как тебе такое илон маск• 17 декабря 2023
Як не сутулитись в 32 года?
Завжди горблюсь, забуваю про рівну спину, плечі. Що робити? Займатися вправами, бо можу тільки вдома? Це жах якийсь, ніяк не можу виправити це. Сама собі не подобаюсь...
Омлетик• 17 декабря 2023
Тільки самоконтроль і вправи, звичайно. Правильні, для корекції сутулості. Але якщо вже є кіфоз, то повністю не виправить
как тебе такое илон маск
• 17 декабря 2023
Ответ дляЛуковая
Закохатися...
Трохи смішно, гарна порада, але куди подіти чоловіка з яким 12 років)?
как тебе такое илон маск
• 17 декабря 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Корсет, розтяжка спини
Думала про корсет
Красота неземная• 17 декабря 2023
Ответ дляЛуковая
Закохатися...
і я дивлюсь на себе в профіль і страшо становиться спина як сказати.дуже сутула але якщо стати рівно .то ще и ніяк
Сердючка• 17 декабря 2023
Автор, я банально ставила собі нагадування на телефон, спочатку кожні 15 хвилин, але почало дратувати та змінила на 30))) Запам´ятала випадок, коли їхала у автобусі та згадала, що спинку треба ровно тримати та почала вимпрямлятись. Так хлопець сидів біля мене і в нього аж очі полізли на лоба, коли я таки випрямилась)))
как тебе такое илон маск
• 17 декабря 2023
Ответ дляСердючка
Ого, я біль менш контролюю себе на людях, але забуваю також. Вдома то взагалі треш, шиї скоро не буде і видно.
Электричка• 17 декабря 2023
госссподи
заходите в ютюб
вбиваете упраженения от сутулости и как отче наш - утром и вечером.
в идеале все же купить абонемент и закачивать спину на тренажерах и гантелями
заходите в ютюб
Сердючка• 17 декабря 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Моя улюблена поза ’морський коник’ - живот вперед, спинку горбиком. Але вам вже радили йогу - то дійсно вона допомагає! Головне постійно займатись...
Незламна Україна• 17 декабря 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Я с палкой работаю ., :((
Третий месяц пошел
Незламна Україна• 17 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Пилатес или йога помогут вам примерно за месяц занятий
Йогой 16 лет , суиулбмь всеравно.
Лупаю цю скелю• 17 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
Йогой 16 лет , суиулбмь всеравно.
Значит, пилатес. Я сутулилась до 35, пока не пошла на йогу и пилатес, и что-то одно мне помогло. Причём очень быстро. Я просто поняла, как это - держать спину ровно. А то на фотках вечно голова в плечах была
Король дивана• 17 декабря 2023
Ответ дляЛуковая
Закохатися...
Как влюбленность избавит от сутулости?