Варіанти:
1.Ні, зайвий стрес йому не потрібний
2.Так, він лідер демократичного світу, тому за свободу слова
1.Ні, зайвий стрес йому не потрібний
Результат:
вже голосів:
184 (71.04%)
Ні, він у нас істота ніжна
48 (18.53%)
Ваш варіант
27 (10.42%)
Так, він лідОр демократичного
Ответ дляZelenkа
Памʼятаю першу пресконференцію після виборів, на травичці в парку. Тоді теж допустили тільки своїх.
Помню. Мосейчук эту помню улыбающуюся и его, рассказывающего, как сильно он любит свою семью. Только он любит, больше никто. И такая милая зелёная лужайка с солнышком.
SmileyFace• 19 декабря 2023
Ответ дляДжулияробертс
А якби не було війни, коли б були наступні вибори президента?
Остання неділя березня 2024 р.
brenda2305• 19 декабря 2023
Так Бутусов же написал, что ему даже не ответили
там много кого не пустили. Зато будет Труха)
Ответ дляМанула
А, ось за що ордени преЗЕдентські отримують, це вам не Бутусов
Група Юри Горовця нічого не отримала.Ні від Буданова,Ні від Зеленського.Через тиждень роковини загибелі цієї фантастичної групи.Рік пройшов.
Як робили бавовну на росії,всі телеканали показували.
А нагородити Героїв не спромоглися.
Ниці душі в нащої влади
А нагородити Героїв не спромоглися.
Ниці душі в нащої влади
Ответ дляРеверанс
Може не вставила
Хорошая иллюстрация. Пару недель назад читала статью зарубежного СМИ как раз, когда они начали сыпаться одна за другой по поводу ситуации на фронте и нашего положения. Под статьей были комментарии. Один я запомнила очень хорошо: маленький отважный неудачник.
Ответ дляНина____
А в чому його відвага? Я б назвала його маленький боягузливий бовдур
Ответ дляKorsika999
Про книги, это вроде ваша тема была.
Та понятно, что будут заготовленные вопросы и ответы. Во всем мире такое практикуют.
Официально то у нас цензуры нет, а по факту, очень даже есть.
Так а чого ми тоді з путіна ржем і його прес конференцій
У нас таке саме сидить у рожевій бульці і вєщає заготовленими фразами, виходить.