18 мнеУЖЕ• 17 декабря 2023
Абсолютно «мертвое» общение, как же бесит
Влюбилась сильно, вот и мучаюсь. Хотя уже все понятно, но я не понимаю одного: как можно днями не реагировать на сообщения? Как можно молчать по пять-шесть дней?
Человек постоянно мне рассказывает, как он влюблен, как я ему нравлюсь, когда мы видимся. Но не может отреагировать два дня на фотографии из моего отпуска.
Отменила кофе, должны были встретиться, но о какой встрече идет речь, если меня неделю не было, а он вспомнил обо мне вечером шестого дня моего отсутствия! И то, я не закатила скандал, так как как раз в тот момент читала книжку по отношениям. Решила нейтрально ответить, что я в таком-то городе, все у меня хорошо, отправила фото и видео достопримечательностей.
Он больше двух дней опять молчал… Так и не отреагировал, ни слова. Просто ноль реакции.
Зачем мужчины так бездушно врут о своих чувствах и потом так себя ведут, что им наплевать на тебя? Зачем вообще устраивать такие качели, обманывать, если видишь, что ты человеку нравишься, на благороднее ли сразу сказать что-то вроде: ты приятная девушка, извини, но я не вижу нас вместе?
Просто разочаровываюсь в очередной раз в мужчинах.
Без QR коду• 17 декабря 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Вот у меня простой вопрос,автор ....
Вы себя совсем не уважаете, что вешаетесь на мужика,который не реагирует на вас и ваши сообщения до шести дней?
Вы не заподозрили в этом тот факт,что вы ему не нужны совсем?
Как так можно унижаться...я понимаю вы голодная,но до такой степени навязываться...
Может она его картой пользуется)
СпайдерВумен• 17 декабря 2023
Ответ дляБез QR коду
Может она его картой пользуется)
Судя по всему и в близи не видела ее.)
18 мнеУЖЕ
• 17 декабря 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Судя по всему и в близи не видела ее.)
Да, вы правы.
Добрый Йиннот• 17 декабря 2023
Ответ дляБлакитна устриця
То есть пиковых эмоций не долго быть? Или любовь должна перейти в спокойное русло или вообще исчезнуть? Как должно быть?
Пропоную не змішувати поняття.
Пікові прояви чуттєвості в здорових адекватних стосунках - це прекрасно.
Пікові прояви чуттєвості від емоційного неадеквата - це просто його гра на публіку.
Ну ось приклад.
Батько приніс дитині цукерочку - це норма чи ні?
Якщо нормальний чоловік купив дитинці смачненьке - це ще один плюс в сімейній буденності, хвилька радості. Якщо б не купив, діти не були б обділені турботою.
А от інша картина: чолов´яга вкотре напиячився, влаштував удома гру ’Втікай від сокири’, відгамселив жінку, налякав дітей, а наступного тижня припхався додому з торбою цукерок. Так цукерочки - це ок?
Так само з піковими емоціями в парі.
Ну ось приклад.
Так само з піковими емоціями в парі.
18 мнеУЖЕ
• 17 декабря 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Мені здається, питання ’Чому?’ вам треба адресувати собі.
Чоловік вже дав зрозуміти, що вами не захоплений.
І от питання:
- Чому ви вірите вкидам та емоційним пікам: ’Люблю тебе до нестями’? За ними ж одразу починаються справжні почуття чоловіка: байдужість і лінощі. Але ви вирішили, що справжнє - це пікові зізнання.
- Чому вас так легко купити банальними казочками про любов?
- Чому ви прагнете реваншу, коли треба звільнятися й шукати інші джерела наснаги?
Це базові питання до себе.
І от питання:
Це базові питання до себе.
Дякую.
Насправді, я розумію, що проблема у мені.
Потрібно давно було відпустити і забути, а я ведусь на його брехню про почуття та не можу чітко встановити кордони і сказати, щоб не чіпав мене та розмовляв з кимось іншим.
Мабуть, я сподівалася на його благородство та те, що якщо я йому дійсно не цікава, він дасть мені це зрозуміти. Я роблю так, на те ж і сподівалася.
Але потрібно просто побачити, що він мене не цінує, зневажає та просто підіймає самооцінку тим, що спостерігає за тим, як я реагую на його провокації.
Я його заблокувала та в загальній компанії зʼявлюся тільки тоді, коли повністю впораюсь зі своїми емоціями.
Блакитна устриця• 17 декабря 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Пропоную не змішувати поняття.
Ну ось приклад.
Так само з піковими емоціями в парі.
Ну ось приклад.
Так само з піковими емоціями в парі.
З цукерками зрозуміла, а емоційний неадекват це коли він розказує про почуття а потім зникає?
Добрый Йиннот• 17 декабря 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Дякую.
Холодний розум і емоції часто змішуються, псують нам картину.
Ви повинні пам´ятати дещо надважливе: ваша цінність не залежить від ставлення й думки персонажа з теми.
Так, він вчинив нечесно: декларував одне, а дав інше. Але це не показник ВАШОЇ якості як жінки. Це показник того, що чоловік не вміє будувати адекватні стосунки.
Повірте, такі люди в більшості випадків навіть із собою не можуть дійти згоди, але зазіхають на спокій інших.
Добрый Йиннот• 17 декабря 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Коли озвучені/показані наміри не збігаються з реальністю. Це неадекват.
’Мила, я хочу старіти поруч з тобою!’ - і таки старіє поруч, пенсію свою віддає, кота терпить, якого жінка підібрала біля дому. П´ятого кота терпить. Це нормальний чоловік.
’Мила, хочу прожити з тобою все життя!’ - і живе. Балкон, щоправда, не лагодить, лінькувате падло. Потім вийшов на балкон, а цей балкон у Львові. Раптом і балкон, і чоловік того-той. Бо ви тільки почитайте львівські новини.
Чи має жінка обіцяне? По факту - ні. Технічно - чоловік все виконав, не образив.
’Мила, будь зі мною назавжди. Я назавжди твій!’ - і зникає з обрію. Десь у засідці причаївся, навіть дихає тихенько. Ігнорує, грає в якісь дивакуваті ігри. Хто це? Неадекват.
Блакитна устриця• 17 декабря 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Так, ви цілком праві, і ви мені трохи допомогли також, дякую
Добрый Йиннот• 17 декабря 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Була рада допомогти :)
Куплю орехи• 17 декабря 2023
Да оставьте вы уже его в покое включите гордость и ноль сообщений. Не пишите первая
Баба на горошині• 17 декабря 2023
Ответ дляКуплю орехи
....и вторая тоже