Пишу каліграфічно• 18 декабря 2023
Любителі секонду ось варіант справжнього скарбу
Жінка в США купила вазу в секонд хенді за 4 бакси. Виявилося, що належить вона відомому митцю Карло Скарпо. Колекціонер на аукціоні віддав за неї 103 тисячі доларів. От так!
Можливо у вас є історії з якимись цікавими знахідками?
Живчик-счастливчик• 18 декабря 2023
интересно, как коллекционер на нее вышел, и как она узнала происхождение вещи
Брюнетка в Мармеладе• 18 декабря 2023
А ось мій ранковий улов
Вчора побачила серед коробки з мотлохом (скатертини, тканини) щось тепле. Покрутила в руках і ..залишила
Ввечері, до мене дійшло, що це була спідниця MUGLER .
Вранці пішла і відрила цю красу за 105 грн.
Максі спідниця з шерсті та ангори.
Стан 8 з 10
Ну і мою історію з Hermes сумкою 1978 року описувала вже
Ще репродукцію на канвасі номерну одного французького художника - оцінила на одному аукціоні. Пропонували старт 300-350 ф
Повторюватись не буду - ось якась жаба вже сміється
Максі спідниця з шерсті та ангори.
Стан 8 з 10
Рву и мечу• 18 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Я иногда смотрю на Ютубе как покупают на аукционе в США контейнеры с хламом и сколько всего интересного там находят) иногда выходят приличные суммы за какие-то чашки, карточки, вазы
Тоже смотрю подобные видео, где берут на 15 у.е несколько кг. хлама и в нем находят золотые и серебряные украшения.
Залатавая• 18 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
у меня муж смотрел. мне кажется, это болезнь, скупать эти контейнеры. я понимаю, можно сорвать джек пот, но чаще пролетают. это, наверное, нужно иметь много денег и волчье чутье
Залатавая• 18 декабря 2023
Ответ дляНе зацілована
А мне интересно как такая стоящая вещь попала в секонд
если б вы разбирали дом бабушки вы б на это стоящее обратили внимание?
Natalia505• 18 декабря 2023
Ответ дляНе зацілована
Ніхто не оцінив краси неземної цієї пляшки в смужку. Впевнена що вартість тільки в імені, скло це, ніякої вартості немає.
Пишу каліграфічно
• 18 декабря 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Вона вочевидь займається пошуком скарбів. Оцінила на свій погляд її в 2 тисячі доларів. Відправила фото до Дому мистецтв, там підтвердили авторство і провели аукціон. Цей дім мистецтв забирає собі 20 відсотків від вартості лоту за свої послуги.
Пишу каліграфічно
• 18 декабря 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А ось мій ранковий улов
Максі спідниця з шерсті та ангори.
Стан 8 з 10
Максі спідниця з шерсті та ангори.
Стан 8 з 10
А фото у вас є? Цікаво.
Залатавая• 18 декабря 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
там по любому должно быть какое то клеймо. без опознавательных знаков это была б просто бутылка какой ни будь местечковой стекольной фабрики
Шикаю і викаю• 18 декабря 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Та, ради Бога. Это придумали историю, чтобы легализовать и продать ценность историческую. Помните фильм ’Брильянтовая рука’? Только там в лотерею выиграл вроде, чистая удача))))
Брюнетка в Мармеладе• 18 декабря 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
А фото у вас є? Цікаво.
Сумка продана на аукціоні
Чистими 5+ тис доларів
Стан середній був - якби кращий, було б набагато дорожче
Репродукцію зараз зроблю фото - щоб Хоми невіруючі не хіхікали
Спідниця 2000 року, зараз шукаю на сайтах - скоріш за все, є в Вог каталогах
А кому смішно, нехай посміється і насолоджується зарою та угами
Чистими 5+ тис доларів
julia-678c• 18 декабря 2023
люди, откуда у вас столько свободного времени рыться в том секонде?
Живчик-счастливчик• 18 декабря 2023
Ответ дляjulia-678c
на советчицу времени уходит больше))
Брюнетка в Мармеладе• 18 декабря 2023
Ответ дляjulia-678c
Чесно, мій захід в магазин не займає більше 15 хв - таймінг моє все
Стильна штучка• 18 декабря 2023
Родичка працювала на Баулі,сортували розвішували одяг,так все що знаходили потрібно було віддати начальству,камери з усіх сторін були.
Свекруня• 18 декабря 2023
Ответ дляСтильна штучка
тю,
так глотать сразу нужно ))
Пополняю_Карму• 18 декабря 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А ось мій ранковий улов
Максі спідниця з шерсті та ангори.
Стан 8 з 10
Максі спідниця з шерсті та ангори.
Стан 8 з 10
На якому секонді знайшли такі речі?
А вот недавно• 18 декабря 2023
Ответ дляСтильна штучка
Я вот тоже читаю и думаю, где это люди находят?, у нас Пятачок, там наверняка все подчищают перед тем, как вывесить в зал.
Это когда мелкий бизнес был и люди возили секонд частным образом, можно было найти еще что-то в карманах) я так 5 фунтов в пиджаке нашла.
А сейчас сетевики шмонают там все, за ними и не угонишься🤣
Стильна штучка• 18 декабря 2023
Ответ дляСвекруня
тю,
так глотать сразу нужно ))
Я це до того,що в торговому залі,вже ніхто нічого незнайде .Особливо кеш)))
Брюнетка в Мармеладе• 18 декабря 2023
Ответ дляПополняю_Карму
На якому секонді знайшли такі речі?
В різних місцевих
Провінційне містечко
Раз одела не бу• 18 декабря 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А ось мій ранковий улов
Максі спідниця з шерсті та ангори.
Стан 8 з 10
Максі спідниця з шерсті та ангори.
Стан 8 з 10
как то ’щось тепле’ виглядає??
Брюнетка в Мармеладе• 18 декабря 2023
Ответ дляРаз одела не бу
как то ’щось тепле’ виглядає??
Maxi wrap skirt
Чи мені фото робити? ДлЯ чого - щоби доказати комусь щось
Абсолютно мені це не цікаво
Ось клацаю в телефоні - бо ліньки встати та прибирати )))
Абсолютно мені це не цікаво