ПампушОК• 18 декабря 2023

Як думаєте яким буде 2024?

Здається найнормальніший у моєму житті був 2019. Потім в 2020 як понеслось з ковідом й іншими проблемами то кожен рік тільки гірший. Як думаєте наступний 2024 буде гірший чи кращий за попередній? Чи все задумане здійснилось протягом року що загадували на минулий Новий рік? Он в сусідній темі пишуть досягнення за рік нипадохла, це мабуть мій девіз кожен рік починаючи з 2020
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 декабря 2023
Ответ дляСоня-сонятко
у вас разве что
У всех, всех.
Вот что, был какой-то прогресс, улучшение хоть когда-то? НЕТ.
ПультОт_БМВ• 18 декабря 2023
Ответ дляШалена невинність
Я думаю, что 2024 г будет таким же как и 2023-ничего не изменится
О, поверьте, изменится.
Мрію про космос• 18 декабря 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
У всех, всех.
Недочекаєтеся, люди живуть і щасливо, попри все!
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
В вас, можливо.
І вас не обійде. Ситуацію на фронті бачили? А обговорення по мобілізації бачили? А ціни бачили (а вони і далі швидко ростимуть) ? А те що в селах нікого вже не залишилось бачили (звідки буде їжа?)? А бачили ситуацію на ринку праці (за кілька місяців з 7000 вакансій до 5000)? А кліматичну катастрофу бачите? Чи ховаєте голову в пісок?
Белоснежко• 18 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Ну если Украина проиграет писец всему миру.Можно будет никуда и не рыпаться.
Меня как раз остальной мир не волнует вообще.
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
Щось не бачу я ні щасливих ні приводів для щастя. Якось не обнадіює ситуція ні на фронті ні в середині країни.
Опля Картопля• 18 декабря 2023
Ответ дляКоржик
Хуже уже не будет.
Не сглазьте
Мрію про космос• 18 декабря 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Якраз жодне перелічене мене на пряму не стосується і ніяк не впливає на моє життя. І не вплине.
Мрію про космос• 18 декабря 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я бачу.
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
Не вплине? Ви повітрям харчуєтесь чи праною? І мабуть воду і електроенергію самі генеруєте? І все інше теж?
Мрію про космос• 18 декабря 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ви майже вгадали. Я серьозно.
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
Ви майже вгадали. Я серьозно.
То може поділитесь секретами як ? Навчите? Будь-ласка, дуже прошу. Серйозно.
Sanechko• 18 декабря 2023
Гіршим.
Болючішим.
Бо з кожним днем все більше вдів та сиріт.
І ніхто не поверне, не воскреситт
Мрію про космос• 18 декабря 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Це життя і праця не одного покоління моєї сім´ї. Я вже тут колись частково писала.
Крайня невістка• 18 декабря 2023
Тяжёлым, даже очень тяжёлым, если вы в Украине и не у корыта военного
Чупа-чупс• 18 декабря 2023
Ответ дляКусюче сонечко
На початку Троєщини все норм
Это где? Начало Троещины? Где памчьники новострои, спрятаны под гламурный парк? Или о тех новостроях которые все с 2021 не сдадут и не заселят вме никак? Или о бабушатниках и наркоманах...какая начало Троещины? До войны на площадках вокруг доиа от 20 деток, сейчас на ьрнх площадках-пустота-максиму 5 деток....и это именно те, кто тусят на выходных по ТЦ с детьми слоспальных районов?
Нет в Киеве детей, или о безденижья, или переселенцы, пока..которым не надо платить аренду с з/п..все остальные уехали и уезжают сейчас..дети растут, законы меняются, перспектив нет и не намечается как и окончания войны. Большинство -уезжает и не тратит деньги на иллюзию комфорта.
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
Ну то поділіться своїми виключними знаннями, благаю!
Вони скоро ой як знадобляться.
Опля Картопля• 18 декабря 2023
Ответ дляВилосипедниця
А что на машинках будут выезжать? Да, аэропорт - удобно
Они улетят как угодно, имелось в виду
Кусюче сонечко• 18 декабря 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Якраз біля Дніпровських веж. Народу повно і в парку і на площадці біля дому
Мрію про космос• 18 декабря 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Вони скоро ой як знадобляться.
Вам це нічого не дасть, ви і так не зможе так організувати своє життя. Це ж робота не одного покоління - ще мій прадід все організував.
Скіфська пектораль• 18 декабря 2023
хуже 2023, как то так в последние годы.
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
Все звісно ні, але хочь щось може і зможу використати
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 декабря 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
хуже 2023, как то так в последние годы.
А как будто вообще когда-то было иначе. Только все хуже.
Мрію про космос• 18 декабря 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Навіть не намагайтеся, не зможете.
Своего не предлагать• 18 декабря 2023
Ответ дляКарпатський грибар
По Жванецкому:
- Миша, скажите, лучше будет?
- Лучше уже было.
...причому якісь 5 років назад.., країна розвивалась, ВВП ріс гарними темпами,зарплати почали рости, (згадайте,як добавили пенсії і курс не змінився-уже був запас прочност)і..,будувались заводи,заходили інвестори. був розроблений план капітального будівництва доріг 2017-2021,і будівництво розпочалось .Ми потроху вирулювали і вже маячило непогане майбутнє років за 10. можна було по різному відноситися до попередника,але він тіг країну в правильному напрямку. І головне- ми майже не відчували війни,ми відпочивали за кордонами, будували своє життя і були плани на майбутнє. .

А потім всім розказали,що ми погано живемо.
Анонимушка• 18 декабря 2023
Прекрасным )
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
Навіть не намагайтеся, не зможете.
Звідки ви знаєте що зможу що ні?
Все ясно з вами. Рожеві окуляри і ілюзії.
Кнопкотиць• 18 декабря 2023
Ответ дляКоржик
Хуже уже не будет.
Оце Ви оптиміст, я теж зазвичай, але тендеції ’так собі’...
Мрію про космос• 18 декабря 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Звідки ви знаєте що зможу що ні?
Тому що про моє майбутнє життя подумав, ще мій прадід. Якраз я реаліст - розумію, що буду жити і досить не погано в Україні
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
Я ж кажу, рожеві окуляри і самообман.
Самі нічого не знаєте і не вмієте от і крутитесь як вуж на сковорідці.

А я сподівалась вже дізнатись щось корисне. Дурна.