палка-копалка• 17 декабря 2023
Старий Новий рік тепер що 1 січня?
Сьогодні дізналася, що по новому календарі, Старий Новий рік в ніч з 31 грудня на 1 січня.
Щедрий вечір, свято Маланки — 31 грудня (13 січня). Вечір напередодні Нового року, або свято Маланки. Цього дня готують щедру кутю, водять Козу і щедрують.
День святого Василя — 1 січня (14 січня). Рано вранці на Василя хлопці ходять хатами і засівають на добрий врожай і достаток в домівках.
РокерША• 17 декабря 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Значит так! Я была маленькая и никаких Николаев не было. Родилась дочь, стала ее радовать подарками 19 декабря. Много лет был праздник Миколая - 19 грудня!
Новый год был с 31 декабря на 1 января
Рождество мы все всегда отмечали 7 января
Старый новый год не отмечали очень давно, хотя ранее был 14 января
ВСЕ! Баста!
Правительству сильно захотелось отвлечь народ от глобальной жопы и перенести Николая на 6 (??) декабря.
Под козырек - сделано!
Далее, Рождество переносим на 25 декабря - не вопрос! исполнено!
Через пару лет мы Николая будем праздновать 18 июля
Ну, а чего, нет?
И стадо опять схавает!
Нет! Как отмечала 7 января так и буду! Как отмечали 19 декабря Николая, так и буду!
Новый год был с 31 декабря на 1 января
ВСЕ! Баста!
Под козырек - сделано!
Ну, а чего, нет?
И стадо опять схавает!
Так багато тексту, а нам все одно, що ви будете робити))))
екатериналуиза• 17 декабря 2023
Ответ дляЛгин
Тільки в ролі кози, останні роки, виступає народ
не треба граблі путати з козою.
Зрадорозганячка• 17 декабря 2023
Ответ дляРокерША
Так і мені все одно, що Ви будете робити! Хоч в квітні НР справляйте)))
Ирина-bbd0• 17 декабря 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Стадо будет отмечать тогда, когда ему прикажут!
Хоть 6 декабря, хоть 25 декабря, хоть...., когда там у нас навояли Крещение??
Так зачем Вы обзываете кого-то стадом.если сами стадо .празднуещее по старинке?
Ядвига Юсьлегко• 17 декабря 2023
Ответ дляПовелитель бітка
де це не знали? в містах хіба що.
Я, наприклад, з Харкова. Про старий новий рік знала, але його ніхто не відзначав. Так, деякі хлопці ходили посівати, але підгрунтя у цьому ніякого не було. Про Миколая, Різдво та Водохреща не знала. На Пасху, правда, завжди яйця фарбували та паски пекли. На цьому - все. У всіх моїх друзів - так само. Хоча родички по селах були.
Майская киска• 17 декабря 2023
Я буду відмічати як прийнято в моїй родині, а вказувати комусь чи слухати ультимативні поради від незнайомих жінок, та най його.
Зрадорозганячка• 17 декабря 2023
Ответ дляЛастовиння
Не для скандалу.
Але мені в дитинстві було цікаво, як то 1990 рік від Різдва Христового, але Христос народиться через 7 днів
Не для скандалу) Я написала лише то, як дуже богато родин справляли свята. Дуже!
І я не хочу, щоб мені наказували, коли святкувати Миколая чи Різдво.
Ластовиння• 17 декабря 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Ну давайте не будемо кидатися голосними і образливими словами.
Кого ви назвали стадом? Віруючих?
Ну так в них віра.
Якщо ви цивільна людина і Різдво це привід піти до кумів то можете це робити коли завгодно.
Або не робити
Кого ви назвали стадом? Віруючих?
Ну так в них віра.
Або не робити
Та не реву я• 17 декабря 2023
Ответ дляЛастовиння
Новий рік це цивільне свято.
Старий новий рік це умовно традиція
7 січня Різдво це релігійне свято
Якщо старий новий рік ви можете святкувати коли завгодно,
1 січня Новий рік на всій планеті
То як ви можете відсвяткувати релігійне свято , якщо служба по ньому відбувалась два тижні тому?
Старий новий рік це умовно традиція
7 січня Різдво це релігійне свято
1 січня Новий рік на всій планеті
6 января тоже будет служба
Варена цибуля• 17 декабря 2023
Я уявляю, як ми сидимо за новорічним столом і якісь віруни прийдуть нам щедрувать-посівать. Жаль діток нерозумних батьків.
Ядвига Юсьлегко• 17 декабря 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Новый год был с 31 декабря на 1 января
ВСЕ! Баста!
Под козырек - сделано!
Ну, а чего, нет?
И стадо опять схавает!
Новый год был с 31 декабря на 1 января
ВСЕ! Баста!
Под козырек - сделано!
Ну, а чего, нет?
И стадо опять схавает!
Сказала, як отрубала
Варена цибуля• 17 декабря 2023
Ответ дляКокоСина
Я рада що ми святкуємо свята разом з усім цивілізованим світом, а не з орками конченими
До того що заважало святкувати з усім цивілізованим світом? Команди не було чи не дошло?
Зрадорозганячка• 17 декабря 2023
Ответ дляЛастовиння
Кого ви назвали стадом? Віруючих?
Ну так в них віра.
Або не робити
Кого ви назвали стадом? Віруючих?
Ну так в них віра.
Або не робити
Ні. Я сама віруюча.
Я мала на увазі зовсім інше. Гадаю, що багато людей зрозуміють.
Ластовиння• 17 декабря 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
А хто вам вказує?
От недавно було Андрія, Варвари, Романа - ви коли святкували?
Повелитель бітка• 17 декабря 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
я з Чернігівської області. в селах святкували старий Новий рік і Василя. в місті ходили посівать. правда мені 48, може вже давно живу)
Папина дочка• 17 декабря 2023
Ответ дляВарена цибуля
Себе пожалійте
Ластовиння• 17 декабря 2023
Ответ дляТа не реву я
6 января тоже будет служба
Може і буде.
Але от на Покрову 14 служби не було ( чи як там зветься, святкова літургія)
Ядвига Юсьлегко• 17 декабря 2023
Ответ дляЛастовиння
Ну типу вона не портилась, роками стояла під капроновою кришкою в підвалі.
Це всі мої докази
Цікаво, хтось пробував в інші дні воду налити та довго зберігати?
Залетна Я тут• 17 декабря 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Да, я каждый год праздновала.
Но в этом году не могу понять какого он числа. Наверное, 13-го января всё равно куплю тортик.
и 15 купите, ашотокое?
Варена цибуля• 17 декабря 2023
Ответ дляПапина дочка
Себе пожалійте
Це ж не я свою дитину буду по під хатами побиратися пускати.
Мушля з Криму• 17 декабря 2023
Ответ дляЛастовиння
Я не знаю, у вас спитаю.
А звітні роки в них теж не так як у всьому світові?
Знали б вы когда отчетные года в других странах, уверена, вы бы очень удивились. Взять хотя бы Польшу, Англию и т.д))) наверное только у нас 1 января
Ответ дляЧарочка діда
Что ж вам тот ссср как кость в горле, нет его уже 30 лет с лишним. Это вам где-то в уши вливают какой тот совок ужасный и вт всем виноватый?
Та не, в совке всё было прекрасно. Бесплатные квартиры, колбаска по 2 руб. 20 коп, и мороженое натуральное. А вещи, вещи то какие стильные были! И главное всего в изобилии! Хочешь икорки красной купил, хочешь духи Шанель. Очередей не было. Эх, как вспомню. Красотища!
Зрадорозганячка• 17 декабря 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Сказала, як отрубала
Ластовиння• 17 декабря 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я пробувала набирати в миски коли воду відключали. Портилась. Бе. Зеленухою вкривалась
Варена цибуля• 17 декабря 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Новый год был с 31 декабря на 1 января
ВСЕ! Баста!
Под козырек - сделано!
Ну, а чего, нет?
И стадо опять схавает!
Новый год был с 31 декабря на 1 января
ВСЕ! Баста!
Под козырек - сделано!
Ну, а чего, нет?
И стадо опять схавает!
Повністю підтримую.
Папина дочка• 17 декабря 2023
Ответ дляВарена цибуля
Чого вас хвилюють чужі діти?
Мушля з Криму• 17 декабря 2023
Ответ дляЛастовиння
Це всі мої докази
Всуньте серебряную ложку в банку с водой и она будет стоять вам год.
Ластовиння• 17 декабря 2023
Ответ дляМушля з Криму
Мені легше купити бутильовану воду. І дешевше ніж срібна ложка