Варіанти:
1.Ні, зайвий стрес йому не потрібний
2.Так, він лідер демократичного світу, тому за свободу слова
1.Ні, зайвий стрес йому не потрібний
Результат:
вже голосів:
184 (71.04%)
Ні, він у нас істота ніжна
48 (18.53%)
Ваш варіант
27 (10.42%)
Так, він лідОр демократичного
Не знаю,що там лохам розказують..
’Командувач ОСУВ ’Таврія’ Олександр Тарнавський заявив, що Збройні Сили України зіткнулися з нестачею артилерійських снарядів і були змушені згорнути деякі операції через брак допомоги західних союзників.’
...бо до союзників треба відправляти на перемовини не лідерів корупції, а тих бойових генералів, що мають в західних союзників авторитет.
М.Звіробій
Глобально є одне але... якщо провалено дипломатію і нам масштабно не надаватимуть допомогу, нас мобілізація об´єктивно не врятує. А дипломатію провалено через невиконання владою зобов´язання боротись з корупцією. Якщо влада не здатна домовлятися про допомогу, не здатна боротись з корупцією, не здатна розбудовувати власне військове виробництво, то нахіба ця влада взагалі потрібна??? І яке вона має право вимагати планів війни від свого військового керівництва, яке вона лишає голим і босим? З лопатами проти танків і дронів.
Вести розмови про мобілізацію влада теж не має право, якщо не надає забезпечення для боротьби. І є лиш одна стовідсоткова мотивація, давайте снаряди, дрони, реб, танки і вмовляти до мобілізації не доведеться.
Загалом ми зараз тримаємо фронт в очікуванні, щоб щось змінилось. Так як є, не може довго продовжуватись, це шлях в нікуди. Точніше шлях в повне знищення нас.
Звіробій
Ответ дляLudaSHS
Так я о том.
Зато Труху акредитували.
Мені труха коменти закрила після того як я ’лобизанієм влади і постійним методичним обсиранієм опонентів обурилася.Написали,що то я розколом суспільства займаюся.Я їм відповіла,що не гарно коли влада вся в засосах від адмінів.Ну вони й обмежили коменти,лайки
Шановна адміністрація а чому видаляєте картинку? Ну стоїть якийсь чувак в шапці Наполеона, на плечах у іншого чувака у якого з карману прапор росії перед ним Залужний стоїть, у якого під ногами валяється безугла? Що не так? Чи цей чувак в шапці вам когось нагадує що видаляють картинку?
Ответ дляJave
В мене є картинка.То напевне глюк якийсь
Ответ дляebbi
Я не подписана на все эти трухи- блискавки.
У меня их нет. Но они миллионники
malvina1984• 19 декабря 2023
Ответ дляjulil
У меня тоже нет) Обе картинки удалены
У меня 2 удалены, третья держится еще))
Ответ дляРеверанс
Група Юри Горовця нічого не отримала.Ні від Буданова,Ні від Зеленського.Через тиждень роковини загибелі цієї фантастичної групи.Рік пройшов.
Як робили бавовну на росії,всі телеканали показували.
А нагородити Героїв не спромоглися.
Ниці душі в нащої влади
А нагородити Героїв не спромоглися.
Ниці душі в нащої влади
Как мне этих парней жаль 😢 прям до ужаса (((
Ответ дляРеверанс
Звіробій
Маруся Звиробий?
Щас будут поддерживать,. А как хейтили ее в 18-20 г, слюной тут плевались.
Наблюдаю все за сменой вектора у людей. И это даже пугает. 🕶️👀
Маруся, Федина -это свой мир, и он станет близок теперь тут.
П с не вам. Вас помню с единой военной.
Ответ дляJave
Да нагадує всі знають хто це 😹