Кнопус• 19 декабря 2023
дівчата підтримайте, сиджу чекаю на гістероскопію, поліп
взяли аналізи і годину чекаю , вже накрутила себе встати і поїхати додому, начиталась тут про наркоз і таке інше
вже накрутила себе що з зараз так приватні клініки заробляють на видаленнях поліпів
може краще не чіпати взагалі там нічого
нервуюсь і хочу втекти додому
може краще не чіпати взагалі там нічого
нервуюсь і хочу втекти додому
Птица секретарь• 19 декабря 2023
Ви молодец, що робите! Не нервуйте я, це легенько робиться, я ось тільки зробили і така довольна, що нарешті зайнялася здоровʼям. Ще і варикоз на ногах зробила! І я і ви молодец!!!
Горня капучіно• 19 декабря 2023
Нет, частные клиники так не зарабатывают. Это бред. Значит есть полип и нужно удалить
ИМХОля• 19 декабря 2023
Що це за думки такі, навпаки радійте, що його видалять вам, нікуди він сам не дінеться.
Кнопус
• 19 декабря 2023
Ответ дляSo_so
А что начитались? Это простейшая манипуляция под медсном.
про протикання матки і тяжкий вихід з наркозу
що потім місячні будуть гірше, а мене все ок нічого не турбує
ЗновЗдоров• 19 декабря 2023
Не страшно, я делала в прошлом году. Все нормально прошло и цикл в норме, не слушайте басни
ЗновЗдоров• 19 декабря 2023
Ответ дляКнопус
ось взяли аналізи і вже годину чекаю навіть в палату не проводять
Успокоиться и провести процедуру, это недолго
Кнопус
• 19 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Риска проткнуть матку при гистероскопии нет, она делается под контролем узи, это же не чистка. Медсон (пропофол) переносится легко.
дякую! я просто дуже накручую себе
Кнопус
• 19 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Вам тільки один лікар сказав що поліп є?
троє, але другий і третій знав що треба шукати
Птица секретарь• 19 декабря 2023
Ответ дляКнопус
дякую! я просто дуже накручую себе
Скажіть персоналу, Мо вони вамщось дадуть заспокійливе, та і по всьому, або анастезіологу скажіть))
Сегодня не целуюсь• 19 декабря 2023
Ответ дляКнопус
Звідки вони знали?
Кнопус
• 19 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Звідки вони знали?
я казала що був поліп подивитись чи ще є і розміри
але був розмір в одного 3 мм а через 2 місяці інший сказав що до 7мм
Сегодня не целуюсь• 19 декабря 2023
Ответ дляКнопус
То правильно робите що видаляєте, ріст дуже сильний. Нехай все буде добре!
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 19 декабря 2023
Ответ дляКнопус
мне делали пару недель назад, все отлично! так что не бойтесь )
Пекельнi Борошна• 19 декабря 2023
Дівчата, підкажіть, а чи потім якщо буде бажання завагітнити, це якось впливає?
ОдинРазНадетое• 19 декабря 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
забеременела и родила уже после удаления полипа, во второй цикл после удаления
ИМХОля• 19 декабря 2023
Я навпаки коли роблю якусь процедуру то в мене якесь піднесення, просвітління, що от я зараз все зроблю і буду здорова.
Бажаю і вам того ж.
Бабця в мештах• 19 декабря 2023
Ответ дляКнопус
Що за маячня. Протикали при старих методах вишкрібування в совку. А зараз через трубочку та під контролем відеокамери. Місячні нормалізуються, тому що нічого не буде кровити через поліп. Наркоз 30 хвилин сну. Чого там боятися.
Комиссия50%• 19 декабря 2023
Нічого страшного нема, навіть виспатись можна під медсном, такий цікавий ефект, мені сподобалось😁 Найстрашніше- це лягти в крісло
побольшомусекретику• 19 декабря 2023
Уже, наверное, и удалили)
Ну что там, автор?
Не так страшно, как казалось, правда?
Ну что там, автор?
Не так страшно, как казалось, правда?
Кнопус
• 19 декабря 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Уже, наверное, и удалили)
Ну что там, автор?
Не так страшно, как казалось, правда?
Ну что там, автор?
Не так страшно, как казалось, правда?
так дякую)
тільки прокинулася, так все добре наче, тяне живіт трохи
довго не могли вену знайти для катетера