Герцогиня• 18 декабря 2023
Виїзд в Німеччину
Дівчата, розкажіть будь ласка, якщо у Німеччину виїзжає сімейна пара чоловік ( 62 роки) і дружина ( 59 років) , то як все там організовано для людей такого віку? Чи є безкоштовна медична страховка , чи потрібно ходити на мовні курси? Якщо є грошова допомога кожного місяця, то яка сумма на людину? Чи потрібно самому доплачувати за житло і комунальні?
Домашня Зюзя• 18 декабря 2023
Якщо вони тут пенсіонери, то там теж пенсіонери, на курси ходити не треба, страховку дають, оренду оплачують, щомісячну допомогу дають. Але не все одразу і з вільними квартирами може бути напряг.
Герцогиня
• 18 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Тільки чоловік пенсіонер
Домашня Зюзя• 18 декабря 2023
За комуналку в принципі оплачує соціаламт, але треьа заощаджувати, щоб не вийти за норми.
Смешнюча• 18 декабря 2023
Ответ дляГерцогиня
Тільки чоловік пенсіонер
Поки отримаєте допомогу, то всі будуть вже пенсіонерами)
Пукимончиг• 18 декабря 2023
Ответ дляГерцогиня
Тільки чоловік пенсіонер
В 62 в Германии он ещё не пенсионер)
Домашня Зюзя• 18 декабря 2023
Ответ дляГерцогиня
Тільки чоловік пенсіонер
Ну от щось мені підказує, що поки дружина буде вчити мову, то й пенсія настане...можуть бути варіанти.
Герцогиня
• 18 декабря 2023
Ответ дляСмешнюча
Не будуть, жінці не вистачає років стажу, і в 60 років вона пенсіонеркою не стане
Домашня Зюзя• 18 декабря 2023
Ответ дляПукимончиг
В 62 в Германии он ещё не пенсионер)
Якщо в Україні пенсіонер, то по 24 пар. приймають як пенсіонера.
Герцогиня
• 18 декабря 2023
Ответ дляПукимончиг
В 62 в Германии он ещё не пенсионер)
Я за Україну сказала, який у нього статус. За Німеччину я не знаю
Смешнюча• 18 декабря 2023
Ответ дляГерцогиня
А хто сказав, що вона отримає допомогу і вибереться з табору біженців у 60?
Нічна ненажера• 18 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Мої свекри чекали квартиру з квітня до листопада.
Герцогиня
• 18 декабря 2023
Ответ дляСмешнюча
Я взагалі нічого не казала про табір, бо не знаю як воно все там організовано, тому і питаю в людей. Може хтось в курсі.
Домашня Зюзя• 18 декабря 2023
Ответ дляГерцогиня
Ну там будуть дивитися крізь пальці на все, вони не спеціалісти в укр.законодавстві, вони зроблять, як їм вигідніше.
Міні-бікіні• 18 декабря 2023
Ответ дляНічна ненажера
А кто ее искать должен был? Надо было самим шевелиться, а не ждать, может быстрее бы было.
Герцогиня
• 18 декабря 2023
Ответ дляНічна ненажера
Яку сумму грошової допомоги надає Німеччина? Пенсію з України отримувати можна?
Нічна ненажера• 18 декабря 2023
Ответ дляГерцогиня
Звичайно, можна.
Хто ж її відбере.
Сума допомоги стандартна на дорослу особу
Хто ж її відбере.
Міні-бікіні• 18 декабря 2023
Ответ дляГерцогиня
450 евро на человека на социале. Украинскую пенсию вычтут из 450 евро. Не укажете, потом могут оштрафовать.
Герцогиня
• 18 декабря 2023
Ответ дляvalle-ed
Пенсия в 67 лет тут в Германии,а пока нет,учить язык и работать как все.
Який термін на вивчення мови? Грошова допомога через якийсь термін зупиняється?
Цукрові вишні• 18 декабря 2023
А почему именно в Германию?
Спрашиваю, т.к. сейчас в соседней теме пытаются доказать, что пособие -не главное
Только почему-то все едут туда, где оно больше
Міні-бікіні• 18 декабря 2023
Ответ дляЦукрові вишні
А почему именно в Германию?
Его скорее всего сократят с НГ. Всех уже на работу отправляют.
Герцогиня
• 18 декабря 2023
Ответ дляНічна ненажера
Звичайно, можна.
Хто ж її відбере.
Назвіть будь ласка сумму, я дійсно не знаю яка це стандартна
Забрала і не сказала• 18 декабря 2023
Ответ дляЦукрові вишні
А почему именно в Германию?
Это в какой?
Возвращаться к мужу в Киев с двумя детьми?
Герцогиня
• 18 декабря 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Дякую за інформацію
Нічна ненажера• 18 декабря 2023
Ответ дляГерцогиня
То пошукайте
Герцогиня
• 18 декабря 2023
Ответ дляНічна ненажера
То пошукайте
Я й шукаю, для цього створила тему.
Нічна ненажера• 18 декабря 2023
Ответ дляГерцогиня
Я й шукаю, для цього створила тему.
Ця інформація у вільному доступі
Цукрові вишні• 18 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Это в какой?
Да)