере. Я никак не могла поехать, конец года, отчеты... И вот в этом году я могу поехать. И его НИГДЕ не ставят_Киев, Днепр, Львов_я все уже пересмотрела(((
Коник-стрибунець• 17 декабря 2023
Ответ дляДоставучая
по интекрнету это не то
В росії ставлять, в Білорусі.
Аль де Барановна• 17 декабря 2023
У нас Чайковский под запретом, поэтому и не увидите балеты с его музыкой. Езжайте за границу, что бы посмотреть.
ничевока• 17 декабря 2023
Ответ дляДоставучая
по интекрнету это не то
Потому ,что Чайковский русский композитор.
Ненька наша• 17 декабря 2023
От дивно, так? І чому ж його не ставлять? Мабуть щось сталось? Балет то для вас це все одно заскладно. Почніть з лялькової вистави.
Коник-стрибунець• 17 декабря 2023
Ответ дляНенька наша
В бункері сиділа.
Доставучая
• 17 декабря 2023
Ответ длярукиЖимолости
А отчеты куда делись?
откуда ж я знаю куда делись ваши ответы. а они хоть были? Счас будем искать
Доставучая
• 17 декабря 2023
Ответ дляАль де Барановна
я уже поняла. но за границу я не поеду, понятно, мне и в Киев дорого было, там жилье снять еще...
Доставучая
• 17 декабря 2023
более того. Мне еще больше не везет, так как я купила перед войной билет на балет Сухишвили, а они не приехали.т.к. был март 22 года Билет 750 гривен и он просто пропал.. Тоже на грузин давно хотела попасть(((
Білий Лосик• 17 декабря 2023
Автор, йдіть на балет «Снігова Королева». Як ви не були жодного разу на балеті, враження будуть чудові. Сам театр опери та балету також чудовий. Зазирніть в афішу на сайті. Та обирайте. В чому проблема?
Доставучая
• 17 декабря 2023
Ответ дляБілий Лосик
та не була ні разу в Опері. Ані, була в Одесі в Оперному ’Князь Ігор’, чудові враження!!! у Києві була в театрі Франка 1 раз, теж дуже сподобалося. Але мені їхати всю ніч поїздом до Києва і там зняти житло, і ще треба, щоб знайома погодилась їхати теж бо я сама опасаюсь
Доставучая
• 17 декабря 2023
Ответ дляБілий Лосик
Я їотіла самеина Чайковськог Шелкунчик і саме в передріздвяні дні. Ну от хотіла так, бо там така особлива атмосфера в тій музиці, як в очікуванні чууда. плачу
Доставучая
• 17 декабря 2023
Ответ длянеДоЖиру
Здався Вам той щє лкунчік, Господи прости. Йдіть на Кайдашеву сімʼю🩵
Ну помните там така мелодія, ’Танець Феї Драже’, на ксилофоні, наче обіцяє дива!!! Ой ні, я хочу на той балет...плачу
Доставучая
• 17 декабря 2023
Ответ длянеДоЖиру
ну оце - та-та-та-та тата та тата тата тата татататата.... плачу
неДоЖиру• 17 декабря 2023
Ответ дляДоставучая
Не та-та-та, а Кайдашева сімʼя)
То у ще лкунчіку уті-путі-сюсі-пусі, навіщо воно Вам)
ничевока• 17 декабря 2023
Ответ дляДоставучая
Звідки ви їдете?Театри є не тільки в Києві.
ничевока• 17 декабря 2023
Ответ дляДоставучая
Ви п´яна зранку?
Ответ дляДоставучая
Обожнюю цей балет! І в Європі зараз Ви можете відвідати його майже скрізь. Це тільки у нас диктатура. Бідний Чайковськмй і не знав, що через свій безумовний талант він може стать ворогом України
Доставучая
• 17 декабря 2023
Ответ дляничевока
Ви п´яна зранку?
у якому смислі? В мене низький тиск,я добавляю до кави стол ложку лікеру, до чого тут пьяна
Доставучая
• 17 декабря 2023
Ответ дляничевока
Ви п´яна зранку?
То ви просто не чули тої музики, то справжнє свято і да\є передсвятковий настрій!
Доставучая
• 17 декабря 2023
Ответ дляничевока
я живу в самому центрі України, до Дніпра теж ніч їхати а до Львова ше далі
Доставучая
• 17 декабря 2023
Ответ дляничевока
у нас є наш обласний театр, я вже бачила все майже і Кайдашеву сімью, і За 2 зайцями, зараз іде ’Пошилися в дурні’, гастролі зараз рідко якось. Помню дуже спподобався Іванофранківський Театр, ’Солода Даруся’ але білети не дістати, я сиділа на 2 ярусі і сцени я не бачила
Успокойся_Успокойся• 17 декабря 2023
Ответ дляБілий Лосик
А я уточню: самый класс, когда снежную королеву танцует Настя Шевченко
Доставучая
• 17 декабря 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
я читала та м зараз ставлять ’Сойчине гніздо’, за Франком, але чи варто воно щоб їхати 400 км в одну сторону тільки?