палка-копалка• 17 декабря 2023

Старий Новий рік тепер що 1 січня?

Сьогодні дізналася, що по новому календарі, Старий Новий рік в ніч з 31 грудня на 1 січня.
Щедрий вечір, свято Маланки — 31 грудня (13 січня). Вечір напередодні Нового року, або свято Маланки. Цього дня готують щедру кутю, водять Козу і щедрують.
День святого Василя — 1 січня (14 січня). Рано вранці на Василя хлопці ходять хатами і засівають на добрий врожай і достаток в домівках.
Ку ка ку ка ку• 17 декабря 2023
да, тепер буде - новий старий новий рік, автор

Ластовиння• 17 декабря 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Та вроде пишут, что церкви будут по 2 календарям работать.
Ні. За одним.
Живу біля церкви - 1 жовтня прямо святкували покрову. 14 жовтня тиша
Бабуся мороз• 17 декабря 2023
Ответ дляКокоСина
При чому тут совок до 8 березня? Це свято жінок придумано в Копенгагенні Кларою Цеткін
Дивно, а в березні боти тут доводили, що то радянське свято і вихідний в цей день треба відмінити
наКоблучках• 17 декабря 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Празднуем.
1 января новый год
6 - 7 января свят вечер и рождество
13-14 старый новый год.

А вы делайте в своей семье как хотите.
Я вас здивую, але новий рік на планеті у всіх наступає першого січня. це число одне. Старі нові роки тільки совок святкував.
Мушля з Криму• 17 декабря 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ластовиння• 17 декабря 2023
Ответ дляДокладальниця
Тихо, не ламайте бізнес
Та не то що бізнес.
Але дійсно, для багатьох ці свята це лиш традиція.
То по суті не важливо коли вони будуть святкувати
наКоблучках• 17 декабря 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Я не говорю про рашу. Но почему вы считаете, что та же Европа это цивилизованный мир ?
А що ви вважаєте цивілізованим світом?
Ластовиння• 17 декабря 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Кстати, да
Цікаво тепер буде перевірити цей феномен 6 грудня
Мушля з Криму• 17 декабря 2023
Ответ длянаКоблучках
Неужели? Китайцы и евреи вообще не 1го празднуют.

Дайте подумать• 17 декабря 2023
Ответ дляКокоСина
А що його хтось святкував той старий нр?
Мои соседи так напиваются что стекла от музыки у них выбило
наКоблучках• 17 декабря 2023
Ответ дляЧарочка діда
Вы рады, что вернулись к датам царской россии?)))
Її вже давно не існує. Прокиньтесь
Злива інформації• 17 декабря 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Ну и что ? Это все было далеко до моего рождения. И все мои 45 лет эти традиции соблюдаются в нашей семье, народе.
По щелчку правительства переходить каждые 5 лет ?
Мне тоже 45, маме 70.
Спокойно перешли на нормальный календарь
автор палка-копалка • 17 декабря 2023
Ответ длянаКоблучках
Автор, ви не думали,чого 14 січня Старий новий рік? Чи для вас це дуже складно
Чого?
Мушля з Криму• 17 декабря 2023
Ответ дляДайте подумать
Повезло, теперь у них еще пару дней повод будет.
Злива інформації• 17 декабря 2023
Ответ дляпалка-копалка
Тобто, посівати тепер 1 січня?
Да, как и раньше
екатериналуиза• 17 декабря 2023
Ответ дляЧарочка діда
Что ж вам тот ссср как кость в горле, нет его уже 30 лет с лишним. Это вам где-то в уши вливают какой тот совок ужасный и вт всем виноватый?
нет.сами там жили.а тут регулярные темы др...х на совок создают.уже бы забыли как страшный сон,если бы не ностальгирующие по тому .чего не было,по рассказам родителей.
автор палка-копалка • 17 декабря 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Два роки дали на перехід.
Ластовиння• 17 декабря 2023
Ответ дляБабуся мороз
Релігійне свято - Василя, а не старий новий рік. Ви в церкву на причастя ходите?
Ні. Я не релігійна людина.
Для мене церковні свята це традиція.
Традиція там де дім і рідні.
А зараз я перекотиполе. Мені все одно нема кому готувати різдвяну вечерю.
Тому хоч 25, хоч 6 може порадію за людей які мають змогу поїхати до батьків
Повелитель бітка• 17 декабря 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Немає такого свята ’старий новий рік’. Це народна назва нового року по старому стилю. І взагалі більшість 30-40 років назад ні Маланка, ні Різдво, ні Хрещення не відзначали, багато хто про них навіть не знав. А тепер всі стали такі релігійні ))). І стосується це переважно святкування. В іншому - живуть як жили.
де це не знали? в містах хіба що.

Ядвига Юсьлегко• 17 декабря 2023
Ответ дляМушля з Криму
А у меня каждый день праздник, пофиг что там у других
Немає приводу не випити https://celebratoday.com/#google_vignette
Чарочка діда• 17 декабря 2023
Ответ длянаКоблучках
Її вже давно не існує. Прокиньтесь
Но даты же вы взяли из того периода))) совковые не устроили, а царские аж в путь?))?
Мушля з Криму• 17 декабря 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Сьогодні день кленового сиропу. Треба піти відсвяткуввти
Зрадорозганячка• 17 декабря 2023
Значит так! Я была маленькая и никаких Николаев не было. Родилась дочь, стала ее радовать подарками 19 декабря. Много лет был праздник Миколая - 19 грудня!

Новый год был с 31 декабря на 1 января
Рождество мы все всегда отмечали 7 января

Старый новый год не отмечали очень давно, хотя ранее был 14 января

ВСЕ! Баста!

Правительству сильно захотелось отвлечь народ от глобальной жопы и перенести Николая на 6 (??) декабря.

Под козырек - сделано!
Далее, Рождество переносим на 25 декабря - не вопрос! исполнено!
Через пару лет мы Николая будем праздновать 18 июля
Ну, а чего, нет?

И стадо опять схавает!

Нет! Как отмечала 7 января так и буду! Как отмечали 19 декабря Николая, так и буду!
Ластовиння• 17 декабря 2023
Ответ дляМушля з Криму
Я не знаю, у вас спитаю.
А звітні роки в них теж не так як у всьому світові?
автор палка-копалка • 17 декабря 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Два в одному
Ядвига Юсьлегко• 17 декабря 2023
Ответ дляЛастовиння
Як можна це перевірити? У вас є якісь докази, що 19 січня вода була не така, як в інші дні?
Та й взагалі, більшість релігійних дат - умовні.
Ирина-bbd0• 17 декабря 2023
Ответ дляЗрадорозганячка

Новый год был с 31 декабря на 1 января

ВСЕ! Баста!

Под козырек - сделано!
Ну, а чего, нет?

И стадо опять схавает!

Так а 7 и 14 то не стадо отмечало?))))
Ластовиння• 17 декабря 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ну типу вона не портилась, роками стояла під капроновою кришкою в підвалі.
Це всі мої докази
Зрадорозганячка• 17 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Так а 7 и 14 то не стадо отмечало?))))
Стадо будет отмечать тогда, когда ему прикажут!

Хоть 6 декабря, хоть 25 декабря, хоть...., когда там у нас навояли Крещение??
Ластовиння• 17 декабря 2023
Ответ дляЗрадорозганячка

Новый год был с 31 декабря на 1 января

ВСЕ! Баста!

Под козырек - сделано!
Ну, а чего, нет?

И стадо опять схавает!

Не для скандалу.
Але мені в дитинстві було цікаво, як то 1990 рік від Різдва Христового, але Христос народиться через 7 днів