От всі звикли називати тих чоловіків, хто в тилу - ухилянтами. Але ж блін, я не згодна!
На мій погляд ухилянти, це ті ж працівники ТЦК чи охорони, які обрали собі цей шлях, але відсиддуються в тилу і відловлюють цивільних на фронт.
Облави по всьому Києву. По всій Україні! Ходять по 3-4-5 військових ухилянтів по ТЦ і спортклубах…
Так з них же можна укомплектувати дивізію!!!
А вони, навіть штабні, мають військову підготовку і здають нормативи!
От вони і є справжні ухилянти!
Ответ дляAksinia 111
При том, что она военная . Практически в каждом ВУЗе такая есть, выпускники этих кафедр имеют лучшую военную подготовку, чем тот кто вообще не имеет понятия в этом направлении .
Ви смішна. Яка підготовка. Дві тисячі доларів коштувало в 2007 році корешок. Ніхто нічого там не вчив.
Ответ дляPeres Lal
Конечно видно, особенно врачу на медкомиссии в ТЦК. Он за 3 минуты любого человека так обследует, что даже мертвые годны на войну идти. Контуженных сотрудников от бы точно от работы отстранил, они ж с оружием ходят. Или вы не уверены в профпригодности врача медкомиссии?
Та да, отстранил бы. У нас и психбольных на фронт отправляют и оружие им дают
Ответ дляБорисфенка
Пологові будинки для чоловіків ще не відкрили, бува? Рівність набирає оберти.
Пологові будинки для чоловіків не мають права закривати. Тому що батько має право постійно знаходитись з своєю дочкою/сином.
Примусово роз´єднувати батьків і дітей можливо тільки по рішенню суду.
Незаконно виганяти батька з роддома / не пускати в роддом.
Борисфенка• 19 декабря 2023
Ответ для-Ань-
Та я ж не про те, неуважні ви. Народжувати чоловікам вже також на часі, якщо воювати не хочуть, ’бо рівні права’?
Ответ дляAlena-алёна
Вибирали, тому що він обіцяв, що війни не буде, що він домовиться будь з ким. За це і голосувати. Але ж.... Якби не ця обіцянка, то він би не переміг.
Він нічого не обіцяв. То вам чулося. Ідеальна стратегія, спрямована на всіх і одночасно ні для кого. Він НІЧОГО не обіцяв, нічогісінько. Але кожен приписав свої сподівання і увірував в них
Ответ дляБорисфенка
Я уважна. Права рівні: хочуть - народжують, не хочуть - не народжують.
Деякі люди (чоловіки/жінки) хочуть народити, але не можуть.
Враховуючи, які нахабні в роддомах медики, які постійно порушують закони і накази МОЗ - цілодобова присутність батька біля дитини це життєва необхідність. Щоб відганяти від мами і новонародженого нахабних непорядних медиків.
Ответ дляWendy Rhoades
це позиція жертви, синдром набутої безпорадності.
Чим ваша позиція відрізняється від позиції хароших руськіх?
Вони ж так само вважають, що нічого не вирішують і ні на що не впливають.
Вони нічого не вирішують і ні на що не впливають. Система (яку тут так відокремлюють і леліють) давно працює без їх участі на інтереси ’,держави’
Борисфенка• 19 декабря 2023
Ответ для-Ань-
Нахабні медики порушують право татусів сидіти біля породіллі, а нахабні ТЦК взагалі хочуть татусів відправити воювати.
А от якби татусі самі народжували, ніхто б їх не чіпав, жінки б пішли воювати, захищати діток і татусів.
Гарне ноу-хау?
Леди Репях• 19 декабря 2023
Ответ дляLyudaT
Практически все тцк-шники, которые ходят, это военные после ранений/контузий и т.д.
Наивность.
Оксана-1939• 19 декабря 2023
Ответ дляklaraneill
и много таких же с ним служат?
А в мене колега повернувся з полону більше року був. Також направили в військомат то те бидло йому кричала що він буде дрова їм рубати. Бачили ми таких з фронту
Леди Репях• 19 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Озвучу свої роздуми. Між людиною та державою є низка домовленостей. Та ж обов´язкова служба для чоловіків, то саме воно. Ті, хто не хочуть, не можуть, по неявним для закона причинам -- ухилянти. Співробітники -- ні, бо система вимагає наявності тих, хто буде обслуговувати ії. І так, ніхто б по розважальним центрам не ходив, якщо б ті, хто там гуляє не ухилялися.
Конечно, Вам из Германии хорошо видно.
Стыдоба.
Сидеть в норке и гнать на войну своих соотечественников.
Стыдоба.
Ответ дляБорисфенка
Гарне ноу-хау?
Жінкам ніхто не забороняє йти воювати. Це має бути добровільний вибір.
Не можуть знайти добровольців в Україні - залучають закордонних найманців. За гроші. Не розкрасти, а заплатити професійним військовим.
Так можна і жінок насильно погнати на фронт. Або народжуй або воюй.
Не народила до 30 років / до 25 років / до 18 років - мандруй на фронт.
Закон відповідний напишуть і приймуть. Або навіть не будуть заморочуватимсь законом - постанову якусь склепають, або наказ, або реконендацію (яку всі будуть примусово виконувати).
Ответ дляAksinia 111
’А вони, навіть штабні, мають військову підготовку і здають нормативи!’ , а Ви в курсе , сколько окончило военную кафедру при ВУЗах ? Я думаю не один миллион мужиков и ?
а ви в курсі, що таке військова кафедра при ВУЗах ? Дві лекції і здача грошей на екзамен. Ніякої військової підготовки, зброю у руки не дають.
Ответ дляДуша Лисиці
Ну до чого тут це? Ваш чоловік і його колеги до цього допису не має відношення. Він - не ухилянти. Як він може бути ухилянтом, якщо служив і був в полоні?
Ну, побратима мужа обозвали ухилянтом, когда он пришёл в военкомат с документами, чтобы демобилизоваться на законных основаниях. Человек добровольцем пошёл воевать с февраля 22-го года, последний год был в Бахмуте. А тётка в военкомате сказала, что он ухилянт
Ответ дляhelga2014
Та вы шо😂
А системе нужны электрики, сантехники и другие специалисты? Наверное нет) так как их гребут аж бегом.
Инфраструктура приходит в упадок, постоянные аварии. Подрядные организации восстанавливают объекты после обстрелов, а у них людей забирают и технику отжимают🙈
Мой кум работает в вагоноремонтном депо укрзализныци, он сварщик. На работе уже всех мужиков забрали. Если это не стратегическое предприятие, то я уже и не знаю
Ответ дляKlokkertoppen
А чому ж Боснія, Герцеговина, Сирія, Ізраїль, Еритрея та інші країни, де були/йдуть військові дії, не закривали кордони і хто не міг/не вважав за потрібне воювати , то мали можливість виїхати і попросити захисту щоб вижити в інших держав? Це що в нас за тоталітаризм тут зараз у 21 ст?
Просто вони не мали такого чудового преЗЕдента…
Ответ дляAksinia 111
Судя по по тому, что автор с регистрацией 2023 года проигнорировала мой вопрос, насколько её коснулась эта тема, тема таки создана для срача !
Троллей кормить , не благодарное дело )))
Как вы думаете, автор бот? Может у автора есть семейные заботы? Иди по первому требованию вам отвечать?
Ответ дляslpplp
Так, давно про це думала. Маємо навчених людей поводитися зі зброєю. Держава( а вірніше її мешканці, платники податків) все своє життя їх утримували, оплачувати квартири, пенсії в 35-40 років, відпочинки по санаторіям МВД, земельні ділянки безкоштовно і тд). Є спец підрозділи типу Кобра і тд. Всі пузаті і на дорогих авто, мають житло та земельні наділи . Під час АТО поробили собі посвідки ( побували біля Донецьку , щоб отримати плюшки від держави ( ой, за наші гроші). А сьогодні вони всі хворі, не годні інваліди . Сидять в тилу, а молодь гине. Купа прапорщиків, що все життя бухали в частинах і розкрадали все, що не так лежить на складах військових частин ( продати-заробити). Теж сьогодні не рвуться на війну . Тобто кадрові військові, які туди повинні потрапити першими - відсиджується в тилу прикриваючись молоддю
Я маю багато таких знайомих.
Ответ дляAlena-алёна
А можна було подумать яким чином би він домовився? Брєд просто
Ответ дляAksinia 111
’если мы живем в свободной и демократической стране, не существует такого понятия, как уклонист.
есть люди готовые воевать, осознавая связанные с этим риски.
а есть люди не готовые воевать за чужие интересы.’
Не смешите ))) расскажите это Швейцарии , где каждый мужчина военнообязанный . Или Швейцария не достаточно свободна и демократична ? )
Что значит ’за чужие интересы’ ? В Украине интересов нет ? Жить под оккупацией рашки, готовы ?
Так Швейцария всю дорогу готовится. А не распиливает стратегические бомбардировщики и на шашлыки зазывает. 2/3 мира сами прибегут за Швейцарию воевать, потому что бабки у всех там. А мы только африканским странам интересны, в виде зерна. Зачем эти рассказы в пользу бедных? Все прекрасно знают плачевность состояния наших войск до войны. Все эти Кузьмуки-Гриценки давно должны по кровавой стене сползать, а «дорожные строители» за ними в очереди стоять. А так-то давайте утешимся, что в Швейцарии все служат, а в Африке все голодают.
Задолбали тошнить. Если что и бесит больше, чем коррумпированная, наглая власть, то это те блаженные, кому все божья роса и всего хватает.
Про ухиляння проведу аналогію з щепленнями. В Україні щеплення добровільні (в цивілізованих країнах нема примусових щеплень).
Хочеш щеплення - підписуєш добровільну інформовану згоду.
Не хочеш щеплення - відмовляєшся (усно або письмово). В законі „Про захист населення від інфекційних хвороб’ написано, що ’Якщо особа та (або) її законні представники відмовляються від обов´язкових профілактичних щеплень, лікар має право взяти у них відповідне письмове підтвердження, а в разі відмови дати таке підтвердження - засвідчити це актом у присутності свідків.’ Це стаття 12.
А якщо ти підписала інформовану згоду на щеплення, а до кабінету щеплень не дійшла і тобі не вкололи вакцину - значить ти ухиляєшся.
Різниця тільки в тому, що підписавши згоду на щеплення ти в будь-який момент можеш передумати і написати письмову відмову.
З армії не так просто зіскочити, якщо ти щось підписав і взяв на себе якісь зобов´язання - настає відповідальність якщо порушуєш свої зовоб´язання (які ти на себе добровільно взяв).
Ответ дляsale.lena
Давайте розглянемо такий приклад. Моєму синові 15 років. Він вчиться у приватній школі, далі буде навчатися у ВУЗІ, за який я буду платити. Лікуємо ми його теж за гроші у приватних клініках, бо коли він зламав руку, то виявилося, що у безкоштовних лікарнях потрібно купляти бинти. Далі. Я плачу налоги, як підприємець, жодного разу не отримала ніякої допомоги від держави (навіть до 3-х років не отримувала виплати, бо дитина не мала прописки), я не отримувала ні разу гуманітарної допомоги, субсидій та інших «бонусів» від держави. Я навіть народжувала цю дитину за гроші.Питання. Чому я або моя дитина щось винна цій державі?
Это не важно. Tammy посоветует вам читать школьные учебники про государственное устройство. Как остальным советует.
Что же государство делает для граждан, она так и не смогла ответить. А сказать прямо, что ничего не делает, ей неудобно)
Ответ дляjabubu
Ну, назвали то таке. Але ж він не ухилянти і цей допис не стосується саме нього
Ответ дляsale.lena
Беріть приклад з Зеленського, він заявив що він нікому нічого не винен. Хіба що тільки своїм батькам.
Ответ для-Ань-
Чудова ідея!
Але то така тварина жахлива!!
Сьогодні натрапила на відео , передивилась… це явка з повинною!! Його просили тоді не відводити війска!
Але то така тварина жахлива!!
Ответ дляContento
Тут треба не підручники читати, а уважно читати закони України, міжнарожні документи, Конституцію України - звертаючи увагу на різницю в термінах: громадянин, людина, особа, громадянин України, громадянин УКРАЇНИ.
На Ютубі є канал Юрія Котова ’Свобода в законе’. Юрій Іванович гарно пояснює як примусити закони працювати. Хоч і занадто різко.
Як бути вільним, користуючись законами.
Зараз такі часи, що треба гарно знати закони, щоб захищати себе і своїх дітей. Бути самому собі юристом.
І дітей вчити не роздавати стороннім особам свої персональні дані, не повідомляти інформацію про свою сім´ю. Нічого не підписувати, бути скупим на свій підпис.
Як бути вільним, користуючись законами.