Мой_ужин• 19 декабря 2023

Перекрасилася з рижого. Далі шо?

Дівчатка привіт я була така р. ижа. Страшно рижа. Рекомендували дома сперш освітоиться(я в окупації тут піпец з кольорами) потім після освітлення через недідюлю краску. Я не освітлювалася. Зразу нанесла краску. Тон пепельно русий. Вийшло вроді нічо. Шо ви скажете? Можна через неділю ще цю краску?
delphoto
Щепотка_совести• 19 декабря 2023
Ответ дляМой_ужин
Ось. Связь Почти ніль
Классный цвет
автор Мой_ужин • 19 декабря 2023
Адміни ви чого мене блоеуете? Я такасама Українка як і ви! Так життя лягло я тут ви там! Я
ВЫВсеВрете• 19 декабря 2023
Руде було дуже гарне
автор Мой_ужин • 19 декабря 2023
Адміни. Чого мене блок? Я просто спитала шо далі мені робити!!!! Я хочу світле.... Тут дають тікі колишній блондес. Може,рососія
ДолькиКабана• 19 декабря 2023
Ответ дляМой_ужин
Ось. Связь Почти ніль
Мрію про такий колір. Чим красились?
Пупс• 19 декабря 2023
Ответ дляМой_ужин
Ось. Связь Почти ніль
Так это ж рыжий?
LudaSHS• 19 декабря 2023
Ответ дляМой_ужин
Рижа. Тепер так. Тре поради україночок
А мне и яркий рыжий нравится.
Бандитка Сью• 19 декабря 2023
Мені рудий більше сподобався
Хомо_сапиенс• 19 декабря 2023
Ответ дляМой_ужин
Пишу як можу. Шоб не спалили перепису. Вам цьог не зрозуміти
Так Вы хотя бы ошибки проверяйте . Суржик , украинский язык и ошибки , на выходе получается треш какой то
КокоСина• 19 декабря 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
чисто интересно - что плохого в доярках? где они вам дорогу перешли?
Мабуть чоловік втік до доярки
КокоСина• 19 декабря 2023
Ответ дляМой_ужин
Рижа. Тепер так. Тре поради україночок
З рудим гарніше
автор Мой_ужин • 19 декабря 2023
Ответ дляДолькиКабана
Мрію про такий колір. Чим красились?
Ось цю брала
Тролю як можу• 19 декабря 2023
Ответ дляСмешнюча
Удалено администрацией...
По моєму проблема не в авторці, а в тому що ви без півлітра втямити ніц не в стані.
автор Мой_ужин • 19 декабря 2023
Була і е
Тролю як можу• 19 декабря 2023
Ви погляньте скільки тварюк прокацапських в межах однієї теми, я в шоці.
автор Мой_ужин • 19 декабря 2023
Короче косам моїм траур... Пішли сіктися. С цьоої рашкіної краси... Кажуть тобі і пів уп. Хвате. А мені і 2 нехватае
автор Мой_ужин • 19 декабря 2023
Ответ дляТролю як можу
Дякую!
автор Мой_ужин • 19 декабря 2023
Ну окупація ми вже не люди. Даже спитать немона.
ДолькиКабана• 19 декабря 2023
Ответ дляМой_ужин
Ось цю брала
Мене рижий цікавить. Дякую.
муха в кедах• 19 декабря 2023
Ответ дляМой_ужин
Сама з Житомирщінизаре в Олешках
Ви з Олешок? А там недалеко є село Ра-ськ. Знаєте таке ?