Варіанти:
1.Ні, зайвий стрес йому не потрібний
2.Так, він лідер демократичного світу, тому за свободу слова
1.Ні, зайвий стрес йому не потрібний
Результат:
вже голосів:
184 (71.04%)
Ні, він у нас істота ніжна
48 (18.53%)
Ваш варіант
27 (10.42%)
Так, він лідОр демократичного
БрЮнЕтОчКа77777• 19 декабря 2023
Ответ дляFeva
Хоть новости от вас узнаю, а когда начнется?
Я не фанат, но вроде нужно глянуть для общего развития.
в 18-00 вроде
Korsika999• 19 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
Про книги, это вроде ваша тема была.
Та понятно, что будут заготовленные вопросы и ответы. Во всем мире такое практикуют.
Официально то у нас цензуры нет, а по факту, очень даже есть.
Ответ дляLudaSHS
Так я о том.
Зато Труху акредитували.
Ну, Труха - це боіже і роднєє: оближуть найвеличнішого з ніг до голови, напишуть про неіснуючі перемоги на асіх фронтах, накинуть на опрзицію..
А з Цензора взяти нічого. Питатимуть про дрони, реб, про Авдіївку
Vlada-Maria• 19 декабря 2023
Ответ дляZelenkа
Розкажіть потім хтось, що там було. Бо нєрвів немає на ото дивитись.
Я теж не в стані ні випити стільки, ні викурити, щоб на таке підписатись
Ответ дляРеверанс
Задовбали придурки у владних кабінетах.
У Безуглої Залужний вже порохобот.
На чорта такі законотворці треба,як їм самим санітари треба і лікування?
У Безуглої Залужний вже порохобот.
Це у Єрмака з Подоляком поділ людей на ботів.
Вони на цьому добре знаються.
Федоров це технічно забезпечує
Вони на цьому добре знаються.
Федоров це технічно забезпечує
Ответ дляMetelitsa
Памʼятаєшь ще приносила декілька місяців назад Мостову, джеркало тижня, то вона казала що реально він просив у власників смі про що писати/не писати.
Vlada-Maria• 19 декабря 2023
Ответ дляMetelitsa
Чиї там яйка у трохи блищать?
от вам і відповідь)))
Vlada-Maria• 19 декабря 2023
Ответ дляmarata
Психлікарня мала би стільки роботи)
Або санітари би звихнулись, а лікарі ходили і пташкам дулі показували
Соната любви• 19 декабря 2023
допуск получат скорее всего облизыватели, пресмыкатели, вруны, продажные личности.
остальных не допустят.