Душа Лисиці• Изменено 19 декабря 2023

Ухилянти… просто мої роздуми на тему.

От всі звикли називати тих чоловіків, хто в тилу - ухилянтами. Але ж блін, я не згодна!
На мій погляд ухилянти, це ті ж працівники ТЦК чи охорони, які обрали собі цей шлях, але відсиддуються в тилу і відловлюють цивільних на фронт.
Облави по всьому Києву. По всій Україні! Ходять по 3-4-5 військових ухилянтів по ТЦ і спортклубах…
Так з них же можна укомплектувати дивізію!!!
А вони, навіть штабні, мають військову підготовку і здають нормативи!

От вони і є справжні ухилянти!
Prervana• 19 декабря 2023
Вот у меня наверное тоже пробел в ’учебнике по устройству государства’. Что ЭТО государство дало 30-летним мужчинам, чтоб за него отдать жизнь? Паспорт? Ну такое себе приобретение, паспорт без человека жить не может, а человек без паспорта - вполне жизнеспособен.
А тем, кому сейчас 40+ - это государство тем более ничего не дало, учил, лечил их совок. Совка нет. А должны они почему-то вот этому вот современному государству. Которое опять таки в случае с этой возрастной группой отличилось исключительно тем, что выдало паспорт

-Ань-• 19 декабря 2023
Тому що ТЦК вербують дітей в школах. Вступають в злочинний зговір з педагогами, педагоги організовано гонять дітей в ТЦК.
Я бачила фото цих анкет, які вчителі роздають дітям і вимагають заповнити і занести в ТЦК. Там детальне досьє на всю родину хлопчика.
А далі 16-річна дитина або проявляє волю і не іде в ТЦК (тому що не повинен). Або у нього стадний інстинкт.
Військовозобов´язаними не народжуються, військовозобов´язаними стають. Поки що добровільно.

Жінки/дівчата теж можуть прийти і стати на облік, написавши заяву ’Прошу поставити на облік...’ і заповнивши та підписавши купу папірців.
Takamaka• 19 декабря 2023
Тут починати потрібно з того, що в правовому полі навіть немає такого визначення як «ухилянти». Його вигадали, щоб соромити та цькувати людей. Неправильний від початку підхід, на мою думку.
-Ань-• 19 декабря 2023
Ответ дляPrervana
Тому зараз деякі батьки не поспішають оформляти паспорт неповнолітнім синам. Нема паспорта - не утащать дитину на фронт.
А так як в Україні існує 2 окремих законодавства про паспорт - або пластик в 14 років або паперовий паспорт-книжечка після 16 років, можна ждати багато років. 28 років - це теж ’після 16 років’.
Prervana• 19 декабря 2023
Ответ для-Ань-
И они таки молодцы
Tammy21• 19 декабря 2023
Ответ дляЛеди Репях
Конечно, Вам из Германии хорошо видно.
Стыдоба.
Сидеть в норке и гнать на войну своих соотечественников.
Так, мені з Німеччини добре видно. А ще я вмію читати, співвідношу свою міфологію з реальним світом та якось з цим живу. Чого і вам бажаю)
Tammy21• 19 декабря 2023
Ответ дляsale.lena
Давайте розглянемо такий приклад. Моєму синові 15 років. Він вчиться у приватній школі, далі буде навчатися у ВУЗІ, за який я буду платити. Лікуємо ми його теж за гроші у приватних клініках, бо коли він зламав руку, то виявилося, що у безкоштовних лікарнях потрібно купляти бинти. Далі. Я плачу налоги, як підприємець, жодного разу не отримала ніякої допомоги від держави (навіть до 3-х років не отримувала виплати, бо дитина не мала прописки), я не отримувала ні разу гуманітарної допомоги, субсидій та інших «бонусів» від держави. Я навіть народжувала цю дитину за гроші.Питання. Чому я або моя дитина щось винна цій державі?
Давайте ви просто підете та прочитаєте один параграф про державність.
Ну реально ж сил вже не має. Дівчата, ми живемо у світі, який функціонує за законами, які мені теж можуть і не подобаються, іноді. До чого тут ваше уявлення про ідеальний, справедливий світ до системи?

samataka• 19 декабря 2023
Ответ дляVlada-Maria
штурмовики готові, а не посилати в штурмову роту хлопа, котрого витягли з машини, 1-2 на полігоні навчили тримати автомат не задом наперед, і - в штурмову роту, звідки його через тиждень привезуть хоронити
Сьогодні тільки говорила з одним - 2 місяці учебки і на 0... капець, і йому 20 чому їх хоч трохи довше не вчать?
Tammy21• 19 декабря 2023
Ответ дляIshoy
Где это я написала, что поддерживаю коррупцию? Я именно из-за этого и уехала, что не собиралась ее поддерживать. Я за здоровые отношения страна-граждане. Граждане платят налоги и соблюдают законы (которые не нарушают права человека в первую очередь), а страна грамотно распоряжается уплаченными налогами и возвращает их гражданам в форме доступной медицины, образования и комфортных условий жизни.
То, что Вы прочитали в учебнике за 9 класс очень отличается от реальности. Советую все же жить в реальном мире, а не в фантазиях
’За почти 30 лет, что я прожила в Украине, работая легально и платя все налоги, ни одного единственного раза я ничего не получила от страны. Медицина - плати. Садики/школы - плати. Дороги? Даже не хочу вспоминать’
Ви платили, значить підтримували і спонсорували.
Я вам дам пораду у відповідь, ок?) Спробуйте вдумливо почитати мої коменти. А потім, дуже бажано, почитайте про державоустрій своєї нової країни.
Tammy21• 19 декабря 2023
Ответ дляWendy Rhoades
питання в тому, ким комплектується ця система
Саме так. І ким контролюється. Бо багато хто думає, що у нас вся біда у законах, буковках, а не у саботажі.
Vlada-Maria• 19 декабря 2023
Ответ дляsamataka
а 1-2 тижні не хочете?
Tammy21• 19 декабря 2023
Ответ дляAlena-алёна
Не має у нас ніякого важеля. Наприклад, ніхто з простих людей не хоче, щоб наші депутати отримували стільки грошей. Також і судді, і інші багатії. Але нас ніхто не питає. Самі собі зарплати підіймають, премії дають і інші привілеї. Чомусь в інших країнах депутати їздять на велосипедах на роботу, а у нас автопарк за наші кошти. Це тільки крапля в морі. Ми нічого не вирішуємо в цій країні(((
Про не має важеля ви пишете про країну де за останні роки декілька революцій було;)
Tammy21• 20 декабря 2023
Ответ дляFlower Girl23
Ну конечно ’руснявые’, а как же иначе? Это же у них там людей отлавливают, где только можно, и пакуют в ’бусики’, а не у нас...
У вас особисто багато кого відловили? Які ваші дії були після відлову?
Tammy21• 20 декабря 2023
Ответ дляKira2022
Т.е. в Украине в бусик мужчин насильно не запихивают?)
Будь ласка, ви можете надати статистику?
samataka• 20 декабря 2023
Ответ дляVlada-Maria
а 1-2 тижні не хочете?
Після кафедри чи нулячих? Як на мене - 20 років то взагалі дитина ще пішов добровольцем
Inno4ka-ya• 20 декабря 2023
Ответ дляInna-b773
В мене чоловік в ТЦК-після поранення. На війні з першого дня. Після поранення служить в нас в місті в ТЦК. Він ухилянт?
Але ж ви самі розумієте, що там таких одиниці. І навіть якщо в ТЦК той, хто був на війні і був поранений, це не дає йому ніякого права тягнути людей силою
Tammy21• 20 декабря 2023
Ответ дляKira2022
У вас это в Германии?)
Скоро 2 роки з початку повномасштабного. Мені просто цікаво коли попустить...
Oks234• 20 декабря 2023
Для чого ви пишете такі теми і підігруєте матрьошкам ?
Tammy21• 20 декабря 2023
Ответ дляContento
То есть ответить без школьного учебника вы не можете , я правильно понимаю ?)
На що саме відповісти людині, яка не знає як функціонує держ.аппарат і не уявляє на яких домовленостях вибудовується державність? Будь ласка, підтягніть базу і я з вами залюбки попереписуюсь)

samataka• 20 декабря 2023
Ответ дляOks234
У нас вже цензура?
Inno4ka-ya• 20 декабря 2023
Ответ дляsamataka
20? Він що, доброволець?
samataka• 20 декабря 2023
Ответ дляInno4ka-ya
20? Він що, доброволець?
Ага, капець, дитя дитем. 1-2 тижні то взагалі треш - на м´ясо чи що жахи
Ishoy• 20 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Я платила за частную медицину и образование, где тут поддержка коррупции? Вы выдаете желаемое за действительное.
sale.lena• 20 декабря 2023
Ответ дляTammy21
А чому це має працювати тільки в односторонньому порядку? Тобто вони нам нічого не винні, а ми їм своїх дітей? Закони хто встановлює? Купка чуваків, які дорвались до влади і хочуть нас пустити тут усіх на фарш? То давайте, як вівці мовчати і схиливши голови, йти на убій, бо ж закони і державність. А потім ті самі чувакі першими вилетять звідси чартерами, а ми тут залишимось серед ядерного пилу(не дай Бог)
Це психологія рабів. Чим ми зараз кращі за рашку?
Vlada-Maria• 20 декабря 2023
Ответ дляsamataka
Мобілізований з Тернополя загинув через місяць після призову. Військкомат обіцяє перевірку
https://www.bbc.com/ukrainian/features-64698350
Загинув через місяць після мобілізації: у Тернополі рідні полеглого героя звинувачують ТЦК у недбалості
https://tsn.ua/ukrayina/zaginuv-cherez-misyac-pisl....
недавно в одній з тем давали посилання і на інші подібні випадки
Inno4ka-ya• 20 декабря 2023
Ответ дляsamataka
То нащо він пішов? В мене сину 18. Для мене 20 то ще дитина
samataka• 20 декабря 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Бідна сім´я, село... страшно це все. Мене прям торкнуло 2 місяці учебки і під Бахмут - це жесть.
Tammy21• 20 декабря 2023
Ответ дляsale.lena
Божечкі-кошечкі!!! Ну де ви побачили щоб я писала про односторонній порядок? Ну дівчата, блін. Має працювати як написано, але якщо не працює, то це не дає (по законам!!!) права не виконувати свої обов´язки.
У нас нормальні європейські закони, проблема взагалі не в них.
sale.lena• 20 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Ну, це Ви щось із опери «Нас є@ут, а ми крєпчаєм!»😂💪Все, не хочу далі продовжувати. Я свою думку донесла, пішла я спати. Добраніч
Inno4ka-ya• 20 декабря 2023
Ответ дляБорисфенка
Та я ж не про те, неуважні ви. Народжувати чоловікам вже також на часі, якщо воювати не хочуть, ’бо рівні права’?
Ту то нехай зараз примущують всіх жінок від 18 і до клімаксу народжувати. Чому чоловік має хтіти воювати добровільно? Ви так пишете, наче прям кожна жінка народжує, та ще й непреривно. І роди, на відміну від мобілізації, не смертельні