Jave• 19 декабря 2023

Як думаєте чи допустили журналістів Цензор нет на пресконференцію?

Варіанти:
1.Ні, зайвий стрес йому не потрібний
2.Так, він лідер демократичного світу, тому за свободу слова
Результат:
вже голосів: 259
184 (71.04%) Ні, він у нас істота ніжна
48 (18.53%) Ваш варіант
27 (10.42%) Так, він лідОр демократичного
sim2406• 19 декабря 2023
Ответ дляdiamond_shop
ви досі вірите у передвиборні обіцянки? це наївно, а от решта коментарів досить мерзенна, хоча голос мені теж не подобається чесно кажучи, але голос то від природи, пресуху потім почитаю

не вважаю за потрібне поливати Зе лайном, звичайний президент, скажіть хто був кращий за нього? я б сказала - середньостатистичний, та ще й на нього весь апокаліпсис впав, ковід, тепер війна повномасштабна, ніхто з його попередників у такій ситуації не був
Ну таке. Як він казав, я ваш вирок? От тепер і хай розбирається зі всім цим
Люся_Алельсинкина• 19 декабря 2023
Ответ дляebbi
Ви як туди у 2915 дісталися?
Сподіваюсь, в 2915 русні не буде , як динозаврів)) А в 2015 році. вони ще були і зараз є..на жаль
your style• 19 декабря 2023
Ответ дляUnmistakable
Можемо вже засікати, бо тему знесуть. Тут не можна писати нічого поганого про боневтіка, тільки компліменти
ну так ’компліменти ’ й навалюємо. Шо не так?:)
Услада• 20 декабря 2023
Ответ дляebbi
Аргументуйте,будь ласка,щоб це виглядало більш менш серйозною заявою
Будь ласка факт.
Да ви і самі можете це повідомлення знайти
Реверанс• 21 декабря 2023
Ответ дляStar39
Зеленский не стал отвечать на вопрос о своем конфликте с Залужным и о слухах по поводу планов относительно его увольнения.

«Зачем кому-то помогать развивать эту тему», - заявил Зеленский.

При этом он сказал, что командование армии должно отвечать за ситуацию на фронте.

«Я жду от них конкретных вещей на поле боя и по поводу мобилизации», - сказал Зеленский.

При этом ещё раз дал понять, что не принимает пока предложения военных по мобилизации.
Удалено администрацией...
Реверанс• 21 декабря 2023
Ответ дляStar39
Вот вам еще цитата на века: ’Жизнь так изменилась, что мне теперь нужен переводчик с русского’ — Зеленский
Детоксикація йому треба набагато більше.