На днях приснився сон - чоловік, з яким я зустрічаюсь, подарував мені нові кросівки. Я взула.такі зручні... а це мені пише знайома. Приснився їй сон про мене- сиділа я на березі річки з 2 вудками і ловила рибу.витягувала мілку тюльку чи кільку).вагітність не планую , вже не в тому віці. Заміж ще не вийшла і невідомо коли це буде.але сни цікаві
Що це? )))до чого це?)
prosto_aisha• 17 декабря 2023
Пара взуття, до пари.. зручні , наче добрий чоловік буде. Риба до вагітності
Обувь это новый мужчина однозначно, или новое увлечение противоположным полом,новый друг. А рыба мне всегда к беременности, но правда не тюлька. А насчёт возраста вы не правы, у меня знакомая в 52 залетела,так что тест лучше сделайте. А то потом будет новая тема на форуме:)))
Ответ дляЮлия М1
)))