EuroLavka• 18 декабря 2023
1 група інвалідності, на які соціальні преференціі в Німеччені можно очікувати
Доброго дня дівчата. підкажіть будь ласка, хто сталківался, 1 група інвалідності (опорно руховий аппарат) на які соціальні преференціі в Німеччені можно очікувати при отримання статусу беженця? дякую за інформацію.
Ваша група в Німеччині не має значення. Треба брати направлення від сімейного проходити всіх профільних лікарів. Потім взяти форму на оформлення інвалідності знову ж таки у сімейного. Заповнити її з додаванням всіх пройдених обстежень і відправити на розгляд. Потім чекати висновку. Мені дали 60% інвалідності. Це нижній край важкої форми. Ніяких льгот немає.
Доречі, у чоловіка 2га наша група. Хребет переламаний у трьох місцях. Теж багато проблем з опорним. Не дали. Відправляли тільки на лікувальні процедури.
Ответ дляИнич
є питання тоді зачем її оформлювати...
Элли Иванова• 18 декабря 2023
Ответ дляИнич
А зачем вы ее оформляли?
Ответ дляЭлли Иванова
А зачем вы ее оформляли?
я пока ничего в Германии не оформляла. это группа дана в Украине. там есть льготи определенные. вопрос этот для родственницы узнаю. имеет ли ее смысл вести в Германию. будет ли за ней уход... помощь в обслуживании от государства...
ole4kakissa• 18 декабря 2023
Ответ дляEuroLavka
В человеческом плане,если человек сильно ограничен в плане движения, то да, будет выделен человек для ухода.
Пособие - нет, не будет, со статусом ВЗ оно не выплачивается
Ответ дляEuroLavka
є питання тоді зачем її оформлювати...
Я і не дуже хотіла її робити. Але розумію, що не зможу фізично працювати на повний робочий день. Мені навіть на курси іноді важко ходити. Може, це врахують. І для роботодавців теж є податкові льготи. Вони хоч якось будуть в мені зацікавлені. Ну це тільки припущення.
Ответ дляИнич
спасибо за ответ