Кудряшка Сью• 17 декабря 2023

Кохвейні питання

Яку каву п´єте: розчинну, заварну чи три в одному?
Я взагалі кавоман. У мене ранкові ритуали змолоти, заварити в турці, кристалик солі. Або шкурку апельсину. З цуеркою чи смачним сиром. Мммм. Під розслабляючу музику та свічки.
Але оце останній тиждень щось мене прям перемкнуло. Звичайну розчинну. Заварну взагалі не можу
Кофе в лобби• 17 декабря 2023
П´ю тільки мелену каву, заварну, не зловживаю , 1-2 порції в день, а сьогодні і взагалі не пила.
Не фанатію вже від кави , розлюбила.

Зубожиння• 17 декабря 2023
Не кавоман)
Tammy21• 17 декабря 2023
Заварну. Перед сніданком, під книгу у мене приблизно такий же рітуал. Але коли роблю каву сама, то просто заливаю водою у чашку;)
Мочалкин блюз• 17 декабря 2023
З кавомашини) купила пару днів тому кавову пару Villeroy&Boch, уявляю себе англійською королевою 😂
Шумелка Мышь• 17 декабря 2023
Я чомусь більше розчинну люблю)З вершками.І в великій чашці)Випиваю таких 2 на день.
Зяблик протестант• 17 декабря 2023
Кто с гастритом, вы тоже пьете кофе?
Пуки-куки• 17 декабря 2023
Кавоман, із кавомашини вдома. Купую якісне зерно
Лика-прилипка• 17 декабря 2023
Мені вже рік як поробили щодо меленої кави.Можу випити тільки в кав´ярні іноді. Розчинну п´ю Бушідо (рожева найбільш до вподоби) або Карт нуар карамель.
автор Кудряшка Сью • 17 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Я так також іноді роблю. )

іронічна антитеза• 17 декабря 2023
Люблю только кофе, чай не люблю
У нас и капельная кофемашина, и гейзерные кофеварки, и френчпресс и медная турка .
Какой захотелось такой и делаем. Пьем два раза в день
Жертва интернета• 17 декабря 2023
Заварной, но периодически делаю 2-3х недельный перерыв, вообще не пью, чтоб потом вновь ощутить вкус хорошего заварного кофе
іронічна антитеза• 17 декабря 2023
В кафе обычно беру капучино.
Сегодня муж взял капучино, а я капучино Оранж.
Дочь попробовала и сказала - у папы нормально, а у мамы феноменальная дрянь
Мурзилка• 17 декабря 2023
Свічки от геммороя чи які?
В мене кавомашина, упрощает жизнь, рекомендую
автор Кудряшка Сью • 17 декабря 2023
Ответ дляЖертва интернета
О, то може в мене оце якраз мої смакові рецептори вимагають перерив, щоб потім знову смакувати смачну каву. А не закинутися, як останнім часом робила
автор Кудряшка Сью • 17 декабря 2023
Ответ дляіронічна антитеза
В кафе обычно беру капучино.
Влітку люблю саме каву+ лід+ апельсиновий фреш або сік. Мммм, смакота
Пуки-куки• 17 декабря 2023
О, і тут дизлайки )) Сміх та й годі
Lily-2020• 17 декабря 2023
Ответ дляПуки-куки
На пиво похоже)))
Какую и где покупаете?
автор Кудряшка Сью • 17 декабря 2023
Ответ дляПуки-куки
О, і тут дизлайки )) Сміх та й годі
Мені здається тут немає жодної теми, де б їх не було. Мабуть навіть просто фото милого кота закинь і то, буде ’ не правильний 🐈’.
Дивно що ще рука ліцо нема))
Кофе в лобби• 17 декабря 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Кто с гастритом, вы тоже пьете кофе?
Пила, але ось знову якісь болі в шлунку, припинила, а так зазвичай п´ю після сніданку, 1чашку або 2 в день, з молоком .

Жертва интернета• 17 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Попробуйте, я после таких перерывов вкус начинаю чувствовать лучше
Пуки-куки• 17 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Дивно що ще рука ліцо нема))
Вже вліпили вам ((
автор Кудряшка Сью • 17 декабря 2023
Ответ дляПуки-куки
Вже вліпили вам ((
Дивні люди)))
автор Кудряшка Сью • 17 декабря 2023
Ответ дляЖертва интернета
І насолоджуватися можна меншою дозою. А не коли затягує - 2-4 чашкуґи. І навіть не зрозуміла смак
Большой секретик• 17 декабря 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Кто с гастритом, вы тоже пьете кофе?
Да, пью. Но не на голодный желудок. Пью одну чашку часов в 11-12
Зайченя• 17 декабря 2023
Я обожаю одну чашку кофе с утра с молоком, мелю сама в кофемолке и варю в турке- всё просто у меня
Oks_kis• 17 декабря 2023
Молотый кофе (средний помол), делаю в аеропресс
Мяо мой мяо• 17 декабря 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Кто с гастритом, вы тоже пьете кофе?
Да, потом таблеточками все привожу в норму 😀😀 главное не пить натощак и желательно со сливками
Nikol-09de• 17 декабря 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Кто с гастритом, вы тоже пьете кофе?
У меня гастрит, пью очень редко, когда сильно захочется и не крепкое с молоком растительным