Аннуитет• 18 декабря 2023

Пудрові брови. Шукаю найкрашого майстра

Порадьте будь ласка! Треба виправити недоліки свіжезроблених брів!
Бажано Київ та область
Почемучка• 18 декабря 2023
а какие недостатки получились?

ФруктЕщеТот• 18 декабря 2023
То вам же на корекцію через місяць, якщо вони свіжозроблені
Альфред Шнитке• 18 декабря 2023
Уж сколько раз твердили миру...
Нет, идут-таки на это убожество, чтоб потом искать, кто и как исправит.
Морская свинка• 18 декабря 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Уж сколько раз твердили миру...
Чого брови пудрові убожество? Це перманентний макіяж. Майстра просто нормального треба шукати. Я шукала два роки, задоволена, що не треба підфарбовувати кожного дня
Надежда наш компас• 18 декабря 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Уж сколько раз твердили миру...
Добре що у вас мабуть гарні брови і ростуть
Для мене перман бріви це спасіння
Головне мастер і все добре
Зараз все скажу• 18 декабря 2023
Можу в Ірпені порадити. Сусідка робить. Плюс в неї лазер є, якшо треба шось видалити. Я робила два рази. довольна. Два роки вибирала майстра
Ку ка ку ка ку• 18 декабря 2023
Можу у Вишневому, теж є лазер, теж хожу по рекомендаціям до неї
автор Аннуитет • 18 декабря 2023
Ответ дляПочемучка
а какие недостатки получились?
Різні брови по формі
автор Аннуитет • 18 декабря 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Порадьте будь ласка!

Зараз все скажу• 18 декабря 2023
Ответ дляАннуитет
Порадьте будь ласка!
https://www.instagram.com/anita_space_pm/
автор Аннуитет • 18 декабря 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Чула зараз ремувером видаляють..
Теж порадьте будь ласка
автор Аннуитет • 18 декабря 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Вчора була як раз корекція(
Мабуть майстер не бачить різниці хоч я і казала
Зараз все скажу• 18 декабря 2023
Ответ дляАннуитет
Чула зараз ремувером видаляють..
Теж порадьте будь ласка
Майстер дивиться по ситуаціі. Краще скиньте фото та запитайте
ФруктЕщеТот• 18 декабря 2023
Я ходила моделлю в школу, багато слухала їх викладача. Ремувер не для кожного випадку, як і лазер. Мені здається, вам скажуть чекати заживлення, а потім щось вирішувати, можливо, просто підкорегують. До речі, робила губи в стрілку, дуже задоволена, до випускниці вже потім ходила на корекцію і брови
автор Аннуитет • 18 декабря 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Супер! Це Київ?
ФруктЕщеТот• 18 декабря 2023
Ответ дляАннуитет
Супер! Це Київ?
Так. Школа айкон фейс, я була і на майстер класі для діючих, і на навчанні з нуля. Свідомо пішла саме туди, бо давно читала засновницю цієї школи, вона дуже крута,ну, і над учнем ще два викладача стоїть, в неї немає права на помилку, тож роботи якісні, принаймні ,всі моделі були мегазадоволені( багато моделей це молоді дівчата теж майстри інших напрямів), дуже цікавий і позитивний досвід
Воленс-неволенс• 18 декабря 2023
Мазурик Тетяна (Київ), шукайте на ФБ і в Інстаграмі. Але у неї не дешево.
Обращеница• 18 декабря 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
О плюсуємо там вищий пілотаж 👍