Аннуитет• 18 декабря 2023
Пудрові брови. Шукаю найкрашого майстра
Порадьте будь ласка! Треба виправити недоліки свіжезроблених брів!
Бажано Київ та область
Альфред Шнитке• 18 декабря 2023
Уж сколько раз твердили миру...
Нет, идут-таки на это убожество, чтоб потом искать, кто и как исправит.
Морская свинка• 18 декабря 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Уж сколько раз твердили миру...
Чого брови пудрові убожество? Це перманентний макіяж. Майстра просто нормального треба шукати. Я шукала два роки, задоволена, що не треба підфарбовувати кожного дня
Надежда наш компас• 18 декабря 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Уж сколько раз твердили миру...
Добре що у вас мабуть гарні брови і ростуть
Для мене перман бріви це спасіння
Головне мастер і все добре
Для мене перман бріви це спасіння
Головне мастер і все добре
Зараз все скажу• 18 декабря 2023
Можу в Ірпені порадити. Сусідка робить. Плюс в неї лазер є, якшо треба шось видалити. Я робила два рази. довольна. Два роки вибирала майстра
Аннуитет
• 18 декабря 2023
Ответ дляПочемучка
а какие недостатки получились?
Різні брови по формі
Аннуитет
• 18 декабря 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Порадьте будь ласка!
Аннуитет
• 18 декабря 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Можу у Вишневому, теж є лазер, теж хожу по рекомендаціям до неї
Чула зараз ремувером видаляють..
Теж порадьте будь ласка
Аннуитет
• 18 декабря 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
То вам же на корекцію через місяць, якщо вони свіжозроблені
Вчора була як раз корекція(
Мабуть майстер не бачить різниці хоч я і казала
Зараз все скажу• 18 декабря 2023
Ответ дляАннуитет
Чула зараз ремувером видаляють..
Теж порадьте будь ласка
Майстер дивиться по ситуаціі. Краще скиньте фото та запитайте
ФруктЕщеТот• 18 декабря 2023
Я ходила моделлю в школу, багато слухала їх викладача. Ремувер не для кожного випадку, як і лазер. Мені здається, вам скажуть чекати заживлення, а потім щось вирішувати, можливо, просто підкорегують. До речі, робила губи в стрілку, дуже задоволена, до випускниці вже потім ходила на корекцію і брови
Аннуитет
• 18 декабря 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Супер! Це Київ?
ФруктЕщеТот• 18 декабря 2023
Ответ дляАннуитет
Супер! Це Київ?
Так. Школа айкон фейс, я була і на майстер класі для діючих, і на навчанні з нуля. Свідомо пішла саме туди, бо давно читала засновницю цієї школи, вона дуже крута,ну, і над учнем ще два викладача стоїть, в неї немає права на помилку, тож роботи якісні, принаймні ,всі моделі були мегазадоволені( багато моделей це молоді дівчата теж майстри інших напрямів), дуже цікавий і позитивний досвід
Воленс-неволенс• 18 декабря 2023
Мазурик Тетяна (Київ), шукайте на ФБ і в Інстаграмі. Але у неї не дешево.
Обращеница• 18 декабря 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
О плюсуємо там вищий пілотаж 👍