Холодная каша• 19 декабря 2023
Не усваивается майонез?
Ем редко и мало майонез, и различные соусы , по типу тартар, лаваш роли друг.
В течении 10-15 минут сразу начинает бурлить живот и хочется в туалет.
Это не усваивается продукт, или проблема может быть в поджелудочной?
Послушная• 19 декабря 2023
Зробіть домашній майонез і будите знати.... може у вас алергія на якусь хімку, або фігню купляєте
Холодная каша
• 19 декабря 2023
Ответ дляПослушная
На Счёт домашнего уже задумываюсь.
Фиона Шрековна• 19 декабря 2023
Не їмо вже років 15. Не сприймає наш організм такого. Домашній теж, дуже жирний і яйця сирі мені не подобаються
Дайте подуться• 19 декабря 2023
Ответ дляФиона Шрековна
А Вас скільки в тому організмі?
Болтушка Му• 19 декабря 2023
А есть масло в кале? Если нет то увы. Ксеникал блокирует 30% жиров и то масло течет ручьями. Ужас какой
Мафиозная• 19 декабря 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Можно без яєць робити. Смачний виходить, єдиний мінус невеликий термін зберігання
Зайканалужайке• 19 декабря 2023
Просто жирный сильно, собственных ферментов не хватает для расщепления жиров.
Фиона Шрековна• 19 декабря 2023
Ответ дляМафиозная
Є багато інших різних цікавих і корисних заправок, вже відвикла від смаку майонезу
Мафиозная• 19 декабря 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Погоджуюсь. Я не часто їм, але обожнюю оселедець під шубою, а він смачний тільки з майонезом. Тому раз на місяць роблю велику порцію і насолоджуюсь 2 дні майонезним салатом. І не корю себе 😁
Фиона Шрековна• 19 декабря 2023
Ответ дляМафиозная
Оселедець їм матіас, а його гріх забивати майонезом. Інші салати ссерівські давно не їм, то ж потреба с ньому відпала
Мафиозная• 19 декабря 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Я матіас до шуби додаю, з якісним майонезом дуже смачно...а інші майонезні салати не любила ніколи.
Фиона Шрековна• 19 декабря 2023
Ответ дляМафиозная
Мені не смачно майонез будь-який в будь якому поєднанні. Його просто не має в своєму раціоні як і багатьох інших продуктів - білого хліба, рафінованої олії і інших. Майонез апріорі не може бути якісним.
Мафиозная• 19 декабря 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Ви демонизуєте звичайний продукт, все може бути якісним. Майонез (домашній) це олія, яйця, сіль, трохи цукру та гірчиця. Найбільш страшна тут олія, вона хоч і рослинна, але жир в чистому вигляді. Та якщо не їсти майонез літрами, то нічого страшного він не несе. На мій погляд улюблена всіма червона риба, яка штучно вирощується, зростає, вибачте, в своєму лайні та має в раціоні антибіотики та штучні корми, несе в собі більше шкоди, ніж майонез. Я не за те, щоб споживати харчовий мусор, але навіщо так категорично? У всіх різні фінансові можливості, звісно, але ми побачили у 2022 році, що можуть скластися обставини, коли можна мати статки, але не мати змоги купити щось. І багато хто з вчорашніх пп-адептів їв черствий хліб з водою, та був радий цьому. Вибачте, але іноді тригерить таке відношення до їжі. Це звісно ваша особиста справа, що їсти, а що ні.
Фиона Шрековна• 19 декабря 2023
Ответ дляМафиозная
Я все не читала але червону рибу як і будь яку промислово вирощену, як м´ясо вирощене на гормонах ( курка, свиня, індик) я теж не їм. Майонез не їм як і смалець чи сало - пройшли ті часи, є багато інших смачної і корисної їжі.
Весь інший опус взагалі не по адресу.
Не розумію чого ви до мене пристали з тим майонезом
Вам смакує - їжте на здоров´я!
Весь інший опус взагалі не по адресу.
Мафиозная• 19 декабря 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Весь інший опус взагалі не по адресу.
Вам смакує - їжте на здоров´я!
Весь інший опус взагалі не по адресу.
Не до вас, а до вашого твердження про ’апріорі не може бути якісним’. Хоча знаєте, дуже цікаво яка є дійсно смачна, корисна та доступна (для переважної більшості) їжа? Виключаючи доступні усім види м´яса, сало, олію і т.д. Поділіться будь ласка, якщо не важко.
Фиона Шрековна• 19 декабря 2023
Ответ дляМафиозная
Прочитайте про їжу українців 100 років тому, майже нічого не змінилося - будете мати - дійсно смачна, корисна та доступна їжа.
Фрекен бок• 20 декабря 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Не могли бы вы привести конкретные примеры, а не бессмысленные общие фразы ?
А то мои исследования украинской кухни и современные книги по этой теме показывают доминирование жиров и углеводов, особенно в осенне- зимний период
Мафиозная• 20 декабря 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Чомусь я так і думала, що ніякої конкретики не буде. Так от я почитала - і це переважно страви з борошна, те ж саме сало, смалець....ви спочатку пишете, що такі продукти у вас в минулому, і тут же, що читайте, що їли 100 років тому 🤦♀️
Фиона Шрековна• 20 декабря 2023
Ответ дляМафиозная
Навіть писати нічого не буду, от чесно.
Їжте смалець з хлібом, майонез ж їсте.
Мафиозная• 20 декабря 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Навіть писати нічого не буду, от чесно.
Їжте смалець з хлібом, майонез ж їсте.
Я не мала сумніву, що буде саме така відповідь. Гарного дня!
Фиона Шрековна• 20 декабря 2023
Ответ дляМафиозная