Для тих,хто спав або на роботі
👉🏻Непереможна українська армія дала звізди лаптям у районі Горлівки, відбила терикон і захопила їхні позиції.
👉🏻Сенат США вирішив таки не іти на канікули, поки не випише нам допомогу. Знову зберуться у понеділок. Йдеться про $60 млрд, які Байден запросив у Конгресу. У той же час міністр оборони Ллойд Остін запевнив, що нас наодинці з цими біснуватими не залишать і США, разом із союзниками, «допоможуть Україні створити сили, здатні стримати росію». Так, мені теж не подобається слово «стримати», але ж не міг він сказати в офіційній промові «повбивати вже нарешті всю цю їбуч.ю русню»
👉🏻 Єврорада схвалила таки початок переговорів про вступ України до ЄС. Переговори почнуться за три дні. Задля прийняття цього вікопомного рішення Орбана попросили ненадовго вийти з нарадчої кімнати накуй на кава-брейк, і проголосували одноголосно.
Ви помітили, як фраза «кофе идешь пить», набула нових смислів?
👉🏻Грошики. Болгарія схвалила нам допомогу на €3,6 млрд
Швеція - рекордні для них 1,4 млрд крон
Данія оголосила €1 млрд
Норвегія - $1,8 млрд
Третій транш від МВФ на $900 млн і нам віддадуть мільярди доляриків заморожені кацапськи активи
👉🏻Зброя. Німеччина передала Україні новий пакет допомоги, у тому числі всюдиходи, боєприпаси і комплекс Patriot. Ще ми першими у світі отримаємо 5 німецьких новітніх десантних машинок Caracal від Rheinmetall. Це охуєнна штука, почитайте.
У рамках морської коаліції: 2 кораблі розмінування Sandown, 20 амфібій Viking, 23 швидкісних човни
Аргентина віддасть два гелікоптери, куплені на Росії 🤣
👉🏻Наша постійна рубрика «горящая росія». Лишенько сталося на нафтобазі «Роснєфті» у Воронежі, після підриву резервуару з пальним. СК РФ відкрив справу з приводу того, що київський режим заставляє курить неповнолітніх гусей з біолабораторії, але сам факт вибуху ретельно приховує, бо позорно проїб.ли.
У них там не пожежа, знаєтєлі, а «навчання підрозділів міністерства з надзвичайних ситуацій». Ну так-то да, навчання. На помилках
👉🏻 Лідери ЄС нарешті погодили 12-й пакет санкцій із забороною на продаж нафтових танкерів – цього разу доводилося виганяти на каву вже Австрію. США ввели санкції проти 150 осіб і компаній. Зокрема золотодобувна компанія «Высочайший»
Височайший бл.ть 🤦♀ з ким ми воюємо, як вони взагалі з мамки знайшли вихід у цей світ…
Також США заборонять імпорт російського урану (це 12% від всього імпортованого)
Японія ввела заборону на імпорт непромислових алмазів
👉🏻Нарешті у Києві знесли Щорса. Монумент буде зберігатись у Державному музеї авіації України ім. Антонова, де його розпиляють і скинуть з літаків на Вологду, зазначили у КМДА ))))
👉🏻На тему Киви у мене вже нема сил жартувати, земля йому жомовою ямою.
У Луганську йому у супровід до пекла підірвали «депутата Народної ради «ЛНР» Олега Попова, але той вижив, ще раз продемонструвавши, що на цих абізян ні в чому не можна покластися
👉🏻І з життя червонокнижних звіряток. На Бєлгородщині чмобікі намінували полів, щоби до них не пролізли страшні карателі бандерівської хунти, РДК і солдати НАТО. Як на щастя, невдовзі випала можливість перевірити ефективність закладених мін - тим же районом, згідно з графіком раптових перевірок, їхала на УАЗ «Патріот» зондеркоманда з трьох російських чиновників. Половинка одного з чиновників назавжди залишиться у Бєлгородській області
Швеція - рекордні для них 1,4 млрд крон
Данія оголосила €1 млрд
Норвегія - $1,8 млрд
Malinka Red• 17 декабря 2023
Ответ дляIsidda
весною наступ наш.але вже з авіацією.ракетами.військового слухала вчора
БЕЗКОНЕЧНА ПІСЕНЬКА
Був собі журавель
та журавочка,
наносили сінця
повні ясельця.
Наша пісня гарна й нова,—
починаймо її знову:
був собі журавель
та журавочка...
(і так далі без кінця).
Був собі журавель
та журавочка,
наносили сінця
повні ясельця.
Наша пісня гарна й нова,—
починаймо її знову:
був собі журавель
та журавочка...
(і так далі без кінця).
Success2013• 17 декабря 2023
Ответ дляnenatasha
Коли безуглу угомоните?
Откуда она знает?Она тоже на зарплате.
KozaNostra_I• 17 декабря 2023
Ответ дляEmm11117
Але варто пам´ятати, що за кожним зрадником та колаборантом прийдуть і він сидітиме в кращому випадку, а не висітиме вниз ногами)
Для вас уже законопроект разрабатывают. Скоро сможете показать себя в деле. Только не цепляйтесь за детей, когда вас ТЦКшники будут в добровольцы записывать.